Activ e‑Factură

PEU 888 LOGISTIC S.R.L.

CUI: 47520689
CIF: 47520689
Reg. Com.: J23/505/2023
CAEN: 4939
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 ianuarie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:23

Despre PEU 888 LOGISTIC S.R.L.

PEU 888 LOGISTIC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Roşu Com. Chiajna, judetul ILFOV, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte transporturi terestre de călători n.c.a." (cod CAEN 4939), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PEU 888 LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 284.131 RON, in scadere fata de anul precedent (-13.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
284.131 RON
Venituri totale
329.541 RON
Cheltuieli totale
347.573 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
79.288 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
124 RON
Casa & conturi bănci
79.164 RON
Capital propriu
-7.751 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 67, 77042
Telefon-

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 67, 77042
Cod poștal: 77042
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 67, 77042
Cod postal
77042
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.01.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
284.131 RON
Rezultat net
-22.375 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 284.131 RON 326.613 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 329.541 RON 387.613 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 347.573 RON 369.766 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 17.847 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 14.524 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 18.032 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 22.375 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 79.288 RON 32.204 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 79.288 RON 32.204 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 124 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 79.164 RON 32.204 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 87.039 RON 17.580 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -7.751 RON 14.624 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active79.288RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

109,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale79.288 RON
Datorii totale87.039 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,91 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-9,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 284.131 -13,0% față de anul precedent 329.541 347.573 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.032 22.375
2023 326.613 387.613 369.766 17.847 14.524 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 79.288 79.288 0 124 79.164
2023 0 32.204 32.204 0 0 32.204

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 87.039 +395,1% față de anul precedent -7.751 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 17.580 14.624 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 284.131 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 284.131 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
284.131 RON -13.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
22.375 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
87.039 RON +395.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 326.613 RON. Profit: 14.524 RON

Cifra de afaceri: 326.613 RON. Profit: 14.524 RON

Cifra de afaceri
326.613 RON
Profit net
14.524 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
17.580 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPEU 888 LOGISTIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4939 in Sat Roşu Com. Chiajna (ILFOV)

PEU 888 LOGISTIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4939 in Sat Roşu Com. Chiajna (ILFOV)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4939, Ilfov

CLS DRIVE FAMILY S.R.L.
CUI: 49187824CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Sat Tânganu Com. Cernica2023-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.394 RON
Profit
83.906 RON
Angajati
1
GLOBAL NORD S.R.L.
CUI: 48685707CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2023-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.259 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
RALEX TOP TRANS S.R.L.
CUI: 46976068CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Sat Periş Com. Periş2022-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.287 RON
Profit
11.250 RON
Angajati
1
STAN ELEGANCE TRANSPORT S.R.L.
CUI: 48931216CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2023-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.068 RON
Profit
157.385 RON
Angajati
1
ALSO AUTOTRANS SRL
CUI: 34575305CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2015-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.052 RON
Profit
149.285 RON
Angajati
1
UBIX MAJORRAZ SRL
CUI: 36196332CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2016-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
265.415 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4939, Ilfov

MARISTEL MARIN TRANSPORT S.R.L.
CUI: 47614210CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2023-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.429 RON
Profit
41.827 RON
Angajati
0
JHONA & ALESS S.R.L.
CUI: 47433558CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2023-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
185.280 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EVO RIDE S.R.L.
CUI: 47633203CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Sat Chiajna Com. Chiajna2023-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
600.209 RON
Profit
130.013 RON
Angajati
5

Alte firme din Ilfov

NYD RECOVERY S.R.L.
CUI: 47520700CAEN: 8291
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2023-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
618.327 RON
Profit
417.704 RON
Angajati
1
SOFTLAB360.RO SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 47511443CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Sat Tamaşi Com. Corbeanca2023-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.720.205 RON
Profit
316.750 RON
Angajati
0
PROMASTER UNIVERSAL S.R.L.
CUI: 47520816CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Dragomireşti-Vale Com. Dragomireşti-Vale2023-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.662 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WAFFLES DREAMS 2023 S.R.L.
CUI: 47474590CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2023-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.155 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IMAGINE FIDELĂ S.R.L.
CUI: 47065782CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Sat Clinceni Com. Clinceni2022-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.650 RON
Profit
1.267 RON
Angajati
0
ELYSIUM DESIGN CONCEPT S.R.L.
CUI: 47941807CAEN: 9329
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2023-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.668 RON
Profit
49.952 RON
Angajati
1
B&E NEWS MEDIA GRUP S.R.L.
CUI: 43162570CAEN: 5812
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2020-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.363 RON
Profit
59.873 RON
Angajati
0
YOUNI ESTATE S.R.L.
CUI: 51010971CAEN: 6811
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2024-12-09
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PEU 888 LOGISTIC S.R.L.?

CUI-ul PEU 888 LOGISTIC S.R.L. este 47520689.

Unde este sediul PEU 888 LOGISTIC S.R.L.?

PEU 888 LOGISTIC S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 67, 77042, Sat Roşu Com. Chiajna, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata PEU 888 LOGISTIC S.R.L.?

PEU 888 LOGISTIC S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PEU 888 LOGISTIC S.R.L. in 2024?

In 2024, PEU 888 LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 284.131 RON.

Cati angajati are PEU 888 LOGISTIC S.R.L.?

PEU 888 LOGISTIC S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PEU 888 LOGISTIC S.R.L.?

PEU 888 LOGISTIC S.R.L. are codul CAEN principal 4939 (Alte transporturi terestre de călători n.c.a.).

Ce profit a inregistrat PEU 888 LOGISTIC S.R.L. in 2024?

PEU 888 LOGISTIC S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 22.375 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.