Activ

FLOWMOVES S.R.L.

CUI: 47525872
CIF: 47525872
Reg. Com.: J2023001497406
CAEN: 8552
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 ianuarie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 21:58

Despre FLOWMOVES S.R.L.

FLOWMOVES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)" (cod CAEN 8552), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FLOWMOVES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 66.100 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+66.5%). Profitul net inregistrat a fost de 15.704 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
66.100 RON
Venituri totale
66.100 RON
Cheltuieli totale
49.781 RON
Profit brut
16.319 RON
Profit net
15.704 RON
Marja profit net
23,76%
Active imobilizate
3.069 RON
Active circulante
21.831 RON
Stocuri
1.700 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
20.131 RON
Capital propriu
15.946 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Izvorul Trotuşului nr. 3, 40884
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Izvorul Trotuşului nr. 3, 40884
Cod poștal: 40884
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Izvorul Trotuşului nr. 3, 40884
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
40884
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.01.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
66.100 RON
Rezultat net
15.704 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 66.100 RON 39.700 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 66.100 RON 39.700 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 49.781 RON 36.185 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 16.319 RON 3.515 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15.704 RON 3.126 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.069 RON 4.822 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 21.831 RON 6.545 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 24.900 RON 11.367 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.700 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 20.131 RON 6.545 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.954 RON 8.041 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 15.946 RON 3.326 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active24.900RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

36,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale24.900 RON
Datorii totale8.954 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
63,1 %Profit net / active totale
ROE
98,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
64,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 66.100 +66,5% față de anul precedent 66.100 49.781 16.319 +364,3% față de anul precedent 15.704 +402,4% față de anul precedent 0 0
2023 39.700 39.700 36.185 3.515 3.126 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.069 21.831 24.900 1.700 0 20.131
2023 4.822 6.545 11.367 0 0 6.545

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.954 +11,4% față de anul precedent 15.946 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 8.041 3.326 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

3din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 66.100 RON. Profit: 15.704 RON

Cifra de afaceri: 66.100 RON. Profit: 15.704 RON

Cifra de afaceri
66.100 RON +66.5% față de anul precedent
Profit net
15.704 RON +402.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.954 RON +11.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 39.700 RON. Profit: 3.126 RON

Cifra de afaceri: 39.700 RON. Profit: 3.126 RON

Cifra de afaceri
39.700 RON
Profit net
3.126 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
8.041 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFLOWMOVES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8552 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

FLOWMOVES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8552 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8552, Municipiul Bucureşti

DANS ART COUTURE S.R.L.
CUI: 49889381CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.361 RON
Profit
12.809 RON
Angajati
1
ESL SHINE S.R.L.
CUI: 41717895CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.892 RON
Profit
19.439 RON
Angajati
1
YELLOW HOUSE S.R.L.
CUI: 44957264CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.650 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NEDI SCHOOL S.R.L.
CUI: 48786183CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.869 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LENNYS ACADEMY S.R.L.
CUI: 49231261CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.237 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KDB MUSIC S.R.L.
CUI: 49770223CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.692 RON
Profit
24.753 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8552, Municipiul Bucureşti

ADICTO DANCE S.R.L.
CUI: 47475235CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.886 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LANGUAGE ACQUISITION S.R.L.
CUI: 47277629CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.714 RON
Profit
2.352 RON
Angajati
0
ART MACHINE S.R.L.
CUI: 47541878CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.400 RON
Profit
6.126 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

KFB S.R.L.
CUI: 47525856CAEN: 7021
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.743 RON
Profit
25.216 RON
Angajati
0
AMS GREEN SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 47525899CAEN: 4299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.676 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
REVERS ALFA S.R.L.
CUI: 47522353CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-01-30
fara e-Factura
LARISA DRAGNA DESIGN S.R.L.
CUI: 47511877CAEN: 1421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.225 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COLORS NAILS ACADEMY S.R.L.
CUI: 47541258CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.232.236 RON
Profit
3.711 RON
Angajati
14
SYMBIOMC S.R.L.
CUI: 47366564CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
487.548 RON
Profit
228.207 RON
Angajati
1
BUSINESS SALES PARTNERS S.R.L.
CUI: 47671428CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.161 RON
Profit
70.253 RON
Angajati
2
BOREAL CAMP S.R.L.
CUI: 45988404CAEN: 8551
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.475 RON
Profit
36.063 RON
Angajati
1
POVESTILAPACHET S.R.L.
CUI: 49009320CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FLOWMOVES S.R.L.?

CUI-ul FLOWMOVES S.R.L. este 47525872.

Unde este sediul FLOWMOVES S.R.L.?

FLOWMOVES S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Izvorul Trotuşului nr. 3, 40884, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FLOWMOVES S.R.L.?

FLOWMOVES S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FLOWMOVES S.R.L. in 2024?

In 2024, FLOWMOVES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 66.100 RON.

Cati angajati are FLOWMOVES S.R.L.?

FLOWMOVES S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FLOWMOVES S.R.L.?

FLOWMOVES S.R.L. are codul CAEN principal 8552 (Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)).

Ce profit a inregistrat FLOWMOVES S.R.L. in 2024?

FLOWMOVES S.R.L. a inregistrat un profit net de 15.704 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.