Activ

DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L.

CUI: 47538660
CIF: 47538660
Reg. Com.: J2023000372351
CAEN: 9510
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 ianuarie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 12:03

Despre DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L.

DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații" (cod CAEN 9510), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 19.400 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+150.3%). Profitul net inregistrat a fost de 10.743 RON (in crestere puternica).

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
19.400 RON
Venituri totale
19.700 RON
Cheltuieli totale
7.101 RON
Profit brut
12.599 RON
Profit net
10.743 RON
Marja profit net
55,38%
Active imobilizate
3.587 RON
Active circulante
10.932 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
10.932 RON
Capital propriu
13.782 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Louis Pasteur nr. 28, 300264
Telefon0751085587

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Louis Pasteur nr. 28, 300264
Cod poștal: 300264
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Louis Pasteur nr. 28, 300264
Cod postal
300264
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.01.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
19.400 RON
Rezultat net
10.743 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 19.400 RON 7.750 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 19.700 RON 7.750 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 7.101 RON 4.304 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 12.599 RON 3.446 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 10.743 RON 2.839 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.587 RON 138 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 10.932 RON 2.932 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 14.519 RON 3.070 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 2.400 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.932 RON 532 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 821 RON 85 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 13.782 RON 3.039 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active14.519RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale14.519 RON
Datorii totale821 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
74,0 %Profit net / active totale
ROE
77,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
13,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 19.400 +150,3% față de anul precedent 19.700 7.101 12.599 +265,6% față de anul precedent 10.743 +278,4% față de anul precedent 0 0
2023 7.750 7.750 4.304 3.446 2.839 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.587 10.932 14.519 0 0 10.932
2023 138 2.932 3.070 0 2.400 532

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 821 +865,9% față de anul precedent 13.782 Neraportat 0
2023 85 3.039 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CVCaius-Adrian VrabeteadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36558/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 19.400 RON. Profit: 10.743 RON

Cifra de afaceri: 19.400 RON. Profit: 10.743 RON

Cifra de afaceri
19.400 RON +150.32% față de anul precedent
Profit net
10.743 RON +278.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
821 RON +865.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 7.750 RON. Profit: 2.839 RON

Cifra de afaceri: 7.750 RON. Profit: 2.839 RON

Cifra de afaceri
7.750 RON
Profit net
2.839 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
85 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDETEC IT-SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9510 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9510 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.102026Mentiune · Buletin 36558/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L.
CUI
47538660
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.10.2026
Registrul Comerțului
J35/372/2023
EUID
ROONRC.J35/372/2023
Sediu
Municipiul Timişoara, Jud. Timiş, Strada DR. LOUIS PASTEUR, Nr. 28, Bl. B23, Scara A,
Județ
Timiş
Număr încheiere
778885
Data încheierii
02.10.2026
Număr dosar
3527822
Data dosarului
03.09.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Eugenia-Georgeta Dumitru

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3527822 din 03.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36558/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9510, Timiş

MCD PRINTING GROUP S.R.L.
CUI: 40884844CAEN: 9510
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2019-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.000 RON
Profit
19.765 RON
Angajati
0
REVOX SYSTEMS SRL
CUI: 18068815CAEN: 9510
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.930 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LIGHTSYS SRL
CUI: 16406766CAEN: 9510
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.783 RON
Profit
11.381 RON
Angajati
0
GEN PHONE SERVICE S.R.L.
CUI: 40661508CAEN: 9510
Activ
TIMIŞ, Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă2019-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.569 RON
Profit
557 RON
Angajati
0
BITPRO IT SRL
CUI: 24212949CAEN: 9510
Activ
TIMIŞ, Sat Chişoda Com. Giroc2008-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.546 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9510, Timiş

PC GRUP CONCEPT S.R.L.
CUI: 47490669CAEN: 9510
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2023-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
623.659 RON
Profit
118.716 RON
Angajati
1
DSDC GROUP S.R.L.
CUI: 46472524CAEN: 9510
Activ
TIMIŞ, Sat Lovrin Com. Lovrin2022-07-14
fara e-Factura

Alte firme din Timiş

BLUE APPLE CONSULTING S.R.L.
CUI: 47535817CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2023-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
537.501 RON
Profit
19.875 RON
Angajati
0
EMORYA IT S.R.L.
CUI: 47538686CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2023-01-31
fara e-Factura
GCCSPEDITION S.R.L.
CUI: 47528844CAEN: 4933
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2023-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.512 RON
Profit
12.361 RON
Angajati
3
HAVILA MEDIA S.R.L.
CUI: 47545535CAEN: 6311
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2023-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.028 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MATHS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47473242CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2023-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AVM CRETU S.R.L.
CUI: 47584550CAEN: 8622
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2023-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
324.732 RON
Profit
231.952 RON
Angajati
1
MOGUL MEDIA S.R.L.
CUI: 48187494CAEN: 5911
Activ
TIMIŞ, Orş. Jimbolia2023-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.675 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RIOLAV IOV S.R.L.
CUI: 41461796CAEN: 4791
Activ
TIMIŞ, Sat Pişchia Com. Pişchia2019-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
428.725 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L.?

CUI-ul DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L. este 47538660.

Unde este sediul DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L.?

DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Louis Pasteur nr. 28, 300264, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L.?

DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

In 2024, DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 19.400 RON.

Ce activitate are DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L.?

DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L. are codul CAEN principal 9510 (Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații).

Ce profit a inregistrat DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

DETEC IT-SOLUTIONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 10.743 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.