Activități de coafură și frizerie
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 21:34
Despre ANY STUDIO S.R.L.
ANY STUDIO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Pantelimon, judetul ILFOV, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de coafură și frizerie" (cod CAEN 9621), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2023, ANY STUDIO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 182.373 RON. Profitul net inregistrat a fost de 31.557 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 182.373 RON
- Venituri totale
- 182.373 RON
- Cheltuieli totale
- 148.992 RON
- Profit brut
- 33.381 RON
- Profit net
- 31.557 RON
- Marja profit net
- 17,30%
- Active imobilizate
- 3.359 RON
- Active circulante
- 50.650 RON
- Stocuri
- 13.440 RON
- Creanțe
- 184 RON
- Casa & conturi bănci
- 37.026 RON
- Capital propriu
- 31.757 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Str. Tudor Vladimirescu nr. 18, 77145
- Cod postal
- 77145
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 03.02.2023
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Situația financiară
2023 · RON
- An explorat în grafic
- 2023
- Cifră de afaceri
- 182.373 RON
- Rezultat net
- 31.557 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2023 | An precedent indisponibil |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 182.373 RON | Neraportat |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 182.373 RON | Neraportat |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 148.992 RON | Neraportat |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 33.381 RON | Neraportat |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 31.557 RON | Neraportat |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | Neraportat |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | Neraportat |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 3.359 RON | Neraportat |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 50.650 RON | Neraportat |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 54.009 RON | Neraportat |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 13.440 RON | Neraportat |
| CreanțeSume de încasat | 184 RON | Neraportat |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 37.026 RON | Neraportat |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 22.252 RON | Neraportat |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 31.757 RON | Neraportat |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | Neraportat |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2023
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2023
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2023
- ROA
- 58,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 99,4 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,28 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 58,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 182.373 | 182.373 | 148.992 | 33.381 | 31.557 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 3.359 | 50.650 | 54.009 | 13.440 | 184 | 37.026 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 22.252 | 31.757 | Neraportat | 4 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2023
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
2 repere. O singură cronologie.
Din 2023 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.
2023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 182.373 RON. Profit: 31.557 RON
Cifra de afaceri: 182.373 RON. Profit: 31.557 RON
- Cifra de afaceri
- 182.373 RON
- Profit net
- 31.557 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4
- Datorii
- 22.252 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANY STUDIO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Orş. Pantelimon (ILFOV)
ANY STUDIO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Orş. Pantelimon (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9621, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9621, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ANY STUDIO S.R.L.?
CUI-ul ANY STUDIO S.R.L. este 47572904.
Unde este sediul ANY STUDIO S.R.L.?
ANY STUDIO S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Pantelimon, Str. Tudor Vladimirescu nr. 18, 77145, Orş. Pantelimon, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata ANY STUDIO S.R.L.?
ANY STUDIO S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ANY STUDIO S.R.L. in 2023?
In 2023, ANY STUDIO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 182.373 RON.
Cati angajati are ANY STUDIO S.R.L.?
ANY STUDIO S.R.L. a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2023.
Ce activitate are ANY STUDIO S.R.L.?
ANY STUDIO S.R.L. are codul CAEN principal 9621 (Activități de coafură și frizerie).
Ce profit a inregistrat ANY STUDIO S.R.L. in 2023?
ANY STUDIO S.R.L. a inregistrat un profit net de 31.557 RON in 2023.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.