Activ e‑Factură

BEST-ART CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 47577022
CIF: 47577022
Reg. Com.: J16/278/2023
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 februarie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 21:39

Despre BEST-ART CONSTRUCT S.R.L.

BEST-ART CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BEST-ART CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.200 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-76.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (42.199 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
13.200 RON
Venituri totale
13.200 RON
Cheltuieli totale
45.873 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
948 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
361 RON
Casa & conturi bănci
587 RON
Capital propriu
-41.251 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Crîngului nr. 15, 200372
Telefon0727633656

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Crîngului nr. 15, 200372
Cod poștal: 200372
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Crîngului nr. 15, 200372
Cod postal
200372
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.02.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
13.200 RON
Rezultat net
-33.512 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 13.200 RON 56.680 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 13.200 RON 56.680 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 45.873 RON 64.052 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 32.673 RON 7.372 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 33.512 RON 7.939 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 948 RON 3.899 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 948 RON 3.899 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 361 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 587 RON 3.899 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 42.199 RON 11.638 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -41.251 RON -7.739 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active948RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4.451,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale948 RON
Datorii totale42.199 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-4.351,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 13.200 -76,7% față de anul precedent 13.200 45.873 0 0 32.673 33.512
2023 56.680 56.680 64.052 0 0 7.372 7.939

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 948 948 0 361 587
2023 0 3.899 3.899 0 0 3.899

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 42.199 +262,6% față de anul precedent -41.251 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 11.638 -7.739 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 13.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.200 RON -76.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
33.512 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
42.199 RON +262.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 56.680 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.680 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.680 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.939 RON
Angajati
1
Datorii
11.638 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBEST-ART CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Craiova (DOLJ)

BEST-ART CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Craiova (DOLJ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Dolj

AUGUS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 24450851CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Orş. Dăbuleni2008-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EULIPEX CONSTRUCT SRL
CUI: 9850200CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1997-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.411 RON
Profit
16.895 RON
Angajati
0
DENI ROX CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI: 46521490CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Mun. Băileşti2022-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.400 RON
Profit
13.222 RON
Angajati
1
CONSTFLOR CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48623119CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.490 RON
Profit
8.490 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Dolj

CRN CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47529416CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Sat Işalniţa Com. Işalniţa2023-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.750 RON
Profit
72.355 RON
Angajati
4
MAZIDECON S.R.L.
CUI: 47608609CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.559 RON
Profit
9.585 RON
Angajati
0
KMW TRANS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47521684CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.566 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Dolj

BRESTEI4 S.R.L.
CUI: 47576990CAEN: 6820
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.959 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GEACOS S.R.L.
CUI: 47579376CAEN: 9510
Activ
DOLJ, Sat Brădeşti Com. Brădeşti2023-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
321.332 RON
Profit
134.689 RON
Angajati
2
RAMONABALA S.R.L.
CUI: 47569526CAEN: 8622
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
371.313 RON
Profit
272.370 RON
Angajati
1
LUCA & EVA TRANS S.R.L.
CUI: 47589051CAEN: 4932
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.814 RON
Profit
18.652 RON
Angajati
1
ANNASER MED S.R.L.
CUI: 47493878CAEN: 8622
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.893 RON
Profit
46.850 RON
Angajati
1
NIKDAVID S.R.L.
CUI: 47677692CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.495 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ANGEL ANDSHOP S.R.L.
CUI: 46645790CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Sat Veleni Com. Seaca de Pădure2022-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.687 RON
Profit
4.915 RON
Angajati
0
DIA-SOF S.R.L.
CUI: 48686648CAEN: 5610
Activ
DOLJ, Sat Daneţi Com. Daneţi2023-08-25
fara e-Factura
LCN CONSULTING SRL
CUI: 37203985CAEN: 7210
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.960 RON
Profit
152.757 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BEST-ART CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul BEST-ART CONSTRUCT S.R.L. este 47577022.

Unde este sediul BEST-ART CONSTRUCT S.R.L.?

BEST-ART CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Crîngului nr. 15, 200372, Mun. Craiova, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata BEST-ART CONSTRUCT S.R.L.?

BEST-ART CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BEST-ART CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, BEST-ART CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.200 RON.

Cati angajati are BEST-ART CONSTRUCT S.R.L.?

BEST-ART CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BEST-ART CONSTRUCT S.R.L.?

BEST-ART CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat BEST-ART CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

BEST-ART CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 33.512 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.