Activ

MONREBDAR S.R.L.

CUI: 47601058
CIF: 47601058
Reg. Com.: J04/237/2023
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 februarie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 21:53

Despre MONREBDAR S.R.L.

MONREBDAR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Bacău, judetul BACĂU, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MONREBDAR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 129.315 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.6%). Profitul net inregistrat a fost de 1.368 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
129.315 RON
Venituri totale
129.447 RON
Cheltuieli totale
126.784 RON
Profit brut
2.663 RON
Profit net
1.368 RON
Marja profit net
1,06%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
22.565 RON
Stocuri
1.069 RON
Creanțe
3.250 RON
Casa & conturi bănci
18.246 RON
Capital propriu
717 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Milcov nr. 126, 600176

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Milcov nr. 126, 600176
Cod poștal: 600176
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Milcov nr. 126, 600176
Cod postal
600176
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.02.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
129.315 RON
Rezultat net
1.368 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 129.315 RON 111.865 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 129.447 RON 111.865 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 126.784 RON 111.596 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.663 RON 269 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.368 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 851 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 22.565 RON 18.846 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 22.565 RON 18.846 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.069 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.250 RON 18.150 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.246 RON 696 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 21.848 RON 19.497 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 717 RON -651 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active22.565RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

96,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale22.565 RON
Datorii totale21.848 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,1 %Profit net / active totale
ROE
190,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
3,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 129.315 +15,6% față de anul precedent 129.447 126.784 2.663 +890,0% față de anul precedent 1.368 0 0
2023 111.865 111.865 111.596 269 0 0 851

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 22.565 22.565 1.069 3.250 18.246
2023 0 18.846 18.846 0 18.150 696

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 21.848 +12,1% față de anul precedent 717 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 19.497 -651 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

34din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 129.315 RON. Profit: 1.368 RON

Cifra de afaceri: 129.315 RON. Profit: 1.368 RON

Cifra de afaceri
129.315 RON +15.6% față de anul precedent
Profit net
1.368 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
21.848 RON +12.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 111.865 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 111.865 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
111.865 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
851 RON
Angajati
2
Datorii
19.497 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMONREBDAR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Bacău (BACĂU)

MONREBDAR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Bacău (BACĂU)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Bacău

BLAZON SRL
CUI: 14488310CAEN: 4100
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2002-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.290 RON
Profit
35.415 RON
Angajati
0
PRISCOM CONSTRUCT SRL
CUI: 23074600CAEN: 4100
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2008-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.285 RON
Profit
44.586 RON
Angajati
0
FLORIN ISG CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48240334CAEN: 4100
Activ
BACĂU, Sat Solonţ Com. Solonţ2023-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.856 RON
Profit
797 RON
Angajati
1
G&I BUILDING MASTERS S.R.L.
CUI: 44103717CAEN: 4100
Activ
BACĂU, Sat Târgu Trotuş Com. Târgu Trotuş2021-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.124 RON
Profit
85.326 RON
Angajati
0
EMINIC COM SRL
CUI: 10403051CAEN: 4100
Activ
BACĂU, Sat Bahna Com. Pârgareşti1998-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.500 RON
Profit
1.720 RON
Angajati
2
PRO HOUSE DECOR SRL
CUI: 38162220CAEN: 4100
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2017-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.715 RON
Profit
12.455 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Bacău

MTF IMOBIL S.R.L.
CUI: 47600893CAEN: 4100
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2023-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.885.254 RON
Profit
169.669 RON
Angajati
4
SFERA GLASS S.R.L.
CUI: 47710403CAEN: 4100
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2023-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
412.689 RON
Profit
142.336 RON
Angajati
2
FIO COMFORT THERM S.R.L.
CUI: 47594678CAEN: 4100
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2023-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.406 RON
Profit
1.149 RON
Angajati
0
PETY INSTALAŢII S.R.L.
CUI: 47731520CAEN: 4100
Activ
BACĂU, Sat Fundu Răcăciuni Com. Răcăciuni2023-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.872 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Bacău

YAR BOLT S.R.L.
CUI: 47620505CAEN: 4933
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2023-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.228 RON
Profit
11.625 RON
Angajati
1
HVAC TEK INSTALL S.R.L.
CUI: 47498271CAEN: 4322
Activ
BACĂU, Orş. Dărmăneşti2023-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FRATII DRUG S.R.L.
CUI: 47729686CAEN: 4312
Activ
BACĂU, Sat Helegiu Com. Helegiu2023-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.325 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PETICE S.R.L.
CUI: 46363136CAEN: 7410
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2022-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
424.368 RON
Profit
203.398 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MONREBDAR S.R.L.?

CUI-ul MONREBDAR S.R.L. este 47601058.

Unde este sediul MONREBDAR S.R.L.?

MONREBDAR S.R.L. are sediul in Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Milcov nr. 126, 600176, Mun. Bacău, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata MONREBDAR S.R.L.?

MONREBDAR S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MONREBDAR S.R.L. in 2024?

In 2024, MONREBDAR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 129.315 RON.

Cati angajati are MONREBDAR S.R.L.?

MONREBDAR S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are MONREBDAR S.R.L.?

MONREBDAR S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat MONREBDAR S.R.L. in 2024?

MONREBDAR S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.368 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.