Activ

OLYFOOD S.R.L.

CUI: 47634543
CIF: 47634543
Reg. Com.: J26/276/2023
CAEN: 5610
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 februarie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:27

Despre OLYFOOD S.R.L.

OLYFOOD S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Livezeni Com. Livezeni, judetul MUREŞ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul hoteluri si restaurante (cod CAEN 5610). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, OLYFOOD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 40.003 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-53.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
40.003 RON
Venituri totale
40.003 RON
Cheltuieli totale
44.803 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
19.670 RON
Stocuri
922 RON
Creanțe
127 RON
Casa & conturi bănci
18.621 RON
Capital propriu
18.588 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni, Str. Lungă nr. 104, 547365
Telefon0733699970

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni, Str. Lungă nr. 104, 547365
Cod poștal: 547365
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni, Str. Lungă nr. 104, 547365
Cod postal
547365
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.02.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
40.003 RON
Rezultat net
-5.125 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 40.003 RON 86.411 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 40.003 RON 86.411 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 44.803 RON 62.034 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 24.377 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 23.513 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 4.800 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 5.125 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 21 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 19.670 RON 23.738 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 19.670 RON 23.759 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 922 RON 5.558 RON
CreanțeSume de încasat 127 RON 1.112 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.621 RON 17.068 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.082 RON 46 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 18.588 RON 23.713 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active19.670RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale19.670 RON
Datorii totale1.082 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
18,18 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 40.003 -53,7% față de anul precedent 40.003 44.803 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.800 5.125
2023 86.411 86.411 62.034 24.377 23.513 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 19.670 19.670 922 127 18.621
2023 21 23.738 23.759 5.558 1.112 17.068

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.082 +2.252,2% față de anul precedent 18.588 Neraportat 0
2023 46 23.713 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 40.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.003 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.003 RON -53.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.125 RON
Angajati
0
Datorii
1.082 RON +2252.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 86.411 RON. Profit: 23.513 RON

Cifra de afaceri: 86.411 RON. Profit: 23.513 RON

Cifra de afaceri
86.411 RON
Profit net
23.513 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
46 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOLYFOOD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Sat Livezeni Com. Livezeni (MUREŞ)

OLYFOOD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Sat Livezeni Com. Livezeni (MUREŞ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5610, Mureş

DALIROM SERVICII SRL
CUI: 35515000CAEN: 5610
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2016-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.545 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LA CREPERIA PATRICK S.R.L.
CUI: 49057492CAEN: 5610
Activ
MUREŞ, Sat Mureni Com. Vânători2023-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.071 RON
Profit
3.936 RON
Angajati
0
ANGELLA & MELINDA S.R.L.
CUI: 46977454CAEN: 5610
Activ
MUREŞ, Sat Voivodeni Com. Voivodeni2022-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.608 RON
Profit
4.381 RON
Angajati
0
MULTICOM IMPEX SRL
CUI: 2528372CAEN: 5610
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1992-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.861 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALDAR S.R.L.
CUI: 49530328CAEN: 5610
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2024-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.249 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LA CURIE PIZZA S.R.L.
CUI: 50715117CAEN: 5610
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2024-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.385 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5610, Mureş

RESTAURANT ALBERT S.R.L.
CUI: 47830906CAEN: 5610
Activ
MUREŞ, Sat Dileu Nou Com. Sânpaul2023-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.043.088 RON
Profit
595.687 RON
Angajati
2
FORESTMP S.R.L.
CUI: 47364857CAEN: 5610
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2022-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.128.604 RON
Profit
76.290 RON
Angajati
13
PULCINI S.R.L.
CUI: 47830981CAEN: 5610
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2023-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.439 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Mureş

ZOLROIMPEX S.R.L.
CUI: 47634527CAEN: 4782
Activ
MUREŞ, Orş. Miercurea Nirajului2023-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.620 RON
Profit
11.311 RON
Angajati
0
SZKR S.R.L.
CUI: 47634551CAEN: 4791
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2023-02-14
fara e-Factura
ALL DECOR S.R.L.
CUI: 47622697CAEN: 4100
Activ
MUREŞ, Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş2023-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.177.942 RON
Profit
102.971 RON
Angajati
15
LYNX STEUERBERATUNG S.R.L.
CUI: 47509559CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2023-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.204 RON
Profit
140.852 RON
Angajati
1
NYARAD TV S.R.L.
CUI: 47778123CAEN: 6020
Activ
MUREŞ, Orş. Miercurea Nirajului2023-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NOVUS DENTAL S.R.L.
CUI: 46386628CAEN: 8623
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2022-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.718 RON
Profit
96.832 RON
Angajati
1
TCM TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 49079997CAEN: 7020
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2023-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.000 RON
Profit
39.108 RON
Angajati
0
REBSEM SRL
CUI: 33303698CAEN: 6820
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2014-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
73.414 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OLYFOOD S.R.L.?

CUI-ul OLYFOOD S.R.L. este 47634543.

Unde este sediul OLYFOOD S.R.L.?

OLYFOOD S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni, Str. Lungă nr. 104, 547365, Sat Livezeni Com. Livezeni, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata OLYFOOD S.R.L.?

OLYFOOD S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OLYFOOD S.R.L. in 2024?

In 2024, OLYFOOD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 40.003 RON.

Ce activitate are OLYFOOD S.R.L.?

OLYFOOD S.R.L. are codul CAEN principal 5610.

Ce profit a inregistrat OLYFOOD S.R.L. in 2024?

OLYFOOD S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 5.125 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.