Activ e‑Factură

BOITOR-DENT S.R.L.

CUI: 47653570
CIF: 47653570
Reg. Com.: J30/187/2023
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 februarie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:09

Despre BOITOR-DENT S.R.L.

BOITOR-DENT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BOITOR-DENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 487.155 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+55.0%). Profitul net inregistrat a fost de 140.064 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
487.155 RON
Venituri totale
487.287 RON
Cheltuieli totale
332.605 RON
Profit brut
154.682 RON
Profit net
140.064 RON
Marja profit net
28,75%
Active imobilizate
31.027 RON
Active circulante
259.961 RON
Stocuri
3.145 RON
Creanțe
4.090 RON
Casa & conturi bănci
252.726 RON
Capital propriu
246.475 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Alexandru Ioan Cuza nr. 6, 440011
Detalii adresaSpațiu nr.24
Telefon0744199316

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Alexandru Ioan Cuza nr. 6, 440011
Cod poștal: 440011
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Alexandru Ioan Cuza nr. 6, 440011
Detalii
Spațiu nr.24
Cod postal
440011
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.02.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
487.155 RON
Rezultat net
140.064 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 487.155 RON 314.387 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 487.287 RON 314.458 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 332.605 RON 183.427 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 154.682 RON 131.031 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 140.064 RON 127.950 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 31.027 RON 31.359 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 259.961 RON 147.801 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 290.988 RON 179.160 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.145 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 4.090 RON 7.844 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 252.726 RON 139.957 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 44.513 RON 51.010 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 246.475 RON 128.150 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active290.988RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

15,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale290.988 RON
Datorii totale44.513 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
48,1 %Profit net / active totale
ROE
56,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,84 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
84,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 487.155 +55,0% față de anul precedent 487.287 332.605 154.682 +18,1% față de anul precedent 140.064 +9,5% față de anul precedent 0 0
2023 314.387 314.458 183.427 131.031 127.950 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 31.027 259.961 290.988 3.145 4.090 252.726
2023 31.359 147.801 179.160 0 7.844 139.957

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 44.513 -12,7% față de anul precedent 246.475 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 51.010 128.150 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 487.155 RON. Profit: 140.064 RON

Cifra de afaceri: 487.155 RON. Profit: 140.064 RON

Cifra de afaceri
487.155 RON +54.95% față de anul precedent
Profit net
140.064 RON +9.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
44.513 RON -12.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 314.387 RON. Profit: 127.950 RON

Cifra de afaceri: 314.387 RON. Profit: 127.950 RON

Cifra de afaceri
314.387 RON
Profit net
127.950 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
51.010 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBOITOR-DENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Mun. Satu Mare (SATU MARE)

BOITOR-DENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Mun. Satu Mare (SATU MARE)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Satu Mare

ELITEDENT & ELITECLINIC SRL
CUI: 34682280CAEN: 8623
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2015-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
534.792 RON
Profit
75.018 RON
Angajati
3
ALY DENT CLINIC SRL
CUI: 27990708CAEN: 8623
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2011-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
444.794 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CLINICA DUO DENT SRL
CUI: 37281967CAEN: 8623
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2017-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
537.605 RON
Profit
182.253 RON
Angajati
2
TITRADENT SRL
CUI: 33676271CAEN: 8623
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2014-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
421.995 RON
Profit
5.938 RON
Angajati
3
PURE DENT SRL
CUI: 24128270CAEN: 8623
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2008-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.714.471 RON
Profit
297.630 RON
Angajati
5
DR. IACOB MIHAELA DENT S.R.L.
CUI: 47961189CAEN: 8623
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2023-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
329.151 RON
Profit
166.758 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Satu Mare

ADDA DENTIS S.R.L.
CUI: 46689648CAEN: 8623
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2022-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
347.831 RON
Profit
48.896 RON
Angajati
3
FINESS DENTAL ESTETIC S.R.L.
CUI: 48753631CAEN: 8623
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2023-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.183.107 RON
Profit
521.748 RON
Angajati
5

Alte firme din Satu Mare

CRISTEA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47653561CAEN: 4221
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2023-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.831 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EYE 2 EYE OPTIK S.R.L.
CUI: 47653618CAEN: 4773
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2023-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
246.151 RON
Profit
41.276 RON
Angajati
1
MARKET BAR S.R.L.
CUI: 47634381CAEN: 4727
Activ
SATU MARE, Sat Gerăuşa Orş. Ardud2023-02-14
fara e-Factura
LICA AUTOSERV S.R.L.
CUI: 47661165CAEN: 9531
Activ
SATU MARE, Sat Mărtineşti Com. Odoreu2023-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
510.831 RON
Profit
28.834 RON
Angajati
3
TOD S.R.L.
CUI: 47432854CAEN: 4322
Activ
SATU MARE, Sat Certeze Com. Certeze2023-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.392 RON
Profit
36.810 RON
Angajati
1
PROFI ACOP.JG.CONT S.R.L.
CUI: 45613951CAEN: 4391
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2022-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
156 RON
Angajati
0
AL CAPONETTI GELATO S.R.L.
CUI: 49976399CAEN: 5611
Activ
SATU MARE, Sat Căpleni Com. Căpleni2024-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.492 RON
Profit
924 RON
Angajati
0
ARTMER S.R.L.
CUI: 4038369CAEN: 4322
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare1993-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.785 RON
Profit
46.668 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BOITOR-DENT S.R.L.?

CUI-ul BOITOR-DENT S.R.L. este 47653570.

Unde este sediul BOITOR-DENT S.R.L.?

BOITOR-DENT S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Alexandru Ioan Cuza nr. 6, 440011, Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata BOITOR-DENT S.R.L.?

BOITOR-DENT S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BOITOR-DENT S.R.L. in 2024?

In 2024, BOITOR-DENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 487.155 RON.

Cati angajati are BOITOR-DENT S.R.L.?

BOITOR-DENT S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are BOITOR-DENT S.R.L.?

BOITOR-DENT S.R.L. are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat BOITOR-DENT S.R.L. in 2024?

BOITOR-DENT S.R.L. a inregistrat un profit net de 140.064 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.