Activ Plătitor TVAe‑Factură

SBS SALON S.R.L.

CUI: 47655074
CIF: RO47655074
Reg. Com.: J40/3109/2023
CAEN: 9602
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 februarie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:14

Despre SBS SALON S.R.L.

SBS SALON S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9602). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SBS SALON S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 297.948 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+378.3%). Profitul net inregistrat a fost de 13.106 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
297.948 RON
Venituri totale
298.683 RON
Cheltuieli totale
281.146 RON
Profit brut
17.537 RON
Profit net
13.106 RON
Marja profit net
4,40%
Active imobilizate
25.581 RON
Active circulante
65.885 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
37.655 RON
Casa & conturi bănci
28.230 RON
Capital propriu
-182.740 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Poştaşului nr. 4
Detalii adresabirou 1
Telefon+40772282398

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Poştaşului nr. 4
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Poştaşului nr. 4
Detalii
birou 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.02.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
297.948 RON
Rezultat net
13.106 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 297.948 RON 62.289 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 298.683 RON 62.981 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 281.146 RON 258.406 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 17.537 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 13.106 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 195.425 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 196.046 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 25.581 RON 10.847 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 65.885 RON 31.755 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 91.466 RON 42.602 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 37.655 RON 10.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 28.230 RON 21.755 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 274.206 RON 238.448 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -182.740 RON -195.846 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active91.466RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

299,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale91.466 RON
Datorii totale274.206 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
14,3 %Profit net / active totale
ROE
-7,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,24 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-199,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 297.948 +378,3% față de anul precedent 298.683 281.146 17.537 13.106 0 0
2023 62.289 62.981 258.406 0 0 195.425 196.046

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 25.581 65.885 91.466 0 37.655 28.230
2023 10.847 31.755 42.602 0 10.000 21.755

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 274.206 +15,0% față de anul precedent -182.740 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 238.448 -195.846 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 297.948 RON. Profit: 13.106 RON

Cifra de afaceri: 297.948 RON. Profit: 13.106 RON

Cifra de afaceri
297.948 RON +378.33% față de anul precedent
Profit net
13.106 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
274.206 RON +15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 62.289 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 62.289 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
62.289 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
196.046 RON
Angajati
2
Datorii
238.448 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSBS SALON S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SBS SALON S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9602, Municipiul Bucureşti

DIFFIDATI S.R.L.
CUI: 41741702CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.355 RON
Profit
75.093 RON
Angajati
6
AMATRIS ARTIST S.R.L.
CUI: 40810197CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.368 RON
Profit
96.576 RON
Angajati
1
NICOL - SPA & BEAUTY S.R.L.
CUI: 22850541CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.413 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
ESTETIC PRO BUSINESS SRL
CUI: 37124288CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.149 RON
Profit
22.643 RON
Angajati
3
CUBE BEAUTY SALON S.R.L.
CUI: 40437650CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.951 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CARMEN BEAUTY COS SRL
CUI: 31962196CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.523 RON
Profit
76.981 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9602, Municipiul Bucureşti

GDSNAILS S.R.L.
CUI: 47654940CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.580 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
GDSHAIR S.R.L.
CUI: 47657121CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.456 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
GREENMAKEUP S.R.L.
CUI: 47654532CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.806 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BAND OF BARBERS S.R.L.
CUI: 47662470CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.440 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

KENTMERE ENERGY S.R.L.
CUI: 47655066CAEN: 4664
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-02-17
fara e-Factura
MILTON CUSTOMER DELIGHT S.R.L.
CUI: 47655082CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.630 RON
Profit
205.458 RON
Angajati
1
FISIS ACCOUNTING S.R.L.
CUI: 47654958CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.650 RON
Profit
109.312 RON
Angajati
1
NEST DIGITAL EXPERIENCE S.R.L.
CUI: 47657180CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.020 RON
Profit
15.783 RON
Angajati
2
AGRIVERA S.R.L.
CUI: 47644784CAEN: 4621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
927.869 RON
Profit
72.669 RON
Angajati
1
QUEEN WEDDING S.R.L.
CUI: 47670678CAEN: 1421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
265.681 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADFOKUS S.R.L.
CUI: 47505697CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.955 RON
Profit
63.459 RON
Angajati
0
PROTERGON S.R.L.
CUI: 47813328CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.307.526 RON
Profit
144.424 RON
Angajati
7
RAM ETICHETARE&ASAMBLARE S.R.L.
CUI: 49128020CAEN: 8292
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
367.150 RON
Profit
161.220 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SBS SALON S.R.L.?

CUI-ul SBS SALON S.R.L. este 47655074.

Unde este sediul SBS SALON S.R.L.?

SBS SALON S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Poştaşului nr. 4, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SBS SALON S.R.L.?

SBS SALON S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SBS SALON S.R.L. in 2024?

In 2024, SBS SALON S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 297.948 RON.

Cati angajati are SBS SALON S.R.L.?

SBS SALON S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are SBS SALON S.R.L.?

SBS SALON S.R.L. are codul CAEN principal 9602.

Ce profit a inregistrat SBS SALON S.R.L. in 2024?

SBS SALON S.R.L. a inregistrat un profit net de 13.106 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.