Activ

WORK SMARTER S.R.L.

CUI: 47707521
CIF: 47707521
Reg. Com.: J40/3794/2023
CAEN: 5911
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 februarie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:30

Despre WORK SMARTER S.R.L.

WORK SMARTER S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune" (cod CAEN 5911), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, WORK SMARTER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 157.881 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.0%). Profitul net inregistrat a fost de 1.912 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
157.881 RON
Venituri totale
157.881 RON
Cheltuieli totale
155.613 RON
Profit brut
2.268 RON
Profit net
1.912 RON
Marja profit net
1,21%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
26.460 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
14.146 RON
Casa & conturi bănci
12.314 RON
Capital propriu
20.781 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Matei Basarab nr. 92, 30675
Detalii adresaCAMERA 2
Telefon0786979911

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Matei Basarab nr. 92, 30675
Cod poștal: 30675
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Matei Basarab nr. 92, 30675
Detalii
CAMERA 2
Cod postal
30675
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.02.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
157.881 RON
Rezultat net
1.912 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 157.881 RON 144.811 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 157.881 RON 144.811 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 155.613 RON 122.432 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.268 RON 22.379 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.912 RON 18.869 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 21 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 26.460 RON 21.726 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 26.460 RON 21.747 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 14.146 RON 11.030 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.314 RON 10.696 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.679 RON 2.878 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 20.781 RON 18.869 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active26.460RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale26.460 RON
Datorii totale5.679 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,2 %Profit net / active totale
ROE
9,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,66 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 157.881 +9,0% față de anul precedent 157.881 155.613 2.268 -89,9% față de anul precedent 1.912 -89,9% față de anul precedent 0 0
2023 144.811 144.811 122.432 22.379 18.869 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 26.460 26.460 0 14.146 12.314
2023 21 21.726 21.747 0 11.030 10.696

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.679 +97,3% față de anul precedent 20.781 Neraportat 0
2023 2.878 18.869 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 157.881 RON. Profit: 1.912 RON

Cifra de afaceri: 157.881 RON. Profit: 1.912 RON

Cifra de afaceri
157.881 RON +9.03% față de anul precedent
Profit net
1.912 RON -89.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.679 RON +97.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 144.811 RON. Profit: 18.869 RON

Cifra de afaceri: 144.811 RON. Profit: 18.869 RON

Cifra de afaceri
144.811 RON
Profit net
18.869 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.878 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataWORK SMARTER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5911 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

WORK SMARTER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5911 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5911, Municipiul Bucureşti

VISUAL JOY PRODUCTION SRL
CUI: 34801259CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.037 RON
Profit
13.693 RON
Angajati
1
EXPLORE MEDIA PRODUCTION S.R.L.
CUI: 37334158CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.692 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RST MEDIA S.R.L.
CUI: 16221962CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.602 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BA DA MEDIA PRODUCTION SRL
CUI: 37487925CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.630 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MASINA DOI S.R.L.
CUI: 48388340CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.061 RON
Profit
70.528 RON
Angajati
1
DISTURBIA PRODUCTION S.R.L.
CUI: 40297467CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.919 RON
Profit
28.274 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5911, Municipiul Bucureşti

TER FILMS S.R.L.
CUI: 47698598CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.929 RON
Profit
1.851 RON
Angajati
0
HITZ INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 47711247CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.093.521 RON
Profit
950.841 RON
Angajati
1
DIGITAL MOON S.R.L.
CUI: 47688870CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.509 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IMAGE QUALITY MEDIA S.R.L.
CUI: 47717002CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.735 RON
Profit
10.288 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MONTE CARLO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47707513CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
824.009 RON
Profit
74.770 RON
Angajati
3
ACRO GROUP S.R.L.
CUI: 47707530CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.718 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MD SERVICE CENTER S.R.L.
CUI: 47707050CAEN: 9510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.228.081 RON
Profit
951.765 RON
Angajati
3
AUDIFY S.R.L.
CUI: 47709760CAEN: 9039
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.052 RON
Profit
87.779 RON
Angajati
1
WORKFORCE WINGS S.R.L.
CUI: 47696791CAEN: 7810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
449.445 RON
Profit
343.727 RON
Angajati
1
ARTISUN S.R.L.
CUI: 47724484CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.000 RON
Profit
10.235 RON
Angajati
0
MY PERSONALIZATIONS S.R.L.
CUI: 47562226CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.873 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
S & A EXPRESS DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 46177060CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RN MAGIC WOK S.R.L.
CUI: 49172718CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.213 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul WORK SMARTER S.R.L.?

CUI-ul WORK SMARTER S.R.L. este 47707521.

Unde este sediul WORK SMARTER S.R.L.?

WORK SMARTER S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Matei Basarab nr. 92, 30675, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata WORK SMARTER S.R.L.?

WORK SMARTER S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a WORK SMARTER S.R.L. in 2024?

In 2024, WORK SMARTER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 157.881 RON.

Ce activitate are WORK SMARTER S.R.L.?

WORK SMARTER S.R.L. are codul CAEN principal 5911 (Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune).

Ce profit a inregistrat WORK SMARTER S.R.L. in 2024?

WORK SMARTER S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.912 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.