Activ

POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L.

CUI: 47721828
CIF: 47721828
Reg. Com.: J2023000269154
CAEN: 6622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 februarie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:30

Despre POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L.

POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări" (cod CAEN 6622), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 33.434 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+102.9%). Profitul net inregistrat a fost de 3.445 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
33.434 RON
Venituri totale
33.434 RON
Cheltuieli totale
28.709 RON
Profit brut
4.725 RON
Profit net
3.445 RON
Marja profit net
10,30%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
11.360 RON
Stocuri
1.142 RON
Creanțe
179 RON
Casa & conturi bănci
10.039 RON
Capital propriu
-5.919 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti, Str. Nordului nr. 493
Telefon0711087627

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti, Str. Nordului nr. 493
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti, Str. Nordului nr. 493
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.02.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
33.434 RON
Rezultat net
3.445 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 33.434 RON 16.479 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 33.434 RON 16.479 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 28.709 RON 26.043 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.725 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.445 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 9.564 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 9.564 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 21 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 11.360 RON 4.402 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 11.360 RON 4.423 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.142 RON 1.871 RON
CreanțeSume de încasat 179 RON 60 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.039 RON 2.471 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 17.279 RON 13.787 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -5.919 RON -9.364 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active11.360RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

152,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale11.360 RON
Datorii totale17.279 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
30,3 %Profit net / active totale
ROE
-58,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,66 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-52,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 33.434 +102,9% față de anul precedent 33.434 28.709 4.725 3.445 0 0
2023 16.479 16.479 26.043 0 0 9.564 9.564

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 11.360 11.360 1.142 179 10.039
2023 21 4.402 4.423 1.871 60 2.471

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 17.279 +25,3% față de anul precedent -5.919 Neraportat 0
2023 13.787 -9.364 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IPISTINA POPAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36172/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 33.434 RON. Profit: 3.445 RON

Cifra de afaceri: 33.434 RON. Profit: 3.445 RON

Cifra de afaceri
33.434 RON +102.89% față de anul precedent
Profit net
3.445 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.279 RON +25.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 16.479 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.479 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.479 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.564 RON
Angajati
0
Datorii
13.787 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPOPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti (DÂMBOVIŢA)

POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti (DÂMBOVIŢA)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

01.102026Mentiune · Buletin 36172/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L.
CUI
47721828
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
01.10.2026
Registrul Comerțului
J15/269/2023
EUID
ROONRC.J15/269/2023
Sediu
Sat Bâldana, Comuna Tărtăseşti, Jud. Dâmboviţa, Strada Nordului, Nr. 493
Județ
Dâmboviţa
Număr încheiere
772449
Data încheierii
30.09.2026
Număr dosar
3511162
Data dosarului
03.09.2026
Tribunal
Dâmbovita
Registrator
Irina Cristina Dragusin

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3511162 din 03.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36172/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6622, Dâmboviţa

PUR-INTERMEDIAR S.R.L.
CUI: 44474456CAEN: 6622
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2021-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.256 RON
Profit
24.030 RON
Angajati
1
MATIASIG S.R.L.
CUI: 38150676CAEN: 6622
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bungetu Com. Văcăreşti2017-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.719 RON
Profit
14.369 RON
Angajati
0
RBK MARY ASIG S.R.L.
CUI: 36556997CAEN: 6622
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2016-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.133 RON
Profit
6.879 RON
Angajati
0
SABOGA ASIG S.R.L.
CUI: 37706766CAEN: 6622
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Voineşti Com. Voineşti2017-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.464 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ASIGURĂRI FLAVIU S.R.L.
CUI: 34835634CAEN: 6622
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Gura Ocniţei Com. Gura Ocniţei2015-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.529 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6622, Dâmboviţa

OBI TRUST BROKER S.R.L.
CUI: 47792969CAEN: 6622
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.643 RON
Profit
12.066 RON
Angajati
1
DANINANCE S.R.L.
CUI: 47820287CAEN: 6622
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-03-15
fara e-Factura

Alte firme din Dâmboviţa

CRISTINA BRĂTESCU S.R.L.
CUI: 47721810CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.400 RON
Profit
51.274 RON
Angajati
0
MUR EDILITARE S.R.L.
CUI: 47721836CAEN: 4221
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Brăneşti Com. Brăneşti2023-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.604.344 RON
Profit
419.348 RON
Angajati
13
ECOMPLEX.RO S.R.L.
CUI: 47757945CAEN: 4782
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Tărtăşeşti Com. Tărtăşeşti2023-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
188.316 RON
Profit
9.945 RON
Angajati
2
CLARA-AR ALIM S.R.L.
CUI: 47518301CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Gura Foii Com. Gura Foii2023-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.661 RON
Profit
3.133 RON
Angajati
1
FRIZERIA LA URÂŢI S.R.L.
CUI: 46056921CAEN: 9621
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ocniţa Com. Ocniţa2022-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.777 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CDR INTERNAŢIONAL TRANS S.R.L.
CUI: 49434827CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Răcari Orş. Răcari2024-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
442.067 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PAN-TI TOUR SRL
CUI: 16433310CAEN: 4939
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2004-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.357.282 RON
Profit
111.829 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L.?

CUI-ul POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L. este 47721828.

Unde este sediul POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L.?

POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti, Str. Nordului nr. 493, Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L.?

POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L. in 2024?

In 2024, POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 33.434 RON.

Ce activitate are POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L.?

POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L. are codul CAEN principal 6622 (Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări).

Ce profit a inregistrat POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L. in 2024?

POPA ASISTENŢĂ BROKERAJ S.R.L. a inregistrat un profit net de 3.445 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.