Activ

MARES MEDICAL S.R.L.

CUI: 47732304
CIF: 47732304
Reg. Com.: J2023001385233
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 martie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 05:49

Despre MARES MEDICAL S.R.L.

MARES MEDICAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARES MEDICAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 423.581 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+60.4%). Profitul net inregistrat a fost de 300.743 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
423.581 RON
Venituri totale
445.475 RON
Cheltuieli totale
134.512 RON
Profit brut
310.963 RON
Profit net
300.743 RON
Marja profit net
71,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
543.833 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
342.885 RON
Casa & conturi bănci
200.948 RON
Capital propriu
300.983 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Alexandru Papiu Ilarian nr. 43, 31691
Detalii adresa sector 3
Telefon00745383552

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Alexandru Papiu Ilarian nr. 43, 31691
Cod poștal: 31691
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Alexandru Papiu Ilarian nr. 43, 31691
Detalii
sector 3
Cod postal
31691
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 27.08.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
423.581 RON
Rezultat net
300.743 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 423.581 RON 264.122 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 445.475 RON 264.122 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 134.512 RON 75.833 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 310.963 RON 188.289 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 300.743 RON 186.092 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 543.833 RON 190.858 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 543.833 RON 190.858 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 342.885 RON 131.342 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 200.948 RON 59.516 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 242.850 RON 4.566 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 300.983 RON 186.292 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active543.833RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

44,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale543.833 RON
Datorii totale242.850 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
55,3 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,24 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
55,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 423.581 +60,4% față de anul precedent 445.475 134.512 310.963 +65,2% față de anul precedent 300.743 +61,6% față de anul precedent 0 0
2023 264.122 264.122 75.833 188.289 186.092 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 543.833 543.833 0 342.885 200.948
2023 0 190.858 190.858 0 131.342 59.516

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 242.850 +5.218,7% față de anul precedent 300.983 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 4.566 186.292 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

7din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 423.581 RON. Profit: 300.743 RON

Cifra de afaceri: 423.581 RON. Profit: 300.743 RON

Cifra de afaceri
423.581 RON +60.37% față de anul precedent
Profit net
300.743 RON +61.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
242.850 RON +5218.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 264.122 RON. Profit: 186.092 RON

Cifra de afaceri: 264.122 RON. Profit: 186.092 RON

Cifra de afaceri
264.122 RON
Profit net
186.092 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.566 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARES MEDICAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MARES MEDICAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Municipiul Bucureşti

NEOMIND CLINIC S.R.L.
CUI: 48305840CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
423.802 RON
Profit
303.340 RON
Angajati
1
DRAGOS MEDIAN MEDICAL SRL
CUI: 36050913CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
423.066 RON
Profit
325.735 RON
Angajati
1
REROMED ALVES SRL
CUI: 33997808CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
424.714 RON
Profit
168.405 RON
Angajati
2
HOMEODERM MEDICAL S.R.L.
CUI: 39375057CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
422.787 RON
Profit
74.522 RON
Angajati
2
ANISIA MED SRL
CUI: 33968748CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
432.180 RON
Profit
313.051 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Municipiul Bucureşti

DELIGHT MED S.R.L.
CUI: 47724042CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.995 RON
Profit
57.464 RON
Angajati
1
COMFORT-IN ANESTHESIA S.R.L.
CUI: 47734089CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
457.166 RON
Profit
336.125 RON
Angajati
1
NASION KIDS S.R.L.
CUI: 47723047CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
544.092 RON
Profit
119.174 RON
Angajati
2
DR. DIANA AZZ S.R.L.
CUI: 47734267CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-03-01
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SAFE SHIELD CONSULTING S.R.L.
CUI: 47729899CAEN: 6622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.198 RON
Profit
37.155 RON
Angajati
0
CAPITAL LINK S.R.L.
CUI: 47732401CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.293.627 RON
Profit
1.060.946 RON
Angajati
1
ENERY BD RO S.R.L.
CUI: 47727901CAEN: 6421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-03-01
fara e-Factura
ROBE & TRANS 2000 S.R.L.
CUI: 47734054CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
616.409 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
FUNKY FRESH S.R.L.
CUI: 47715540CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-02-27
fara e-Factura
DUMISEB ELECTRO SERVICE S.R.L.
CUI: 47746482CAEN: 9522
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.939 RON
Profit
23.545 RON
Angajati
1
AC RAD PROJECT &CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47583601CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.473.200 RON
Profit
575.076 RON
Angajati
6
EASEUP STORE S.R.L.
CUI: 47890835CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
164 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
STEAUA LEONARD S.R.L.
CUI: 49189230CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-11-27
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARES MEDICAL S.R.L.?

CUI-ul MARES MEDICAL S.R.L. este 47732304.

Unde este sediul MARES MEDICAL S.R.L.?

MARES MEDICAL S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Alexandru Papiu Ilarian nr. 43, 31691, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MARES MEDICAL S.R.L.?

MARES MEDICAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARES MEDICAL S.R.L. in 2024?

In 2024, MARES MEDICAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 423.581 RON.

Cati angajati are MARES MEDICAL S.R.L.?

MARES MEDICAL S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MARES MEDICAL S.R.L.?

MARES MEDICAL S.R.L. are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat MARES MEDICAL S.R.L. in 2024?

MARES MEDICAL S.R.L. a inregistrat un profit net de 300.743 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.