Activ

ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L.

CUI: 47756117
CIF: 47756117
Reg. Com.: J03/570/2023
CAEN: 7500
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 martie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Activități veterinare

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 03:01

Despre ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L.

ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Vlăduţa Com. Buzoeşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități veterinare" (cod CAEN 7500), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 171.229 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+106.8%). Profitul net inregistrat a fost de 10.738 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
171.229 RON
Venituri totale
171.229 RON
Cheltuieli totale
158.446 RON
Profit brut
12.783 RON
Profit net
10.738 RON
Marja profit net
6,27%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
35.695 RON
Stocuri
24.336 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
11.359 RON
Capital propriu
13.415 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Sat Vlăduţa Com. Buzoeşti, 117181

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Sat Vlăduţa Com. Buzoeşti, 117181
Cod poștal: 117181
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Sat Vlăduţa Com. Buzoeşti, 117181
Cod postal
117181
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.03.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Costeşti
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
171.229 RON
Rezultat net
10.738 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 171.229 RON 82.794 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 171.229 RON 82.794 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 158.446 RON 79.845 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 12.783 RON 2.949 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 10.738 RON 2.477 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 35.695 RON 26.869 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 35.695 RON 26.869 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 24.336 RON 23.046 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 58 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.359 RON 3.765 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 22.280 RON 24.192 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 13.415 RON 2.677 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active35.695RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

62,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale35.695 RON
Datorii totale22.280 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
30,1 %Profit net / active totale
ROE
80,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,60 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
37,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 171.229 +106,8% față de anul precedent 171.229 158.446 12.783 +333,5% față de anul precedent 10.738 +333,5% față de anul precedent 0 0
2023 82.794 82.794 79.845 2.949 2.477 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 35.695 35.695 24.336 0 11.359
2023 0 26.869 26.869 23.046 58 3.765

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 22.280 -7,9% față de anul precedent 13.415 Neraportat 1
2023 24.192 2.677 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

23din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 171.229 RON. Profit: 10.738 RON

Cifra de afaceri: 171.229 RON. Profit: 10.738 RON

Cifra de afaceri
171.229 RON +106.81% față de anul precedent
Profit net
10.738 RON +333.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
22.280 RON -7.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 82.794 RON. Profit: 2.477 RON

Cifra de afaceri: 82.794 RON. Profit: 2.477 RON

Cifra de afaceri
82.794 RON
Profit net
2.477 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.192 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Sat Vlăduţa Com. Buzoeşti (ARGEŞ)

ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7500 in Sat Vlăduţa Com. Buzoeşti (ARGEŞ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7500, Argeş

IVET CONCEPT S.R.L.
CUI: 17052284CAEN: 7500
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2004-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
153.346 RON
Profit
6.497 RON
Angajati
1
MUREŞAN INSIGHT SRL
CUI: 37320691CAEN: 7500
Activ
ARGEŞ, Sat Ştefan cel Mare Com. Ştefan cel Mare2017-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
179.270 RON
Profit
43.252 RON
Angajati
2
ADY VET HELP S.R.L.
CUI: 46558316CAEN: 7500
Activ
ARGEŞ, Sat Rucăr Com. Rucăr2022-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.075 RON
Profit
53.372 RON
Angajati
4
FLORE VET S.R.L.
CUI: 45360034CAEN: 7500
Activ
ARGEŞ, Sat Cătunaşi Com. Poiana Lacului2021-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
235.757 RON
Profit
32.603 RON
Angajati
2
ALEX AGROVET RELU 2004 SRL
CUI: 16631873CAEN: 7500
Activ
ARGEŞ, Sat Boteni Com. Boteni2004-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.331 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7500, Argeş

BUTTERFLY.VET S.R.L.
CUI: 46810137CAEN: 7500
Activ
ARGEŞ, Sat Coceneşti Com. Mioarele2022-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANIMAL CARE VET PET S.R.L.
CUI: 47758231CAEN: 7500
Activ
ARGEŞ, Sat Vlăduţa Com. Buzoeşti2023-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.930 RON
Profit
32.484 RON
Angajati
0
ANDIA URBAN VET S.R.L.
CUI: 48490012CAEN: 7500
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2023-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
987.495 RON
Profit
302.180 RON
Angajati
2

Alte firme din Argeş

YORNYK TRANS S.R.L.
CUI: 47749926CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Pietroşani Com. Pietroşani2023-03-03
fara e-Factura
ELECTROSERV TOP LSP S.R.L.
CUI: 47756125CAEN: 4321
Activ
ARGEŞ, Sat Dealu Viilor Com. Moşoaia2023-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.228 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CAT UTIL AGRO S.R.L.
CUI: 47740536CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Paraschiveşti Com. Priboieni2023-03-02
fara e-Factura
SELIFPAN S.R.L.
CUI: 47758770CAEN: 5611
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2023-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.950.140 RON
Profit
0 RON
Angajati
19
EMEDITE LNG S.R.L.
CUI: 47642473CAEN: 4712
Activ
ARGEŞ, Sat Bascov Com. Bascov2023-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.510 RON
Profit
4.958 RON
Angajati
1
GEOMAR TOP SPEED S.R.L.
CUI: 47870501CAEN: 4740
Activ
ARGEŞ, Sat Şerbăneşti Com. Rociu2023-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
608.358 RON
Profit
97.908 RON
Angajati
3
DOROBANŢU VLADIMIR TRANS SRL
CUI: 37252813CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Bogaţi Com. Bogaţi2017-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.047.041 RON
Profit
27.936 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L.?

CUI-ul ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L. este 47756117.

Unde este sediul ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L.?

ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Vlăduţa Com. Buzoeşti, 117181, Sat Vlăduţa Com. Buzoeşti, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L.?

ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L. in 2024?

In 2024, ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 171.229 RON.

Cati angajati are ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L.?

ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L.?

ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L. are codul CAEN principal 7500 (Activități veterinare).

Ce profit a inregistrat ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L. in 2024?

ANIMAL CARE VETERINARY PHARMACY S.R.L. a inregistrat un profit net de 10.738 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.