Activ Plătitor TVA

AUTOCARS ANTONY S.R.L.

CUI: 47776505
CIF: RO47776505
Reg. Com.: J2023000597035
CAEN: 4781
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 martie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:49

Despre AUTOCARS ANTONY S.R.L.

AUTOCARS ANTONY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor" (cod CAEN 4781), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AUTOCARS ANTONY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.830 RON. Profitul net inregistrat a fost de 10.779 RON. Datoriile raportate (18.632 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
13.830 RON
Venituri totale
27.360 RON
Cheltuieli totale
14.577 RON
Profit brut
12.783 RON
Profit net
10.779 RON
Marja profit net
77,94%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
27.211 RON
Stocuri
13.660 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
13.551 RON
Capital propriu
8.579 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Cal. Câmpulung nr. 42A, 110147
Telefon0762892767

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Cal. Câmpulung nr. 42A, 110147
Cod poștal: 110147
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Cal. Câmpulung nr. 42A, 110147
Cod postal
110147
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.03.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
13.830 RON
Rezultat net
10.779 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 13.830 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 27.360 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 14.577 RON 2.400 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 12.783 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 10.779 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 2.400 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 2.400 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 27.211 RON 300 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 27.211 RON 300 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 13.660 RON 130 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 13.551 RON 170 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 18.632 RON 2.500 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 8.579 RON -2.200 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active27.211RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

68,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale27.211 RON
Datorii totale18.632 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
39,6 %Profit net / active totale
ROE
125,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
31,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 13.830 27.360 14.577 12.783 10.779 0 0
2023 0 0 2.400 0 0 2.400 2.400

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 27.211 27.211 13.660 0 13.551
2023 0 300 300 130 0 170

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 18.632 +645,3% față de anul precedent 8.579 Neraportat 0
2023 2.500 -2.200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 13.830 RON. Profit: 10.779 RON

Cifra de afaceri: 13.830 RON. Profit: 10.779 RON

Cifra de afaceri
13.830 RON
Profit net
10.779 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.632 RON +645.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.400 RON
Angajati
0
Datorii
2.500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAUTOCARS ANTONY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4781 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

AUTOCARS ANTONY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4781 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4781, Argeş

FMG UNITY MARKET S.R.L.-D.
CUI: 41905295CAEN: 4781
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2019-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.561 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROBY TRANSTOP S.R.L.
CUI: 47055754CAEN: 4781
Activ
ARGEŞ, Sat Văleni Com. Sălătrucu2022-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.112 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ARYAUTO EXCLUSIV S.R.L.
CUI: 46076015CAEN: 4781
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2022-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MTS-RIO ŞI CRIS 2019 S.R.L.
CUI: 41081274CAEN: 4781
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2019-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.050 RON
Profit
359 RON
Angajati
1
IMPERIUL COVRIGILOR S.R.L.
CUI: 49125376CAEN: 4781
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2023-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.690 RON
Profit
17.066 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4781, Argeş

ELALMAR AUTO S.R.L.
CUI: 47676441CAEN: 4781
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2023-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
900.719 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CAG TOP RULATE S.R.L.
CUI: 47799690CAEN: 4781
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2023-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.554.775 RON
Profit
636 RON
Angajati
0
DELTA INVESTMENT BUSINESS S.R.L.
CUI: 47650697CAEN: 4781
Activ
ARGEŞ, Sat Poiana Lacului Com. Poiana Lacului2023-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.297 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AUTO MARI S.R.L.
CUI: 47870510CAEN: 4781
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2023-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.069 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Argeş

PSM EVOLUTION S.R.L.
CUI: 47776491CAEN: 5320
Activ
ARGEŞ, Sat Bascov Com. Bascov2023-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.914 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BRO GRUP AUTO S.R.L.
CUI: 47776513CAEN: 4520
Activ
ARGEŞ, Sat Caloteşti Com. Budeasa2023-03-08
fara e-Factura
VLAESCU PROMEDICAL S.R.L.
CUI: 47767116CAEN: 8622
Activ
ARGEŞ, Sat Valea Mare-Podgoria Orş. Ştefăneşti2023-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.432 RON
Profit
33.308 RON
Angajati
1
COCOŞ TED CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47794072CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2023-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.790.925 RON
Profit
16.287 RON
Angajati
3
FLORTIB IMPEX S.R.L.
CUI: 47663557CAEN: 4619
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2023-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TURISM MUSCEL S.R.L.
CUI: 47897302CAEN: 5510
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2023-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.328 RON
Profit
20.015 RON
Angajati
1
SAFETY FIRST CONTROL S.R.L.
CUI: 46796059CAEN: 7499
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2022-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.850 RON
Profit
9.215 RON
Angajati
0
CMN TOP LOGISTIC GENERAL SRL
CUI: 37297661CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Poiana Lacului Com. Poiana Lacului2017-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
251.548 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AUTOCARS ANTONY S.R.L.?

CUI-ul AUTOCARS ANTONY S.R.L. este 47776505.

Unde este sediul AUTOCARS ANTONY S.R.L.?

AUTOCARS ANTONY S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Cal. Câmpulung nr. 42A, 110147, Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata AUTOCARS ANTONY S.R.L.?

AUTOCARS ANTONY S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AUTOCARS ANTONY S.R.L. in 2024?

In 2024, AUTOCARS ANTONY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.830 RON.

Ce activitate are AUTOCARS ANTONY S.R.L.?

AUTOCARS ANTONY S.R.L. are codul CAEN principal 4781 (Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat AUTOCARS ANTONY S.R.L. in 2024?

AUTOCARS ANTONY S.R.L. a inregistrat un profit net de 10.779 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.