Radiat

SUD EST VISION S.R.L.

CUI: 47784346
CIF: 47784346
Reg. Com.: J13/828/2023
CAEN: 5630
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 martie 2023 · 2 ani
Radiată din: 21 octombrie 2025
Distribuie:

Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:49

Despre SUD EST VISION S.R.L.

SUD EST VISION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din octombrie 2025).

In 2024, SUD EST VISION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 68.044 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+2.9%). Profitul net inregistrat a fost de 7.809 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
68.044 RON
Venituri totale
70.058 RON
Cheltuieli totale
60.762 RON
Profit brut
9.296 RON
Profit net
7.809 RON
Marja profit net
11,48%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
18.606 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
622 RON
Casa & conturi bănci
17.984 RON
Capital propriu
-16.012 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Alexandru Lăpuşneanu nr. 178, 900489
Telefon0736580197

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Alexandru Lăpuşneanu nr. 178, 900489
Cod poștal: 900489
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Alexandru Lăpuşneanu nr. 178, 900489
Cod postal
900489
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
21 octombrie 2025

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 21.10.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
68.044 RON
Rezultat net
7.809 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 68.044 RON 66.101 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 70.058 RON 66.114 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 60.762 RON 89.474 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 9.296 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 7.809 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 23.360 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 24.021 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 18.606 RON 8.579 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 18.606 RON 8.579 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 95 RON
CreanțeSume de încasat 622 RON 132 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.984 RON 8.352 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 34.618 RON 32.400 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -16.012 RON -23.821 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active18.606RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

186,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale18.606 RON
Datorii totale34.618 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
42,0 %Profit net / active totale
ROE
-48,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,54 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-86,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 68.044 +2,9% față de anul precedent 70.058 60.762 9.296 7.809 0 0
2023 66.101 66.114 89.474 0 0 23.360 24.021

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 18.606 18.606 0 622 17.984
2023 0 8.579 8.579 95 132 8.352

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 34.618 +6,9% față de anul precedent -16.012 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 32.400 -23.821 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VMVALERIO MILAN CRISTEAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 68.044 RON. Profit: 7.809 RON

Cifra de afaceri: 68.044 RON. Profit: 7.809 RON

Cifra de afaceri
68.044 RON +2.94% față de anul precedent
Profit net
7.809 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
34.618 RON +6.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 43129/2024Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 22.10.2024, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite

Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 22.10.2024, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 66.101 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 66.101 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
66.101 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.021 RON
Angajati
1
Datorii
32.400 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSUD EST VISION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

SUD EST VISION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

11.112024Mentiune · Buletin 43129/2024Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 22.10.2024, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite

Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 22.10.2024, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date, revocare persoane împuternicite

Companie
SUD EST VISION S.R.L.
CUI
47784346
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.11.2024
Registrul Comerțului
J13/828/2023
EUID
ROONRC.J13/828/2023
Sediu
Jud. Constanţa, Municipiul Constanţa, Bulevardul ALEXANDRU LĂPUŞNEANU, Nr. 178,
Județ
Constanţa
Număr încheiere
326214
Data încheierii
08.11.2024
Număr dosar
2877076
Data dosarului
23.10.2024
Tribunal
Constanta

Subiecte

Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 22.10.2024, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 2 din 22.10.2024 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului
Vezi Buletinul ONRC nr. 43129/2024 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 5630, Constanţa

UNDERGROUND CLUB SRL
CUI: 12036180CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1999-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.899.899 RON
Profit
899.731 RON
Angajati
46
EXPIRAT CLUB S.R.L.
CUI: 22710181CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Sat Vama Veche Com. Limanu2007-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.125.422 RON
Profit
2.174.708 RON
Angajati
48
CUIB PE PLAJA SRL
CUI: 35869457CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Sat Vama Veche Com. Limanu2016-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.411.751 RON
Profit
1.547.306 RON
Angajati
13
ELITTE HOUSE SRL
CUI: 18633935CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2006-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.226.769 RON
Profit
762.000 RON
Angajati
41
ARGO CAFE SRL
CUI: 34055787CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.082.336 RON
Profit
714.600 RON
Angajati
22
ZUM LOGISTICS FRESH SRL
CUI: 30441602CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.953.012 RON
Profit
794.261 RON
Angajati
10
EXIT EVENTS SRL
CUI: 28950132CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.206.070 RON
Profit
1.171.781 RON
Angajati
9
PANORAMIS CAFE SRL
CUI: 16185053CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.571.944 RON
Profit
814.283 RON
Angajati
29
LOVE .PEACE. COFFEE S.R.L.
CUI: 39755110CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.695.745 RON
Profit
771.740 RON
Angajati
17

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SUD EST VISION S.R.L.?

CUI-ul SUD EST VISION S.R.L. este 47784346.

Unde este sediul SUD EST VISION S.R.L.?

SUD EST VISION S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Alexandru Lăpuşneanu nr. 178, 900489, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata SUD EST VISION S.R.L.?

SUD EST VISION S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SUD EST VISION S.R.L. in 2024?

In 2024, SUD EST VISION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 68.044 RON.

Ce activitate are SUD EST VISION S.R.L.?

SUD EST VISION S.R.L. are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).

Ce profit a inregistrat SUD EST VISION S.R.L. in 2024?

SUD EST VISION S.R.L. a inregistrat un profit net de 7.809 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.