Activ Plătitor TVA

M&G CASONI S.R.L.

CUI: 47785570
CIF: RO47785570
Reg. Com.: J2023000278019
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 martie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:43

Despre M&G CASONI S.R.L.

M&G CASONI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sălciua de Jos Com. Sălciua, judetul ALBA, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, M&G CASONI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 290.764 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+62.7%). Profitul net inregistrat a fost de 63.906 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
290.764 RON
Venituri totale
290.779 RON
Cheltuieli totale
224.345 RON
Profit brut
66.434 RON
Profit net
63.906 RON
Marja profit net
21,98%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
105.697 RON
Stocuri
24.753 RON
Creanțe
33.386 RON
Casa & conturi bănci
47.558 RON
Capital propriu
72.550 RON

Contact

AdresaRomania, ALBA, Sat Sălciua de Jos Com. Sălciua, 517648
Telefon0758131008

Adresă sediu social

Romania, ALBA, Sat Sălciua de Jos Com. Sălciua, 517648
Cod poștal: 517648
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ALBA, Sat Sălciua de Jos Com. Sălciua, 517648
Cod postal
517648
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.03.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Câmpeni
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
290.764 RON
Rezultat net
63.906 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 290.764 RON 178.735 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 290.779 RON 178.735 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 224.345 RON 133.928 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 66.434 RON 44.807 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 63.906 RON 43.010 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 105.697 RON 50.720 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 105.697 RON 50.720 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 24.753 RON 13.303 RON
CreanțeSume de încasat 33.386 RON 34.566 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 47.558 RON 2.851 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 33.147 RON 7.760 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 72.550 RON 43.210 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active105.697RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

31,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale105.697 RON
Datorii totale33.147 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
60,5 %Profit net / active totale
ROE
88,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,19 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
68,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 290.764 +62,7% față de anul precedent 290.779 224.345 66.434 +48,3% față de anul precedent 63.906 +48,6% față de anul precedent 0 0
2023 178.735 178.735 133.928 44.807 43.010 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 105.697 105.697 24.753 33.386 47.558
2023 0 50.720 50.720 13.303 34.566 2.851

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 33.147 +327,2% față de anul precedent 72.550 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 7.760 43.210 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

1din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 290.764 RON. Profit: 63.906 RON

Cifra de afaceri: 290.764 RON. Profit: 63.906 RON

Cifra de afaceri
290.764 RON +62.68% față de anul precedent
Profit net
63.906 RON +48.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
33.147 RON +327.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 178.735 RON. Profit: 43.010 RON

Cifra de afaceri: 178.735 RON. Profit: 43.010 RON

Cifra de afaceri
178.735 RON
Profit net
43.010 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
7.760 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataM&G CASONI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Sălciua de Jos Com. Sălciua (ALBA)

M&G CASONI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Sălciua de Jos Com. Sălciua (ALBA)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Alba

GEMINA BUSINESS S.R.L.
CUI: 46348888CAEN: 5611
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2022-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.502 RON
Profit
3.039 RON
Angajati
3
TIBERIA CONSTRUCT SRL
CUI: 23813975CAEN: 5611
Activ
ALBA, Sat Mirăslău Com. Mirăslău2008-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.441 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
FAST-FOOD "LUCAS" S.R.L.
CUI: 41839825CAEN: 5611
Activ
ALBA, Orş. Ocna Mureş2019-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
309.938 RON
Profit
44.760 RON
Angajati
1
RAMS BISTRO SRL
CUI: 34164849CAEN: 5611
Activ
ALBA, Mun. Aiud2015-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
427.704 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MOLDO FAST FOOD S.R.L.
CUI: 50150500CAEN: 5611
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2024-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.954 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Alba

ARSÂN WHOLESALE S.R.L.
CUI: 47641060CAEN: 5611
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2023-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.653 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SUSHI CORNER S.R.L.
CUI: 47791700CAEN: 5611
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2023-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.612 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LA TABERNA DE MARC S.R.L.
CUI: 47601775CAEN: 5611
Activ
ALBA, Mun. Aiud2023-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.135 RON
Profit
1.746 RON
Angajati
1
HAPPY CHEF S.R.L.
CUI: 47858850CAEN: 5611
Activ
ALBA, Mun. Sebeş2023-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
896.625 RON
Profit
0 RON
Angajati
6

Alte firme din Alba

MICHAELPROF S.R.L.
CUI: 47785589CAEN: 0161
Activ
ALBA, Sat Câlnic Com. Câlnic2023-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.558.052 RON
Profit
1.387.079 RON
Angajati
3
FILIP DESIGN S.R.L.
CUI: 47807539CAEN: 7413
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2023-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.715 RON
Profit
38.422 RON
Angajati
1
VYBE TECH S.R.L.
CUI: 47573110CAEN: 6210
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2023-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.263 RON
Profit
97.592 RON
Angajati
1
MARNEF S.R.L.
CUI: 47991910CAEN: 3821
Activ
ALBA, Mun. Sebeş2023-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.420 RON
Profit
12.766 RON
Angajati
1
SEBI & MAIA MARKET S.R.L.
CUI: 46355087CAEN: 4711
Activ
ALBA, Sat Gârbova Com. Gârbova2022-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.289 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GARDEN CIOLOCA AIUD S.R.L.
CUI: 49872401CAEN: 0130
Activ
ALBA, Loc. Gâmbaş Mun. Aiud2024-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.260 RON
Profit
11.776 RON
Angajati
0
MITROMEDIA S.R.L.
CUI: 17775990CAEN: 5920
Activ
ALBA, Mun. Blaj2005-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.700 RON
Profit
2.834 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul M&G CASONI S.R.L.?

CUI-ul M&G CASONI S.R.L. este 47785570.

Unde este sediul M&G CASONI S.R.L.?

M&G CASONI S.R.L. are sediul in Romania, ALBA, Sat Sălciua de Jos Com. Sălciua, 517648, Sat Sălciua de Jos Com. Sălciua, judetul ALBA.

Cand a fost infiintata M&G CASONI S.R.L.?

M&G CASONI S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a M&G CASONI S.R.L. in 2024?

In 2024, M&G CASONI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 290.764 RON.

Cati angajati are M&G CASONI S.R.L.?

M&G CASONI S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are M&G CASONI S.R.L.?

M&G CASONI S.R.L. are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat M&G CASONI S.R.L. in 2024?

M&G CASONI S.R.L. a inregistrat un profit net de 63.906 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.