Alte forme de învățământ n.c.a.
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 22:30
Despre INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L.
INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Moara Domnească Com. Găneasa, judetul ILFOV, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.600 RON, in scadere fata de anul precedent (-20.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Datoriile raportate (28.951 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 3.600 RON
- Venituri totale
- 3.600 RON
- Cheltuieli totale
- 8.962 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 14.370 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 14.370 RON
- Capital propriu
- -14.581 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Sat Moara Domnească Com. Găneasa, Str Prelungirea Kotzebue nr. 37D, 77102
- Cod postal
- 77102
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 13.03.2023
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 27 februarie 2024
- Data reactivare
- 7 mai 2025
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2023 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 3.600 RON
- Rezultat net
- -5.362 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 3.600 RON | 4.550 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 3.600 RON | 4.550 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 8.962 RON | 13.969 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 5.362 RON | 9.419 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 5.362 RON | 9.419 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 32 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 14.370 RON | 20.252 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 14.370 RON | 20.284 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 14.370 RON | 20.252 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 28.951 RON | 30.000 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -14.581 RON | -9.219 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,50 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -101,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.600 -20,9% față de anul precedent | 3.600 | 8.962 | 0 | 0 | 5.362 | 5.362 |
| 2023 | 4.550 | 4.550 | 13.969 | 0 | 0 | 9.419 | 9.419 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 14.370 | 14.370 | 0 | 0 | 14.370 |
| 2023 | 32 | 20.252 | 20.284 | 0 | 0 | 20.252 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 28.951 -3,5% față de anul precedent | -14.581 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 30.000 | -9.219 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| NGNICOLAE GHEORGHE | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
6 repere. O singură cronologie.
Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11067/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice
Deschide înregistrarea completă2025 1 repere
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.600 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 3.600 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 3.600 RON -20.88% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 5.362 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 28.951 RON -3.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.550 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 4.550 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 4.550 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.419 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 30.000 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Sat Moara Domnească Com. Găneasa (ILFOV)
INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Sat Moara Domnească Com. Găneasa (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
23.032026Mentiune · Buletin 11067/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; adăugare, retragere asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 11.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L.
- CUI
- 47801897
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 23.03.2026
- Registrul Comerțului
- J23/1710/2023
- EUID
- ROONRC.J23/1710/2023
- Sediu
- Jud. Ilfov, Sat Moara Domnească, Comuna Găneasa, Strada Prelungirea Kotzebue, Nr. 37D,
- Județ
- Ilfov
- Număr încheiere
- 238550
- Data încheierii
- 20.03.2026
- Număr dosar
- 1205359
- Data dosarului
- 19.03.2026
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Emma Madalina Leonida
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, adăugare, retragere asociaţi persoane fizice
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 11.03.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1205359 din 19.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8559, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8559, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L.?
CUI-ul INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. este 47801897.
Unde este sediul INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L.?
INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Moara Domnească Com. Găneasa, Str Prelungirea Kotzebue nr. 37D, 77102, Sat Moara Domnească Com. Găneasa, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L.?
INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. in 2024?
In 2024, INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.600 RON.
Ce activitate are INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L.?
INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).
Ce profit a inregistrat INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. in 2024?
INSTRUIRE PENTRU SUFLET S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 5.362 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.