Activ e‑Factură

WHITE NOISE MUSIC S.R.L.

CUI: 47813514
CIF: 47813514
Reg. Com.: J40/5013/2023
CAEN: 9001
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 martie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:08

Despre WHITE NOISE MUSIC S.R.L.

WHITE NOISE MUSIC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul sanatate si asistenta sociala (cod CAEN 9001). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, WHITE NOISE MUSIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 98.140 RON, in crestere fata de anul precedent (+34.1%). Profitul net inregistrat a fost de 29.461 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
98.140 RON
Venituri totale
101.640 RON
Cheltuieli totale
71.182 RON
Profit brut
30.458 RON
Profit net
29.461 RON
Marja profit net
30,02%
Active imobilizate
20.642 RON
Active circulante
32.181 RON
Stocuri
500 RON
Creanțe
14.124 RON
Casa & conturi bănci
17.557 RON
Capital propriu
43.129 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Patrioţilor nr. 1, 32281
Telefon+40737565294

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Patrioţilor nr. 1, 32281
Cod poștal: 32281
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Patrioţilor nr. 1, 32281
Cod postal
32281
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.03.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
98.140 RON
Rezultat net
29.461 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 98.140 RON 73.203 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 101.640 RON 73.203 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 71.182 RON 57.333 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 30.458 RON 15.870 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 29.461 RON 15.153 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 20.642 RON 16.782 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 32.181 RON 3.360 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 52.823 RON 20.142 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 500 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 14.124 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.557 RON 3.360 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 9.694 RON 4.789 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 43.129 RON 15.353 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active52.823RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

18,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale52.823 RON
Datorii totale9.694 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
55,8 %Profit net / active totale
ROE
68,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
81,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 98.140 +34,1% față de anul precedent 101.640 71.182 30.458 +91,9% față de anul precedent 29.461 +94,4% față de anul precedent 0 0
2023 73.203 73.203 57.333 15.870 15.153 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 20.642 32.181 52.823 500 14.124 17.557
2023 16.782 3.360 20.142 0 0 3.360

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 9.694 +102,4% față de anul precedent 43.129 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 4.789 15.353 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 98.140 RON. Profit: 29.461 RON

Cifra de afaceri: 98.140 RON. Profit: 29.461 RON

Cifra de afaceri
98.140 RON +34.07% față de anul precedent
Profit net
29.461 RON +94.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.694 RON +102.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 73.203 RON. Profit: 15.153 RON

Cifra de afaceri: 73.203 RON. Profit: 15.153 RON

Cifra de afaceri
73.203 RON
Profit net
15.153 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.789 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataWHITE NOISE MUSIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9001 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

WHITE NOISE MUSIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9001 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9001, Municipiul Bucureşti

FLOWMO MUSIC S.R.L.
CUI: 42248169CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.187 RON
Profit
28.691 RON
Angajati
1
AZA SINGER S.R.L.
CUI: 45191970CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BUSINESS OPERATIONS S.R.L.
CUI: 41245946CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.924 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.540 RON
Profit
24.238 RON
Angajati
1
MOLDOVLASKA S.R.L.
CUI: 49365280CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.200 RON
Profit
77.204 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9001, Municipiul Bucureşti

ALEIAN BEST SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 47783758CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.330 RON
Profit
371 RON
Angajati
0
OVERNITE S.R.L.
CUI: 47886346CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.052 RON
Profit
37.746 RON
Angajati
0
THEATER CAT S.R.L.
CUI: 47692625CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.194 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PARALEL MEDIA S.R.L.
CUI: 47962443CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.464 RON
Profit
6.788 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TSA TRANSPORT S.R.L.
CUI: 47813492CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
793.987 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
M&M BLOC ADMIN GRUP S.R.L.
CUI: 47813522CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.630 RON
Profit
22.403 RON
Angajati
0
BOBA CHAYA S.R.L.
CUI: 47813379CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.150 RON
Profit
9.521 RON
Angajati
1
MASTER WELDING GROUP S.R.L.
CUI: 47816243CAEN: 3311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.988 RON
Profit
14.401 RON
Angajati
1
MANTALEX GROUP S.R.L.
CUI: 47797532CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.223 RON
Profit
56.657 RON
Angajati
0
IDEI CU FLORI S.R.L.
CUI: 47830345CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.500 RON
Profit
35.769 RON
Angajati
1
HAZA 3D S.R.L.
CUI: 47657652CAEN: 7410
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.717 RON
Profit
23.922 RON
Angajati
0
TALENTSCAN S.R.L.
CUI: 47975524CAEN: 7810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
478.006 RON
Profit
332.175 RON
Angajati
2
BRANSEL GREEN ENERGY S.R.L.
CUI: 46280561CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.127 RON
Profit
17.854 RON
Angajati
1
GSDIRECT S.R.L.
CUI: 49247349CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.425 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul WHITE NOISE MUSIC S.R.L.?

CUI-ul WHITE NOISE MUSIC S.R.L. este 47813514.

Unde este sediul WHITE NOISE MUSIC S.R.L.?

WHITE NOISE MUSIC S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Patrioţilor nr. 1, 32281, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata WHITE NOISE MUSIC S.R.L.?

WHITE NOISE MUSIC S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a WHITE NOISE MUSIC S.R.L. in 2024?

In 2024, WHITE NOISE MUSIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 98.140 RON.

Cati angajati are WHITE NOISE MUSIC S.R.L.?

WHITE NOISE MUSIC S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are WHITE NOISE MUSIC S.R.L.?

WHITE NOISE MUSIC S.R.L. are codul CAEN principal 9001.

Ce profit a inregistrat WHITE NOISE MUSIC S.R.L. in 2024?

WHITE NOISE MUSIC S.R.L. a inregistrat un profit net de 29.461 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.