Activ

TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 47823828
CIF: 47823828
Reg. Com.: J2023000198313
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 martie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 09:54

Despre TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L.

TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Zalău, judetul SĂLAJ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 99.661 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+138.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Datoriile raportate (108.467 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
99.661 RON
Venituri totale
99.661 RON
Cheltuieli totale
99.403 RON
Profit brut
258 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
53.878 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
53.878 RON
Capital propriu
-54.589 RON

Contact

AdresaRomania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Pietriş nr. 9, 450111
Detalii adresaCamera 1
Telefon0752154755

Adresă sediu social

Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Pietriş nr. 9, 450111
Cod poștal: 450111
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Pietriş nr. 9, 450111
Detalii
Camera 1
Cod postal
450111
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.03.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
99.661 RON
Rezultat net
-738 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 99.661 RON 41.850 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 99.661 RON 41.850 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 99.403 RON 95.482 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 258 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 53.632 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 738 RON 54.051 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 53.878 RON 20.441 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 53.878 RON 20.441 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 53.878 RON 20.441 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 108.467 RON 74.292 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -54.589 RON -53.851 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active53.878RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

201,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale53.878 RON
Datorii totale108.467 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,50 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-101,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 99.661 +138,1% față de anul precedent 99.661 99.403 258 0 0 738
2023 41.850 41.850 95.482 0 0 53.632 54.051

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 53.878 53.878 0 0 53.878
2023 0 20.441 20.441 0 0 20.441

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 108.467 +46,0% față de anul precedent -54.589 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 74.292 -53.851 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 99.661 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 99.661 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
99.661 RON +138.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
738 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
108.467 RON +46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 41.850 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.850 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.850 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.051 RON
Angajati
1
Datorii
74.292 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Sălaj

A & C CONSTRUCT SRL
CUI: 18906253CAEN: 4100
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2006-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.163 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NOR ARI HOUSE S.R.L.
CUI: 40307986CAEN: 4100
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2018-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.300 RON
Profit
1.525 RON
Angajati
2
CRINTRANS SRL
CUI: 16039201CAEN: 4100
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2004-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.100 RON
Profit
1.107 RON
Angajati
1
UNI-KULCS SRL
CUI: 22097649CAEN: 4100
Activ
SĂLAJ, Sat Dioşod Com. Hereclean2007-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.097 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CONSTRUCTII NOROL S.R.L.
CUI: 41826825CAEN: 4100
Activ
SĂLAJ, Sat Gârceiu Com. Crişeni2019-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.825 RON
Profit
63.427 RON
Angajati
1
TIN PARISIENNE S.R.L.
CUI: 50048838CAEN: 4100
Activ
SĂLAJ, Orş. Şimleu Silvaniei2024-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.400 RON
Profit
1.501 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Sălaj

ONE4CITY S.R.L.
CUI: 47791645CAEN: 4100
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.104.457 RON
Profit
953.824 RON
Angajati
1
ARG GIURGIU S.R.L.
CUI: 47922902CAEN: 4100
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
925.822 RON
Profit
324.259 RON
Angajati
0
PINTICAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47931277CAEN: 4100
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.900 RON
Profit
10.159 RON
Angajati
2

Alte firme din Sălaj

PREMAMA.RO S.R.L.
CUI: 47823810CAEN: 4791
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.482 RON
Profit
37.108 RON
Angajati
0
SD SMART S.R.L.
CUI: 47773681CAEN: 4120
Activ
SĂLAJ, Sat Buciumi Com. Buciumi2023-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.750 RON
Profit
2.864 RON
Angajati
1
UNITATEA R S.R.L.
CUI: 47604607CAEN: 5226
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2023-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
622.674 RON
Profit
44.192 RON
Angajati
9
ALAYA S.R.L.
CUI: 48330356CAEN: 4690
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.208 RON
Profit
62.820 RON
Angajati
1
AUTOTECH GAL S.R.L.
CUI: 44844893CAEN: 9531
Activ
SĂLAJ, Sat Borla Com. Bocşa2021-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.025 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SKIDEEA TRANS S.R.L.
CUI: 51472431CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Sat Aghireş Com. Meseşenii de Jos2025-03-18
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L. este 47823828.

Unde este sediul TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L.?

TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Pietriş nr. 9, 450111, Mun. Zalău, judetul SĂLAJ.

Cand a fost infiintata TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L.?

TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 99.661 RON.

Cati angajati are TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L.?

TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L.?

TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

TOP TANDEN CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 738 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.