Activ

MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L.

CUI: 47842021
CIF: 47842021
Reg. Com.: J10/279/2023
CAEN: 9602
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 martie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 19:14

Despre MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L.

MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Sărat, judetul BUZĂU, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9602). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 24.296 RON, in crestere fata de anul precedent (+44.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (57.990 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
24.296 RON
Venituri totale
24.296 RON
Cheltuieli totale
66.585 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
5.693 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
5.693 RON
Capital propriu
-52.297 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. Toamnei Dig, 125300

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. Toamnei Dig, 125300
Cod poștal: 125300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. Toamnei Dig, 125300
Cod postal
125300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.03.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
24.296 RON
Rezultat net
-42.289 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 24.296 RON 16.795 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 24.296 RON 16.795 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 66.585 RON 27.004 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 42.289 RON 10.209 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 42.289 RON 10.209 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 5.693 RON 14.789 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.693 RON 14.789 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 58 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.693 RON 14.731 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 57.990 RON 24.798 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -52.297 RON -10.009 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.693RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.018,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.693 RON
Datorii totale57.990 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-918,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 24.296 +44,7% față de anul precedent 24.296 66.585 0 0 42.289 42.289
2023 16.795 16.795 27.004 0 0 10.209 10.209

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 5.693 5.693 0 0 5.693
2023 0 14.789 14.789 0 58 14.731

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 57.990 +133,9% față de anul precedent -52.297 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 24.798 -10.009 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 24.296 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.296 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.296 RON +44.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.289 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
57.990 RON +133.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 16.795 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.795 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.795 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.209 RON
Angajati
1
Datorii
24.798 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMIRAJ BEAUTY SALON S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Mun. Râmnicu Sărat (BUZĂU)

MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Mun. Râmnicu Sărat (BUZĂU)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9602, Buzău

YOUR HAIR WANT ME S.R.L.
CUI: 43159060CAEN: 9602
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2020-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.020 RON
Profit
2.229 RON
Angajati
0
SOPHIA BEAUTY STYLE SRL
CUI: 37146740CAEN: 9602
Activ
BUZĂU, Sat Sudiţi Com. Poşta Câlnău2017-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.615 RON
Profit
10.388 RON
Angajati
0
CR & GD BARBER SHOP S.R.L.
CUI: 47532896CAEN: 9602
Activ
BUZĂU, Sat Grebănu Com. Grebănu2023-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.920 RON
Profit
1.450 RON
Angajati
1
A&D TREND LUXURY S.R.L.
CUI: 43052143CAEN: 9602
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2020-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.995 RON
Profit
652 RON
Angajati
0
ALEANY CREATIV STYLE S.R.L.
CUI: 39758699CAEN: 9602
Activ
BUZĂU, Sat Cândeşti Com. Verneşti2018-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.806 RON
Profit
3.120 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9602, Buzău

CARIDAM BEAUTY SALON S.R.L.
CUI: 47658054CAEN: 9602
Activ
BUZĂU, Sat Stâlpu Com. Stâlpu2023-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.850 RON
Profit
12.011 RON
Angajati
0
ALEXIA HQ STYLE S.R.L.
CUI: 48204102CAEN: 9602
Activ
BUZĂU, Sat Zoiţa Com. Ziduri2023-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.640 RON
Profit
494 RON
Angajati
0
RALUCA ILIE BEAUTY NAILS S.R.L.
CUI: 48264180CAEN: 9602
Activ
BUZĂU, Sat Vizireni Com. C. A. Rosetti2023-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.760 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Buzău

BABSJEWELRY S.R.L.
CUI: 47841999CAEN: 9699
Activ
BUZĂU, Sat Zoreşti Com. Verneşti2023-03-20
fara e-Factura
FDF DÂRVARU S.R.L.
CUI: 47842030CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Ştiubei Com. Râmnicelu2023-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.311 RON
Profit
7.135 RON
Angajati
0
MAHA MEAT FACTORY S.R.L.
CUI: 47825411CAEN: 1011
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2023-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.451 RON
Profit
144.030 RON
Angajati
2
BTE GROUP BUZAU S.R.L.
CUI: 47862860CAEN: 8219
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2023-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.500 RON
Profit
1.578 RON
Angajati
0
WAYGITAL VISIONARY S.R.L.
CUI: 47656533CAEN: 6201
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2023-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.675 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
INTECH CONSULTING NDG S.R.L.
CUI: 48088792CAEN: 4221
Activ
BUZĂU, Sat Lipia Com. Merei2023-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
585.903 RON
Profit
23.449 RON
Angajati
4
DENSI INVEST LINE S.R.L.
CUI: 46001810CAEN: 9621
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2022-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.073 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SANTE EXPLORING S.R.L.
CUI: 49974118CAEN: 6820
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2024-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GTS COMPANY SRL
CUI: 16344485CAEN: 7430
Activ
BUZĂU, Sat Căpăţâneşti Com. Mărăcineni2004-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.687 RON
Profit
66.261 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L.?

CUI-ul MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L. este 47842021.

Unde este sediul MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L.?

MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L. are sediul in Romania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. Toamnei Dig, 125300, Mun. Râmnicu Sărat, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L.?

MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L. in 2024?

In 2024, MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 24.296 RON.

Cati angajati are MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L.?

MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L.?

MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L. are codul CAEN principal 9602.

Ce profit a inregistrat MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L. in 2024?

MIRAJ BEAUTY SALON S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 42.289 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.