Activ e‑Factură

WISE EVENTS S.R.L.

CUI: 47855072
CIF: 47855072
Reg. Com.: J08/883/2023
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 martie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:31

Despre WISE EVENTS S.R.L.

WISE EVENTS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Săcele, judetul BRAŞOV, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, WISE EVENTS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 36.604 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+85.7%). Profitul net inregistrat a fost de 28.768 RON (in crestere puternica).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
36.604 RON
Venituri totale
36.604 RON
Cheltuieli totale
3.308 RON
Profit brut
33.296 RON
Profit net
28.768 RON
Marja profit net
78,59%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
49.285 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
33.742 RON
Casa & conturi bănci
15.543 RON
Capital propriu
43.715 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Săcele, Bld. Braşovului nr. 121, 505600
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0768632317

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Săcele, Bld. Braşovului nr. 121, 505600
Cod poștal: 505600
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Săcele, Bld. Braşovului nr. 121, 505600
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
505600
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.03.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Săcele
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
36.604 RON
Rezultat net
28.768 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 36.604 RON 19.710 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 36.604 RON 19.710 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.308 RON 2.228 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 33.296 RON 17.482 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 28.768 RON 14.747 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 49.285 RON 17.682 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 49.285 RON 17.682 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 33.742 RON 5.431 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 15.543 RON 12.251 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.570 RON 2.735 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 43.715 RON 14.947 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active49.285RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale49.285 RON
Datorii totale5.570 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
58,4 %Profit net / active totale
ROE
65,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,85 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 36.604 +85,7% față de anul precedent 36.604 3.308 33.296 +90,5% față de anul precedent 28.768 +95,1% față de anul precedent 0 0
2023 19.710 19.710 2.228 17.482 14.747 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 49.285 49.285 0 33.742 15.543
2023 0 17.682 17.682 0 5.431 12.251

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.570 +103,7% față de anul precedent 43.715 Neraportat 0
2023 2.735 14.947 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 36.604 RON. Profit: 28.768 RON

Cifra de afaceri: 36.604 RON. Profit: 28.768 RON

Cifra de afaceri
36.604 RON +85.71% față de anul precedent
Profit net
28.768 RON +95.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.570 RON +103.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 19.710 RON. Profit: 14.747 RON

Cifra de afaceri: 19.710 RON. Profit: 14.747 RON

Cifra de afaceri
19.710 RON
Profit net
14.747 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.735 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataWISE EVENTS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Săcele (BRAŞOV)

WISE EVENTS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Săcele (BRAŞOV)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Braşov

KRONSTADT OUTDOOR S.R.L.
CUI: 41351637CAEN: 9329
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2019-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.175 RON
Profit
18.037 RON
Angajati
0
FAXCONSSTRUCT S.R.L.
CUI: 50978830CAEN: 9329
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2024-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.800 RON
Profit
34.316 RON
Angajati
1
TECA EVENTS S.R.L.
CUI: 47216630CAEN: 9329
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2022-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.495 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BOWTIE LOGISTICS S.R.L.
CUI: 41675374CAEN: 9329
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2019-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.770 RON
Profit
34.571 RON
Angajati
0
ADVENTURE DREAM S.R.L.
CUI: 46305208CAEN: 9329
Activ
BRAŞOV, Sat Feldioara Com. Feldioara2022-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.545 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Braşov

REISINGER OPERATIONS S.R.L.
CUI: 47829707CAEN: 9329
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.630 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EVERTREND S.R.L.
CUI: 47873923CAEN: 9329
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.855 RON
Profit
111.114 RON
Angajati
1

Alte firme din Braşov

GAMING GARAJ S.R.L.
CUI: 47855030CAEN: 6210
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.954 RON
Profit
4.874 RON
Angajati
0
WAVE FOCUS S.R.L.
CUI: 47855080CAEN: 7320
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.975 RON
Profit
83.361 RON
Angajati
1
FILIPONII S.R.L.
CUI: 47771575CAEN: 4120
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.265 RON
Profit
12 RON
Angajati
1
ABTCUB S.R.L.
CUI: 47925070CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
28.748 RON
Angajati
1
VIBE BUILDING CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48609521CAEN: 4221
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.973.324 RON
Profit
1.433.279 RON
Angajati
1
LO CONTSERV S.R.L.
CUI: 40499865CAEN: 6920
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2019-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.150 RON
Profit
191.148 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul WISE EVENTS S.R.L.?

CUI-ul WISE EVENTS S.R.L. este 47855072.

Unde este sediul WISE EVENTS S.R.L.?

WISE EVENTS S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Săcele, Bld. Braşovului nr. 121, 505600, Mun. Săcele, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata WISE EVENTS S.R.L.?

WISE EVENTS S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a WISE EVENTS S.R.L. in 2024?

In 2024, WISE EVENTS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 36.604 RON.

Ce activitate are WISE EVENTS S.R.L.?

WISE EVENTS S.R.L. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat WISE EVENTS S.R.L. in 2024?

WISE EVENTS S.R.L. a inregistrat un profit net de 28.768 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.