Activ

ESTDEN S.R.L.

CUI: 47869248
CIF: 47869248
Reg. Com.: J2023000338016
CAEN: 4771
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 martie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:59

Despre ESTDEN S.R.L.

ESTDEN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Alba Iulia, judetul ALBA, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei" (cod CAEN 4771), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ESTDEN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 153.878 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+64.8%). Profitul net inregistrat a fost de 5.726 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
153.878 RON
Venituri totale
155.937 RON
Cheltuieli totale
148.854 RON
Profit brut
7.083 RON
Profit net
5.726 RON
Marja profit net
3,72%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
66.766 RON
Stocuri
53.013 RON
Creanțe
33 RON
Casa & conturi bănci
13.720 RON
Capital propriu
371 RON

Contact

AdresaRomania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. Gheorghe Doja nr. 116, 510088
Telefon0728-111218

Adresă sediu social

Romania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. Gheorghe Doja nr. 116, 510088
Cod poștal: 510088
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. Gheorghe Doja nr. 116, 510088
Cod postal
510088
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.03.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
153.878 RON
Rezultat net
5.726 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 153.878 RON 93.357 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 155.937 RON 93.975 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 148.854 RON 98.595 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 7.083 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.726 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 4.620 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 5.555 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 66.766 RON 52.817 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 66.766 RON 52.817 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 53.013 RON 44.621 RON
CreanțeSume de încasat 33 RON 977 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 13.720 RON 7.219 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 66.395 RON 58.172 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 371 RON -5.355 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active66.766RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

99,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale66.766 RON
Datorii totale66.395 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,6 %Profit net / active totale
ROE
1.543,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
0,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 153.878 +64,8% față de anul precedent 155.937 148.854 7.083 5.726 0 0
2023 93.357 93.975 98.595 0 0 4.620 5.555

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 66.766 66.766 53.013 33 13.720
2023 0 52.817 52.817 44.621 977 7.219

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 66.395 +14,1% față de anul precedent 371 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 58.172 -5.355 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 153.878 RON. Profit: 5.726 RON

Cifra de afaceri: 153.878 RON. Profit: 5.726 RON

Cifra de afaceri
153.878 RON +64.83% față de anul precedent
Profit net
5.726 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
66.395 RON +14.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 93.357 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 93.357 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
93.357 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.555 RON
Angajati
1
Datorii
58.172 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataESTDEN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Alba Iulia (ALBA)

ESTDEN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Alba Iulia (ALBA)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4771, Alba

MARISANDRA LUX SRL
CUI: 26385318CAEN: 4771
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2010-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.825 RON
Profit
20.461 RON
Angajati
1
SIMPLIS IMPEX SRL
CUI: 6480692CAEN: 4771
Activ
ALBA, Mun. Sebeş1994-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.516 RON
Profit
12.139 RON
Angajati
1
NOVIA STYLE SRL
CUI: 35300337CAEN: 4771
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2015-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.020 RON
Profit
27.644 RON
Angajati
1
VILLAGE STOCK S.R.L.
CUI: 42527481CAEN: 4771
Activ
ALBA, Mun. Aiud2020-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.237 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GANDY HATEGAN S.R.L.
CUI: 1754690CAEN: 4771
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.245 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AUGUSTA SRL
CUI: 1763124CAEN: 4771
Activ
ALBA, Orş. Abrud1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.329 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4771, Alba

EDAS STORE TEXTILE S.R.L.
CUI: 47325963CAEN: 4771
Activ
ALBA, Sat Bucerdea Grânoasă Com. Bucerdea Grânoasă2022-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
554.238 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALMASAN S.R.L.
CUI: 47302730CAEN: 4771
Activ
ALBA, Sat Sartăş Orş. Baia de Arieş2022-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.730 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Alba

ENDOMEDICA PLUS S.R.L.
CUI: 47858885CAEN: 8622
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2023-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
653.143 RON
Profit
459.057 RON
Angajati
2
LUAV BIO INNOVATION S.R.L.
CUI: 47869256CAEN: 4685
Activ
ALBA, Sat Balomiru de Câmp Com. Şibot2023-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.800 RON
Profit
576 RON
Angajati
0
ECO PADEA S.R.L.
CUI: 47844685CAEN: 0330
Activ
ALBA, Sat Tărtăria Com. Săliştea2023-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.171 RON
Profit
3.145 RON
Angajati
0
GKINETIC & FITNESS S.R.L.
CUI: 47888630CAEN: 4791
Activ
ALBA, Mun. Sebeş2023-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.670 RON
Profit
54.585 RON
Angajati
0
AUTOSCOUT S.R.L.
CUI: 47643592CAEN: 4511
Activ
ALBA, Loc. Oarda Mun. Alba Iulia2023-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.860 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RXR WAREHOUSE S.R.L.
CUI: 48116477CAEN: 4791
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2023-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.819 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DOUCE ANNA S.R.L.
CUI: 46401566CAEN: 1071
Activ
ALBA, Sat Vinţu de Jos Com. Vinţu de Jos2022-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
621.365 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
NEVADA AMBALAJE S.R.L.
CUI: 49940352CAEN: 4941
Activ
ALBA, Sat Ciugud Com. Ciugud2024-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.360 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
PRUDENT S.R.L.
CUI: 17965936CAEN: 8553
Activ
ALBA, Orş. Cugir2005-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.420 RON
Profit
11.224 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ESTDEN S.R.L.?

CUI-ul ESTDEN S.R.L. este 47869248.

Unde este sediul ESTDEN S.R.L.?

ESTDEN S.R.L. are sediul in Romania, ALBA, Mun. Alba Iulia, Str. Gheorghe Doja nr. 116, 510088, Mun. Alba Iulia, judetul ALBA.

Cand a fost infiintata ESTDEN S.R.L.?

ESTDEN S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ESTDEN S.R.L. in 2024?

In 2024, ESTDEN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 153.878 RON.

Cati angajati are ESTDEN S.R.L.?

ESTDEN S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ESTDEN S.R.L.?

ESTDEN S.R.L. are codul CAEN principal 4771 (Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei).

Ce profit a inregistrat ESTDEN S.R.L. in 2024?

ESTDEN S.R.L. a inregistrat un profit net de 5.726 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.