Activ

SEBBLUE S.R.L.

CUI: 47907945
CIF: 47907945
Reg. Com.: J16/744/2023
CAEN: 5630
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 martie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:56

Despre SEBBLUE S.R.L.

SEBBLUE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SEBBLUE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 101.224 RON, in crestere fata de anul precedent (+35.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
101.224 RON
Venituri totale
107.493 RON
Cheltuieli totale
140.366 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
17.067 RON
Stocuri
15.521 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
1.546 RON
Capital propriu
-26.140 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Bătrînilor nr. 17
Telefon0766999864

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Bătrînilor nr. 17
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Bătrînilor nr. 17
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.03.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
101.224 RON
Rezultat net
-35.302 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 101.224 RON 74.970 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 107.493 RON 80.328 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 140.366 RON 71.009 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 9.319 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 9.162 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 32.873 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 35.302 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 17.067 RON 42.939 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 17.067 RON 42.939 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 15.521 RON 26.599 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.546 RON 16.340 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 43.207 RON 33.777 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -26.140 RON 9.162 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active17.067RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

253,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale17.067 RON
Datorii totale43.207 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,40 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-153,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 101.224 +35,0% față de anul precedent 107.493 140.366 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 32.873 35.302
2023 74.970 80.328 71.009 9.319 9.162 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 17.067 17.067 15.521 0 1.546
2023 0 42.939 42.939 26.599 0 16.340

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 43.207 +27,9% față de anul precedent -26.140 Neraportat 1
2023 33.777 9.162 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 101.224 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 101.224 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
101.224 RON +35.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
35.302 RON
Angajati
1
Datorii
43.207 RON +27.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 74.970 RON. Profit: 9.162 RON

Cifra de afaceri: 74.970 RON. Profit: 9.162 RON

Cifra de afaceri
74.970 RON
Profit net
9.162 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
33.777 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSEBBLUE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Mun. Craiova (DOLJ)

SEBBLUE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Mun. Craiova (DOLJ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5630, Dolj

LA BURTICA CATALIN S.R.L.
CUI: 46265871CAEN: 5630
Activ
DOLJ, Orş. Segarcea2022-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.330 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GICROMEX SRL
CUI: 8715892CAEN: 5630
Activ
DOLJ, Sat Sfircea Com. Braloştiţa1996-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.177 RON
Profit
17.384 RON
Angajati
0
PIM S.R.L.
CUI: 15196267CAEN: 5630
Activ
DOLJ, Mun. Băileşti2003-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.810 RON
Profit
38.369 RON
Angajati
1
SORI COM I SRL
CUI: 2337186CAEN: 5630
Activ
DOLJ, Mun. Băileşti1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.621 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BULLDOG COFFEE SHOP S.R.L.
CUI: 43991055CAEN: 5630
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2021-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.684 RON
Profit
33.447 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5630, Dolj

EDEA BY D&C S.R.L.
CUI: 47863563CAEN: 5630
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
266 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
COFFEE SNAP S.R.L.
CUI: 47927764CAEN: 5630
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.548 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Dolj

THE COOKIE FACTORY S.R.L.
CUI: 47907937CAEN: 1071
Activ
DOLJ, Mun. Băileşti2023-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.945 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LEMNS FOREST MCM S.R.L.
CUI: 47907961CAEN: 0220
Activ
DOLJ, Sat Amărăşti Com. Fărcaş2023-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.001 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FAST ALTERNATIV S.R.L.
CUI: 47891571CAEN: 4939
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.798.468 RON
Profit
761.657 RON
Angajati
28
TEDOR AGROBUSINESS S.R.L.
CUI: 47811947CAEN: 0111
Activ
DOLJ, Sat Poiana Mare Com. Poiana Mare2023-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.173 RON
Profit
21.295 RON
Angajati
0
HAIR PLAY S.R.L.
CUI: 47986833CAEN: 9621
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GEORGES TRANS S.R.L.
CUI: 48893740CAEN: 4941
Activ
DOLJ, Sat Giubega Com. Giubega2023-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.884 RON
Profit
3.261 RON
Angajati
1
LUXOTTICA STUDIO S.R.L.
CUI: 38650752CAEN: 4778
Activ
DOLJ, Sat Malu Mare Com. Malu Mare2018-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.245 RON
Profit
23.763 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SEBBLUE S.R.L.?

CUI-ul SEBBLUE S.R.L. este 47907945.

Unde este sediul SEBBLUE S.R.L.?

SEBBLUE S.R.L. are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Bătrînilor nr. 17, Mun. Craiova, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata SEBBLUE S.R.L.?

SEBBLUE S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SEBBLUE S.R.L. in 2024?

In 2024, SEBBLUE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 101.224 RON.

Cati angajati are SEBBLUE S.R.L.?

SEBBLUE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SEBBLUE S.R.L.?

SEBBLUE S.R.L. are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).

Ce profit a inregistrat SEBBLUE S.R.L. in 2024?

SEBBLUE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 35.302 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.