Suspendat Plătitor TVA

FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L.

CUI: 47935376
CIF: RO47935376
Reg. Com.: J2023000350302
CAEN: 2433
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 aprilie 2023 · 3 ani
Suspendată din: 18 august 2026
Distribuie:

Producția de profile obținute la rece

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:47

Despre FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L.

FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Dindeşti Com. Andrid, judetul SATU MARE, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Producția de profile obținute la rece" (cod CAEN 2433), in sectorul industria prelucratoare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca suspendat (din august 2026).

In 2024, FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 62.206 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-65.9%). Profitul net inregistrat a fost de 20.743 RON (in crestere puternica). Datoriile raportate (64.215 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
62.206 RON
Venituri totale
87.672 RON
Cheltuieli totale
66.127 RON
Profit brut
21.545 RON
Profit net
20.743 RON
Marja profit net
33,35%
Active imobilizate
43.000 RON
Active circulante
45.854 RON
Stocuri
20.260 RON
Creanțe
22.844 RON
Casa & conturi bănci
2.750 RON
Capital propriu
24.639 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Sat Dindeşti Com. Andrid, Str. Principală nr. 158, 447011
Telefon0751894655

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Sat Dindeşti Com. Andrid, Str. Principală nr. 158, 447011
Cod poștal: 447011
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Sat Dindeşti Com. Andrid, Str. Principală nr. 158, 447011
Cod postal
447011
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
18 august 2026
Data suspendării
18 august 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Suspendare activitate din 18.08.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Tăşnad
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
62.206 RON
Rezultat net
20.743 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 62.206 RON 182.285 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 87.672 RON 188.813 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 66.127 RON 184.430 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 21.545 RON 4.383 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 20.743 RON 3.696 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 43.000 RON 100 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 45.854 RON 61.387 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 88.854 RON 61.487 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 20.260 RON 14.694 RON
CreanțeSume de încasat 22.844 RON 21.160 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.750 RON 25.533 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 64.215 RON 58.192 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 24.639 RON 3.896 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active88.854RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

72,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale88.854 RON
Datorii totale64.215 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
23,3 %Profit net / active totale
ROE
84,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,71 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
27,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 62.206 -65,9% față de anul precedent 87.672 66.127 21.545 +391,6% față de anul precedent 20.743 +461,2% față de anul precedent 0 0
2023 182.285 188.813 184.430 4.383 3.696 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 43.000 45.854 88.854 20.260 22.844 2.750
2023 100 61.387 61.487 14.694 21.160 25.533

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 64.215 +10,4% față de anul precedent 24.639 Neraportat 0
2023 58.192 3.896 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
EFELVIRA FARAGOfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33349/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, suspendare activitate firma de la 18.08.2026 până la 17.08.2029

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, suspendare activitate firma de la 18.08.2026 până la 17.08.2029

Deschide înregistrarea completă
Stare companieStare companieActivitatea firmei a fost suspendataActivitatea companiei a fost suspendata temporar.

Activitatea companiei a fost suspendata temporar.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 62.206 RON. Profit: 20.743 RON

Cifra de afaceri: 62.206 RON. Profit: 20.743 RON

Cifra de afaceri
62.206 RON -65.87% față de anul precedent
Profit net
20.743 RON +461.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
64.215 RON +10.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 182.285 RON. Profit: 3.696 RON

Cifra de afaceri: 182.285 RON. Profit: 3.696 RON

Cifra de afaceri
182.285 RON
Profit net
3.696 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
58.192 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2433 in Sat Dindeşti Com. Andrid (SATU MARE)

FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2433 in Sat Dindeşti Com. Andrid (SATU MARE)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.092026Mentiune · Buletin 33349/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, suspendare activitate firma de la 18.08.2026 până la 17.08.2029

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; suspendare activitate firma de la 18.08.2026 până la 17.08.2029; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 18.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L.
CUI
47935376
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.09.2026
Registrul Comerțului
J30/350/2023
EUID
ROONRC.J30/350/2023
Sediu
Sat Dindeşti, Comuna Andrid, Jud. Satu Mare, Strada Principală, Nr. 158
Județ
Satu Mare
Număr încheiere
702653
Data încheierii
08.09.2026
Număr dosar
3272763
Data dosarului
19.08.2026
Tribunal
Satu
Registrator
Cristina Feodor

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, suspendare activitate firma de la 18.08.2026 până la 17.08.2029

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 19.08.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 18.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33349/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 2433, Satu Mare

KING PANEL S.R.L.
CUI: 43701933CAEN: 2433
Activ
SATU MARE, Sat Dorolţ Com. Dorolţ2021-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.294.798 RON
Profit
1.109.118 RON
Angajati
5
BLACH STEEL PROFESIONAL SRL
CUI: 30365149CAEN: 2433
Activ
SATU MARE, Sat Vama Com. Vama2012-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.994.496 RON
Profit
1.271 RON
Angajati
14
VRM STEEL S.R.L.
CUI: 44725469CAEN: 2433
Activ
SATU MARE, Sat Dorolţ Com. Dorolţ2021-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.706.755 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
ORAMA PLUS CONCEPT S.R.L.
CUI: 41503417CAEN: 2433
Activ
SATU MARE, Sat Păuleşti Com. Păuleşti2019-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.110 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EMNISA METAL S.R.L.
CUI: 52750072CAEN: 2433
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2025-10-22
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L.?

CUI-ul FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L. este 47935376.

Unde este sediul FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L.?

FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Sat Dindeşti Com. Andrid, Str. Principală nr. 158, 447011, Sat Dindeşti Com. Andrid, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L.?

FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L. in 2024?

In 2024, FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 62.206 RON.

Ce activitate are FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L.?

FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L. are codul CAEN principal 2433 (Producția de profile obținute la rece).

Ce profit a inregistrat FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L. in 2024?

FARAGO PROFIL LINE TECHNOLOGY S.R.L. a inregistrat un profit net de 20.743 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.