Activ

NEW RURAL SURVEY S.R.L.

CUI: 47945566
CIF: 47945566
Reg. Com.: J05/937/2023
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 aprilie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:37

Despre NEW RURAL SURVEY S.R.L.

NEW RURAL SURVEY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lăzăreni Com. Lăzăreni, judetul BIHOR, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NEW RURAL SURVEY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 52.230 RON, in crestere fata de anul precedent (+30.9%). Profitul net inregistrat a fost de 28.431 RON (in crestere).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
52.230 RON
Venituri totale
52.234 RON
Cheltuieli totale
18.415 RON
Profit brut
33.819 RON
Profit net
28.431 RON
Marja profit net
54,43%
Active imobilizate
21.641 RON
Active circulante
38.602 RON
Stocuri
1.305 RON
Creanțe
25.403 RON
Casa & conturi bănci
11.894 RON
Capital propriu
47.638 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Lăzăreni Com. Lăzăreni, LĂZĂRENI nr. 122, 417305
Telefon0732141843

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Lăzăreni Com. Lăzăreni, LĂZĂRENI nr. 122, 417305
Cod poștal: 417305
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Lăzăreni Com. Lăzăreni, LĂZĂRENI nr. 122, 417305
Cod postal
417305
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.04.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
52.230 RON
Rezultat net
28.431 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 52.230 RON 39.900 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 52.234 RON 39.900 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 18.415 RON 17.273 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 33.819 RON 22.627 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 28.431 RON 19.007 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 21.641 RON 3.717 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 38.602 RON 27.898 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 60.243 RON 31.615 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.305 RON 137 RON
CreanțeSume de încasat 25.403 RON 8.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.894 RON 19.761 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 12.605 RON 12.408 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 47.638 RON 19.207 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active60.243RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

20,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale60.243 RON
Datorii totale12.605 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
47,2 %Profit net / active totale
ROE
59,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
79,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 52.230 +30,9% față de anul precedent 52.234 18.415 33.819 +49,5% față de anul precedent 28.431 +49,6% față de anul precedent 0 0
2023 39.900 39.900 17.273 22.627 19.007 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 21.641 38.602 60.243 1.305 25.403 11.894
2023 3.717 27.898 31.615 137 8.000 19.761

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 12.605 +1,6% față de anul precedent 47.638 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 12.408 19.207 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 52.230 RON. Profit: 28.431 RON

Cifra de afaceri: 52.230 RON. Profit: 28.431 RON

Cifra de afaceri
52.230 RON +30.9% față de anul precedent
Profit net
28.431 RON +49.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
12.605 RON +1.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 39.900 RON. Profit: 19.007 RON

Cifra de afaceri: 39.900 RON. Profit: 19.007 RON

Cifra de afaceri
39.900 RON
Profit net
19.007 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
12.408 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNEW RURAL SURVEY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sat Lăzăreni Com. Lăzăreni (BIHOR)

NEW RURAL SURVEY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sat Lăzăreni Com. Lăzăreni (BIHOR)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Bihor

DIBALCRIS CARTOGRAPHY S.R.L.
CUI: 46481573CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Sat Sânmartin Com. Sânmartin2022-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
KĂLI DENIS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46473163CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Sat Nojorid Com. Nojorid2022-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.261 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CERBERUS SYSTEMS S.R.L.
CUI: 35913030CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2016-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.992 RON
Profit
2 RON
Angajati
0
LIGIACONSTRUCT SRL
CUI: 29320895CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Sat Sânmartin Com. Sânmartin2011-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.518 RON
Profit
470 RON
Angajati
1
PRO FRASINUS S.R.L.
CUI: 36164187CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Sat Sântion Com. Borş2016-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.737 RON
Profit
6.495 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Bihor

OUTMARK S.R.L.
CUI: 47938917CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Sat Sânmartin Com. Sânmartin2023-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.870 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NORD VEST REŢELE S.R.L.
CUI: 48031400CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Sat Remeţi Com. Bulz2023-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
319.850 RON
Profit
153.936 RON
Angajati
2
DAC PROIECT CONS S.R.L.
CUI: 47930930CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.400 RON
Profit
81.743 RON
Angajati
0

Alte firme din Bihor

EDMUND DRINKS S.R.L.
CUI: 47945558CAEN: 5630
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.153 RON
Profit
5.737 RON
Angajati
0
CASA CRAIASA S.R.L.
CUI: 47945574CAEN: 5611
Activ
BIHOR, Orş. Ştei2023-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.502 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MIRADOR VEST S.R.L.
CUI: 47938933CAEN: 5520
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.967 RON
Profit
4.634 RON
Angajati
1
FAINA EUROPARTY S.R.L.
CUI: 47954726CAEN: 6820
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
464.620 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DISTEC DESIGN S.R.L.
CUI: 47858800CAEN: 7410
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.688 RON
Profit
107.413 RON
Angajati
1
BQT STUDIO S.R.L.
CUI: 48037098CAEN: 4622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
488.301 RON
Profit
64.123 RON
Angajati
2
TODICA SERVICE S.R.L.
CUI: 48815750CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Sârbi Com. Sârbi2023-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
805.645 RON
Profit
47.756 RON
Angajati
2
ERGOSPACE LOGISTICS S.R.L.
CUI: 39285345CAEN: 6820
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2018-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.192 RON
Profit
28.153 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NEW RURAL SURVEY S.R.L.?

CUI-ul NEW RURAL SURVEY S.R.L. este 47945566.

Unde este sediul NEW RURAL SURVEY S.R.L.?

NEW RURAL SURVEY S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Sat Lăzăreni Com. Lăzăreni, LĂZĂRENI nr. 122, 417305, Sat Lăzăreni Com. Lăzăreni, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata NEW RURAL SURVEY S.R.L.?

NEW RURAL SURVEY S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NEW RURAL SURVEY S.R.L. in 2024?

In 2024, NEW RURAL SURVEY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 52.230 RON.

Ce activitate are NEW RURAL SURVEY S.R.L.?

NEW RURAL SURVEY S.R.L. are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat NEW RURAL SURVEY S.R.L. in 2024?

NEW RURAL SURVEY S.R.L. a inregistrat un profit net de 28.431 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.