Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareDespre CASE MARKETING S.R.L.
CASE MARKETING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CASE MARKETING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 471.696 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+144.3%). Profitul net inregistrat a fost de 146.373 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 471.696 RON
- Venituri totale
- 471.696 RON
- Cheltuieli totale
- 313.295 RON
- Profit brut
- 158.401 RON
- Profit net
- 146.373 RON
- Marja profit net
- 31,03%
- Active imobilizate
- 198.264 RON
- Active circulante
- 246.981 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 89.345 RON
- Casa & conturi bănci
- 157.636 RON
- Capital propriu
- 209.861 RON
Contact
Adresă sediu social
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2023 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 471.696 RON
- Rezultat net
- 146.373 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 471.696 RON | 193.050 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 471.696 RON | 193.050 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 313.295 RON | 41.870 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 158.401 RON | 151.180 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 146.373 RON | 149.288 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 198.264 RON | 56.104 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 246.981 RON | 99.343 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 445.245 RON | 155.447 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 89.345 RON | 13.264 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 157.636 RON | 86.079 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 235.384 RON | 5.959 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 209.861 RON | 149.488 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 32,9 %Profit net / active totale
- ROE
- 69,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,05 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 47,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 471.696 +144,3% față de anul precedent | 471.696 | 313.295 | 158.401 +4,8% față de anul precedent | 146.373 -2,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 193.050 | 193.050 | 41.870 | 151.180 | 149.288 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 198.264 | 246.981 | 445.245 | 0 | 89.345 | 157.636 |
| 2023 | 56.104 | 99.343 | 155.447 | 0 | 13.264 | 86.079 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 235.384 +3.850,1% față de anul precedent | 209.861 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 5.959 | 149.488 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
3 repere. O singură cronologie.
Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 471.696 RON. Profit: 146.373 RON
Cifra de afaceri: 471.696 RON. Profit: 146.373 RON
- Cifra de afaceri
- 471.696 RON +144.34% față de anul precedent
- Profit net
- 146.373 RON -1.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 235.384 RON +3850.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 193.050 RON. Profit: 149.288 RON
Cifra de afaceri: 193.050 RON. Profit: 149.288 RON
- Cifra de afaceri
- 193.050 RON
- Profit net
- 149.288 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 5.959 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCASE MARKETING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)
CASE MARKETING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Cluj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Cluj
Alte firme din Cluj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CASE MARKETING S.R.L.?
CUI-ul CASE MARKETING S.R.L. este 48007607.
Unde este sediul CASE MARKETING S.R.L.?
CASE MARKETING S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Aleea Recoltei nr. 20, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.
Cand a fost infiintata CASE MARKETING S.R.L.?
CASE MARKETING S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CASE MARKETING S.R.L. in 2024?
In 2024, CASE MARKETING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 471.696 RON.
Cati angajati are CASE MARKETING S.R.L.?
CASE MARKETING S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are CASE MARKETING S.R.L.?
CASE MARKETING S.R.L. are codul CAEN principal 7022.
Ce profit a inregistrat CASE MARKETING S.R.L. in 2024?
CASE MARKETING S.R.L. a inregistrat un profit net de 146.373 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 18 iulie 2025
- Următoarea actualizare disponibilă
- 18 august 2025
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.