Activ

MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L.

CUI: 48044192
CIF: 48044192
Reg. Com.: J40/7735/2023
CAEN: 4791
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 aprilie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:59

Despre MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L.

MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.700 RON. Profitul net inregistrat a fost de 1.022 RON. Datoriile raportate (7.186 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.700 RON
Venituri totale
2.700 RON
Cheltuieli totale
1.418 RON
Profit brut
1.282 RON
Profit net
1.022 RON
Marja profit net
37,85%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
3.472 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.213 RON
Casa & conturi bănci
259 RON
Capital propriu
-3.714 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Izbiceni nr. 149
Detalii adresaANEXA C3
Telefon0770318070

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Izbiceni nr. 149
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Izbiceni nr. 149
Detalii
ANEXA C3
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.04.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.700 RON
Rezultat net
1.022 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.700 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.700 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.418 RON 4.936 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.282 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.022 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 4.936 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 4.936 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.472 RON 22 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.472 RON 22 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 3.213 RON 16 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 259 RON 6 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.186 RON 4.758 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -3.714 RON -4.736 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.472RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

207,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.472 RON
Datorii totale7.186 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
29,4 %Profit net / active totale
ROE
-27,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,48 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-107,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.700 2.700 1.418 1.282 1.022 0 0
2023 0 0 4.936 0 0 4.936 4.936

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 3.472 3.472 0 3.213 259
2023 0 22 22 0 16 6

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.186 +51,0% față de anul precedent -3.714 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 4.758 -4.736 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.700 RON. Profit: 1.022 RON

Cifra de afaceri: 2.700 RON. Profit: 1.022 RON

Cifra de afaceri
2.700 RON
Profit net
1.022 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
7.186 RON +51.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.936 RON
Angajati
1
Datorii
4.758 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4791, Municipiul Bucureşti

VISUALPOETRY S.R.L.
CUI: 49021472CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.767 RON
Profit
1.114 RON
Angajati
0
INTEGRA CENTER SRL
CUI: 36570665CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.697 RON
Profit
1.843 RON
Angajati
0
BUSINESS HOOD S.R.L.
CUI: 38830974CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.790 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TUNING PARTS S.R.L.
CUI: 50899109CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.686 RON
Profit
197 RON
Angajati
0
MOSSU INDUSTRIES S.R.L.
CUI: 50213609CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KING SUPER PUF S.R.L.
CUI: 46944570CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.521 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4791, Municipiul Bucureşti

ATELIER PETALO S.R.L.
CUI: 48027990CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.972 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PREMIUM BUSINESS PICKS S.R.L.
CUI: 48051246CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.977 RON
Profit
7.208 RON
Angajati
0
META-MAXCOM S.R.L.
CUI: 48024390CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-04-20
fara e-Factura
MUDA SOLUTIONS HUB S.R.L.
CUI: 48052012CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.770 RON
Profit
23.985 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

APPTIER S.R.L.
CUI: 48044184CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
409.754 RON
Profit
340.757 RON
Angajati
0
POPESCU BEST SERVICES S.R.L.
CUI: 48044214CAEN: 4399
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.342.385 RON
Profit
983.100 RON
Angajati
1
AUTENKIT S.R.L.
CUI: 48042370CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.145 RON
Profit
77.832 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.689 RON
Profit
188.783 RON
Angajati
1
LMD SALES S.R.L.
CUI: 48024373CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-04-20
fara e-Factura
AVB CONSULTING S.R.L.
CUI: 48062520CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.440 RON
Profit
109.425 RON
Angajati
1
BRIGHTEX S.R.L.
CUI: 47877534CAEN: 9039
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.414 RON
Profit
62.007 RON
Angajati
1
GYROS GREEK FOOD S.R.L.
CUI: 48216700CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
630.375 RON
Profit
51.394 RON
Angajati
1
OUT.LOOK UNITED S.R.L.
CUI: 46494123CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
377.289 RON
Profit
222.286 RON
Angajati
2
RED LINE SOFTWARE S.R.L.
CUI: 49424505CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2024-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.236 RON
Profit
330.810 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L.?

CUI-ul MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L. este 48044192.

Unde este sediul MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L.?

MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Izbiceni nr. 149, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L.?

MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L. in 2024?

In 2024, MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.700 RON.

Ce activitate are MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L.?

MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L. are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).

Ce profit a inregistrat MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L. in 2024?

MUNTENIA ENERGY SYSTEMS S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.022 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.