Activ

CONSACCESS SERVICES S.R.L.

CUI: 48045325
CIF: 48045325
Reg. Com.: J2023007737409
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 aprilie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:15

Despre CONSACCESS SERVICES S.R.L.

CONSACCESS SERVICES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONSACCESS SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 125.484 RON, in crestere fata de anul precedent (+44.7%). Profitul net inregistrat a fost de 44.658 RON (in scadere).

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
125.484 RON
Venituri totale
125.521 RON
Cheltuieli totale
70.610 RON
Profit brut
54.911 RON
Profit net
44.658 RON
Marja profit net
35,59%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
83.472 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
57.684 RON
Casa & conturi bănci
25.788 RON
Capital propriu
77.775 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Vatra Luminoasă nr. 60A
Telefon0745644536

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Vatra Luminoasă nr. 60A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Vatra Luminoasă nr. 60A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.04.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
125.484 RON
Rezultat net
44.658 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 125.484 RON 86.731 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 125.521 RON 86.732 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 70.610 RON 16.622 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 54.911 RON 70.110 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 44.658 RON 58.427 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 83.472 RON 69.795 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 83.472 RON 69.795 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 57.684 RON 60.968 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.788 RON 8.827 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.697 RON 11.168 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 77.775 RON 58.627 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active83.472RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale83.472 RON
Datorii totale5.697 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
53,5 %Profit net / active totale
ROE
57,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
14,65 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 125.484 +44,7% față de anul precedent 125.521 70.610 54.911 -21,7% față de anul precedent 44.658 -23,6% față de anul precedent 0 0
2023 86.731 86.732 16.622 70.110 58.427 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 83.472 83.472 0 57.684 25.788
2023 0 69.795 69.795 0 60.968 8.827

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.697 -49,0% față de anul precedent 77.775 Neraportat 0
2023 11.168 58.627 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RSRaluca Staicu VasilefondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35685/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 125.484 RON. Profit: 44.658 RON

Cifra de afaceri: 125.484 RON. Profit: 44.658 RON

Cifra de afaceri
125.484 RON +44.68% față de anul precedent
Profit net
44.658 RON -23.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.697 RON -48.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 86.731 RON. Profit: 58.427 RON

Cifra de afaceri: 86.731 RON. Profit: 58.427 RON

Cifra de afaceri
86.731 RON
Profit net
58.427 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.168 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONSACCESS SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CONSACCESS SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

28.092026Mentiune · Buletin 35685/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
CONSACCESS SERVICES S.R.L.
CUI
48045325
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
28.09.2026
Registrul Comerțului
J40/7737/2023
EUID
ROONRC.J40/7737/2023
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada VATRA LUMINOASĂ, Nr. 60A, Bl. C1, Scara B, Etaj 4, Ap. 61
Județ
București
Număr încheiere
761613
Data încheierii
28.09.2026
Număr dosar
3482517
Data dosarului
01.09.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Bianca-Maria Penişoară

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3482517 din 01.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 35685/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Municipiul Bucureşti

JIMMY FIX S.R.L.
CUI: 49613407CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.644 RON
Profit
2.035 RON
Angajati
0
NORIAN EXPERT CONSULT SRL
CUI: 15536423CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.425 RON
Profit
103.601 RON
Angajati
0
NEXTENERGIES CONSULTANTS SRL
CUI: 35020531CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.348 RON
Profit
103.352 RON
Angajati
0
COMMUNITY BY LT S.R.L.
CUI: 40635150CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.422 RON
Profit
6.236 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.515 RON
Profit
58.197 RON
Angajati
0
CRYON CONCEPT S.R.L.
CUI: 45164739CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.807 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Municipiul Bucureşti

FGTC AGRI S.R.L.
CUI: 48044125CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.991.511 RON
Profit
255.365 RON
Angajati
4
ASTEZIA S.R.L.
CUI: 48057540CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
899.000 RON
Profit
117.811 RON
Angajati
0
HOCKEY STICK GROWTH S.R.L.
CUI: 48042302CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.013 RON
Profit
167.035 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

THE CLINIQUE PRIMAVERII S.R.L.
CUI: 48045317CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.534.795 RON
Profit
104.671 RON
Angajati
2
NIKA AGROTRADE S.R.L.
CUI: 48047423CAEN: 4685
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-04-25
fara e-Factura
SMART PROVISION S.R.L.
CUI: 48044168CAEN: 4774
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.657.400 RON
Profit
1.166.871 RON
Angajati
1
RACE EVENTS S.R.L.
CUI: 48048542CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
635.064 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ATELIER FAV 36 S.R.L.
CUI: 48026196CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.805.648 RON
Profit
924.252 RON
Angajati
6
POPIXSTUDIO S.R.L.
CUI: 48066395CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.038 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ZWART DESIGN S.R.L.
CUI: 48217684CAEN: 3100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.063.916 RON
Profit
512.552 RON
Angajati
1
NIRA MOB DESIGN S.R.L.
CUI: 46495609CAEN: 3109
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.521 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INNOVATIA AI S.R.L.
CUI: 49424530CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
458.269 RON
Profit
405.070 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONSACCESS SERVICES S.R.L.?

CUI-ul CONSACCESS SERVICES S.R.L. este 48045325.

Unde este sediul CONSACCESS SERVICES S.R.L.?

CONSACCESS SERVICES S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Vatra Luminoasă nr. 60A, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CONSACCESS SERVICES S.R.L.?

CONSACCESS SERVICES S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONSACCESS SERVICES S.R.L. in 2024?

In 2024, CONSACCESS SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 125.484 RON.

Ce activitate are CONSACCESS SERVICES S.R.L.?

CONSACCESS SERVICES S.R.L. are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat CONSACCESS SERVICES S.R.L. in 2024?

CONSACCESS SERVICES S.R.L. a inregistrat un profit net de 44.658 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.