Radiat

GODFATHER CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 48053255
CIF: 48053255
Reg. Com.: J37/297/2023
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 aprilie 2023 · 3 ani
Radiată din: 14 iulie 2026
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 19:23

Despre GODFATHER CONSTRUCT S.R.L.

GODFATHER CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bogdăneşti Com. Fălciu, judetul VASLUI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din iulie 2026).

In 2023, GODFATHER CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 81.406 RON. Profitul net inregistrat a fost de 24.943 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
81.406 RON
Venituri totale
81.406 RON
Cheltuieli totale
53.284 RON
Profit brut
28.122 RON
Profit net
24.943 RON
Marja profit net
30,64%
Active imobilizate
484 RON
Active circulante
27.423 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
27.423 RON
Capital propriu
25.143 RON

Contact

AdresaRomania, VASLUI, Sat Bogdăneşti Com. Fălciu, BOGDĂNEŞTI nr. 3, 737246
Telefon+447827692211

Adresă sediu social

Romania, VASLUI, Sat Bogdăneşti Com. Fălciu, BOGDĂNEŞTI nr. 3, 737246
Cod poștal: 737246
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VASLUI, Sat Bogdăneşti Com. Fălciu, BOGDĂNEŞTI nr. 3, 737246
Cod postal
737246
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
14 iulie 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 14.07.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2023 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
81.406 RON
Rezultat net
24.943 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 81.406 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 81.406 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 53.284 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 28.122 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 24.943 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 484 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 27.423 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 27.907 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 0 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 27.423 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.764 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 25.143 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active27.907RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

9,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale27.907 RON
Datorii totale2.764 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
89,4 %Profit net / active totale
ROE
99,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
9,92 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
90,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 81.406 81.406 53.284 28.122 24.943 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 484 27.423 27.907 0 0 27.423

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 2.764 25.143 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AIALIN IULIAN EREMESAfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 3 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 26525/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 10740/2026dizolvare_si_lichidare

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 81.406 RON. Profit: 24.943 RON

Cifra de afaceri: 81.406 RON. Profit: 24.943 RON

Cifra de afaceri
81.406 RON
Profit net
24.943 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.764 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGODFATHER CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Bogdăneşti Com. Fălciu (VASLUI)

GODFATHER CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Bogdăneşti Com. Fălciu (VASLUI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

14.072026Radiere · Buletin 26525/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
GODFATHER CONSTRUCT S.R.L.
CUI
48053255
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
14.07.2026
Registrul Comerțului
J37/297/2023
EUID
ROONRC.J37/297/2023
Sediu
Sat Bogdăneşti, Comuna Fălciu, Jud. Vaslui, Nr. 3
Județ
Vaslui
Număr încheiere
556167
Data încheierii
13.07.2026
Număr dosar
2504016
Data dosarului
23.06.2026
Tribunal
Vaslui
Registrator
Diana-Adriana Arion
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 26525/2026 (PDF)
19.032026Dizolvare · Buletin 10740/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
GODFATHER CONSTRUCT S.R.L.
CUI
48053255
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
19.03.2026
Registrul Comerțului
J37/297/2023
EUID
ROONRC.J37/297/2023
Sediu
Jud. Vaslui, Sat Bogdăneşti, Comuna Fălciu, Nr. 3
Județ
Vaslui
Număr încheiere
232791
Data încheierii
19.03.2026
Număr dosar
1194367
Data dosarului
18.03.2026
Tribunal
Vaslui
Registrator
LARISA MANUELA UNGUREANU
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Vezi Buletinul ONRC nr. 10740/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4120, Vaslui

URBAN PROIECT SA
CUI: 6692687CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad1994-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.201.113 RON
Profit
540.761 RON
Angajati
42
ALMASIST S.R.L.
CUI: 33966771CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2015-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.764.923 RON
Profit
13.384 RON
Angajati
52
ECASTEF REABILITĂRI S.R.L.
CUI: 40727955CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2019-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.059.332 RON
Profit
171.243 RON
Angajati
25
CONSMIT S.R.L.
CUI: 11034505CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad1998-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.697.991 RON
Profit
164.764 RON
Angajati
8
QUICK SILVER CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39454452CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2018-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.953.324 RON
Profit
179.211 RON
Angajati
6
ALFA DECO INVEST S.R.L.
CUI: 41064842CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2019-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.367.350 RON
Profit
222.445 RON
Angajati
16
COMIMOB 96 S.R.L.
CUI: 39666846CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2018-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.243.868 RON
Profit
1.941 RON
Angajati
2
PROALDCONS SRL
CUI: 26115772CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2009-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.016.605 RON
Profit
762.080 RON
Angajati
14
GEO & DAHLIA SRL
CUI: 38214974CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2017-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.980.883 RON
Profit
1.406.039 RON
Angajati
4
RECON SA
CUI: 840784CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Huşi1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.536.250 RON
Profit
35.604 RON
Angajati
16

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GODFATHER CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul GODFATHER CONSTRUCT S.R.L. este 48053255.

Unde este sediul GODFATHER CONSTRUCT S.R.L.?

GODFATHER CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, VASLUI, Sat Bogdăneşti Com. Fălciu, BOGDĂNEŞTI nr. 3, 737246, Sat Bogdăneşti Com. Fălciu, judetul VASLUI.

Cand a fost infiintata GODFATHER CONSTRUCT S.R.L.?

GODFATHER CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GODFATHER CONSTRUCT S.R.L. in 2023?

In 2023, GODFATHER CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 81.406 RON.

Cati angajati are GODFATHER CONSTRUCT S.R.L.?

GODFATHER CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are GODFATHER CONSTRUCT S.R.L.?

GODFATHER CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat GODFATHER CONSTRUCT S.R.L. in 2023?

GODFATHER CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 24.943 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.