Activ

RACING RMS S.R.L.

CUI: 48061843
CIF: 48061843
Reg. Com.: J40/7927/2023
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 aprilie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Despre RACING RMS S.R.L.

RACING RMS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RACING RMS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 22.970 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-90.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
22.970 RON
Venituri totale
22.970 RON
Cheltuieli totale
40.616 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
166.235 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
118.736 RON
Casa & conturi bănci
47.499 RON
Capital propriu
162.601 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Trivale nr. 42A, 41566

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Trivale nr. 42A, 41566
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
22.970 RON
Rezultat net
-17.646 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 22.970 RON 249.614 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 22.970 RON 249.614 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 40.616 RON 67.121 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 182.493 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 180.047 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 17.646 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 17.646 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 166.235 RON 185.207 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 166.235 RON 185.207 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 118.736 RON 112.800 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 47.499 RON 72.407 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.634 RON 4.960 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 162.601 RON 180.247 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active166.235RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale166.235 RON
Datorii totale3.634 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
45,74 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 22.970 -90,8% față de anul precedent 22.970 40.616 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 17.646 17.646
2023 249.614 249.614 67.121 182.493 180.047 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 166.235 166.235 0 118.736 47.499
2023 0 185.207 185.207 0 112.800 72.407

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.634 -26,7% față de anul precedent 162.601 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 4.960 180.247 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 22.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.970 RON -90.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
17.646 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
3.634 RON -26.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 249.614 RON. Profit: 180.047 RON

Cifra de afaceri: 249.614 RON. Profit: 180.047 RON

Cifra de afaceri
249.614 RON
Profit net
180.047 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
4.960 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRACING RMS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

RACING RMS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti

ROCK PORTAL SRL
CUI: 25525839CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.457 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
COPACELUL VIETII EDU S.R.L.
CUI: 39231990CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.620 RON
Profit
18.409 RON
Angajati
0
TORO UNIQUE EVENTS S.R.L.
CUI: 49222808CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.575 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
B&B ENTERTAINMENT S.R.L.
CUI: 49928863CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.480 RON
Profit
6.651 RON
Angajati
0
VISIONSTREAM S.R.L.
CUI: 50114621CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.361 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
M&S WINEHOUSE S.R.L.
CUI: 48947336CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti

SIMULATOR SEA S.R.L.
CUI: 48057508CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
20 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RACING ESPORTS MEDIA S.R.L.
CUI: 48076380CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
335.877 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MTHOS S.R.L.
CUI: 48140025CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
975.056 RON
Profit
861.203 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

PRETORIAQ S.R.L.
CUI: 48061835CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.292 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SISOFTXSA S.R.L.
CUI: 48062504CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
520.489 RON
Profit
457.560 RON
Angajati
1
DENTIN CLINIC S.R.L.
CUI: 48060341CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
670.659 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
POPIXSTUDIO S.R.L.
CUI: 48066395CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.038 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
STOIAN LILIANA CONSULTING S.R.L.
CUI: 48047881CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.873 RON
Profit
101.830 RON
Angajati
1
ADS STUDIO PRODUCTION S.R.L.
CUI: 48078241CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
488.306 RON
Profit
297.525 RON
Angajati
1
CYBERSECURITY INITIATIVE S.R.L.
CUI: 47910690CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.108 RON
Profit
17.423 RON
Angajati
1
INVENTARTI S.R.L.
CUI: 46690715CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
317.374 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FARO ENGINEERING S.R.L.
CUI: 49261076CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RACING RMS S.R.L.?

CUI-ul RACING RMS S.R.L. este 48061843.

Unde este sediul RACING RMS S.R.L.?

RACING RMS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Trivale nr. 42A, 41566, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata RACING RMS S.R.L.?

RACING RMS S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RACING RMS S.R.L. in 2024?

In 2024, RACING RMS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 22.970 RON.

Cati angajati are RACING RMS S.R.L.?

RACING RMS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are RACING RMS S.R.L.?

RACING RMS S.R.L. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat RACING RMS S.R.L. in 2024?

RACING RMS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 17.646 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
18 iulie 2025
Următoarea actualizare disponibilă
18 august 2025

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.