Activ Plătitor TVA

DANA HOTELS & EVENTS S.R.L.

CUI: 48064084
CIF: RO48064084
Reg. Com.: J2023014177405
CAEN: 5510
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 aprilie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 05:51

Despre DANA HOTELS & EVENTS S.R.L.

DANA HOTELS & EVENTS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare" (cod CAEN 5510), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DANA HOTELS & EVENTS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 762.609 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+78.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (792.228 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
762.609 RON
Venituri totale
780.391 RON
Cheltuieli totale
758.521 RON
Profit brut
21.870 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
843.947 RON
Active circulante
65.653 RON
Stocuri
5.868 RON
Creanțe
14.781 RON
Casa & conturi bănci
45.004 RON
Capital propriu
113.789 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str GENERAL BERTHELOT HENRI MATHIAS nr. 10
Detalii adresaCORP E
Telefon0759151151

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str GENERAL BERTHELOT HENRI MATHIAS nr. 10
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str GENERAL BERTHELOT HENRI MATHIAS nr. 10
Detalii
CORP E
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 31.07.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
762.609 RON
Rezultat net
-10.131 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 762.609 RON 426.440 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 780.391 RON 426.440 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 758.521 RON 298.620 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 21.870 RON 127.820 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 123.720 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 10.131 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 843.947 RON 562.360 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 65.653 RON 35.704 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 909.600 RON 598.064 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.868 RON 1.532 RON
CreanțeSume de încasat 14.781 RON 9.991 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 45.004 RON 24.181 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 792.228 RON 474.144 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 113.789 RON 123.920 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active909.600RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

87,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale909.600 RON
Datorii totale792.228 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
12,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 762.609 +78,8% față de anul precedent 780.391 758.521 21.870 -82,9% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 10.131
2023 426.440 426.440 298.620 127.820 123.720 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 843.947 65.653 909.600 5.868 14.781 45.004
2023 562.360 35.704 598.064 1.532 9.991 24.181

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 792.228 +67,1% față de anul precedent 113.789 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 474.144 123.920 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

63din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DMDANA MARIA RĂDOIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 8066/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 762.609 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 762.609 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
762.609 RON +78.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.131 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
792.228 RON +67.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 426.440 RON. Profit: 123.720 RON

Cifra de afaceri: 426.440 RON. Profit: 123.720 RON

Cifra de afaceri
426.440 RON
Profit net
123.720 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
474.144 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDANA HOTELS & EVENTS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5510 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DANA HOTELS & EVENTS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5510 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

04.032026Mentiune · Buletin 8066/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 21.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
DANA HOTELS & EVENTS S.R.L.
CUI
48064084
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
04.03.2026
Registrul Comerțului
J40/14177/2023
EUID
ROONRC.J40/14177/2023
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada GENERAL BERTHELOT HENRI MATHIAS , Nr. 10, CORP
Județ
București
Număr încheiere
173401
Data încheierii
02.03.2026
Număr dosar
893109
Data dosarului
27.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Ovidiu Cojocaru

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 01 din 21.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 893109 din 27.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 8066/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5510, Municipiul Bucureşti

TROTUSUL S.A.
CUI: 958985CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
780.273 RON
Profit
245.375 RON
Angajati
1
INVEST UNISON SRL
CUI: 35239966CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
741.128 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CASA LUXURY MENS SANA SRL
CUI: 19039400CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
782.175 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
TANIA HOTEL S.R.L.
CUI: 18637058CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
706.155 RON
Profit
226.943 RON
Angajati
1
DALIN & MORIE IMPORT EXPORT SRL
CUI: 9267967CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1997-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
905.281 RON
Profit
1.560.979 RON
Angajati
7
K & M COMPANY SRL
CUI: 5260141CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
594.114 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5510, Municipiul Bucureşti

SPORT HOTEL 2023 TOP S.R.L.
CUI: 47574174CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.093.378 RON
Profit
52.337 RON
Angajati
1
MOON INVEST S.R.L.
CUI: 48095200CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-05-03
fara e-Factura
SELECT SINAIA S.R.L.
CUI: 47432382CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-01-11
fara e-Factura
CHALET RESORT S.R.L.
CUI: 48115250CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

IRINA CERNEI CONCEPT S.R.L.
CUI: 48064440CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.862 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IOMAN SERVICE S.R.L.
CUI: 48060376CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-04-27
fara e-Factura
CAPA CITY S.R.L.
CUI: 48066476CAEN: 7410
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.372 RON
Profit
306.242 RON
Angajati
1
THE BACKYARD S.R.L.
CUI: 48044230CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.111 RON
Profit
91.221 RON
Angajati
1
BPM MEDICAL S.R.L.
CUI: 48080292CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-05-02
fara e-Factura
DABICO NAMBAOAN S.R.L.
CUI: 47891644CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.778 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EXABYTES S.R.L.
CUI: 48228403CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
652.284 RON
Profit
478.633 RON
Angajati
1
SNACK BAR DELIVERY S.R.L.
CUI: 46507398CAEN: 5621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
407.434 RON
Profit
29.298 RON
Angajati
1
FIESTA FIREWORKS EVENTS S.R.L.
CUI: 49435644CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
224.570 RON
Profit
149.613 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DANA HOTELS & EVENTS S.R.L.?

CUI-ul DANA HOTELS & EVENTS S.R.L. este 48064084.

Unde este sediul DANA HOTELS & EVENTS S.R.L.?

DANA HOTELS & EVENTS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str GENERAL BERTHELOT HENRI MATHIAS nr. 10, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DANA HOTELS & EVENTS S.R.L.?

DANA HOTELS & EVENTS S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DANA HOTELS & EVENTS S.R.L. in 2024?

In 2024, DANA HOTELS & EVENTS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 762.609 RON.

Cati angajati are DANA HOTELS & EVENTS S.R.L.?

DANA HOTELS & EVENTS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DANA HOTELS & EVENTS S.R.L.?

DANA HOTELS & EVENTS S.R.L. are codul CAEN principal 5510 (Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare).

Ce profit a inregistrat DANA HOTELS & EVENTS S.R.L. in 2024?

DANA HOTELS & EVENTS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 10.131 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.