Activ e‑Factură

ARMAN ADINA -EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 48077580
CIF: 48077580
Reg. Com.: F2023000603264
CAEN: 4771
Formă: Necunoscut
Înființată: 2 mai 2023 · 3 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:36

Despre ARMAN ADINA -EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

ARMAN ADINA -EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Brâncoveneşti Com. Brâncoveneşti, judetul MUREŞ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei" (cod CAEN 4771), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Brâncoveneşti Com. Brâncoveneşti, BRÎNCOVENEŞTI nr. 25A, 547130
Telefon0748613923

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Brâncoveneşti Com. Brâncoveneşti, BRÎNCOVENEŞTI nr. 25A, 547130
Cod poștal: 547130
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Brâncoveneşti Com. Brâncoveneşti, BRÎNCOVENEŞTI nr. 25A, 547130
Cod postal
547130
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 02.05.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataARMAN ADINA -EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4771 in Sat Brâncoveneşti Com. Brâncoveneşti (MUREŞ)

ARMAN ADINA -EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4771 in Sat Brâncoveneşti Com. Brâncoveneşti (MUREŞ)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4771, Mureş

BRUNO BUTTONI SRL
CUI: 32212923CAEN: 4771
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2013-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.065.084 RON
Profit
173.539 RON
Angajati
0
BARNES SRL
CUI: 17942789CAEN: 4771
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2005-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.001.783 RON
Profit
22.555 RON
Angajati
11
WHITEBRIDAL S.R.L.
CUI: 35688680CAEN: 4771
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2016-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.906.767 RON
Profit
352.940 RON
Angajati
4
RELVAS COM SRL
CUI: 27838468CAEN: 4771
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2010-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.777.651 RON
Profit
147.395 RON
Angajati
7
BH GOTHIC FASHION S.R.L.
CUI: 42167161CAEN: 4771
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2020-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.474.674 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
BROKAS SERV SRL
CUI: 10962649CAEN: 4771
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş1998-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.458.850 RON
Profit
11.597 RON
Angajati
6
VIRMA RETAIL SRL
CUI: 32212915CAEN: 4771
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2013-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.213.846 RON
Profit
16.221 RON
Angajati
6
VAL TEX SRL
CUI: 17616600CAEN: 4771
Activ
MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Pădure Orş. Sângeorgiu de Pădure2005-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.211.365 RON
Profit
157.414 RON
Angajati
12
VARCOM SRL
CUI: 17866380CAEN: 4771
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2005-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.172.303 RON
Profit
27.679 RON
Angajati
2
SININA COM SERV SRL
CUI: 4028063CAEN: 4771
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara1993-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
991.787 RON
Profit
132.695 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ARMAN ADINA -EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul ARMAN ADINA -EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 48077580.

Unde este sediul ARMAN ADINA -EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ARMAN ADINA -EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Brâncoveneşti Com. Brâncoveneşti, BRÎNCOVENEŞTI nr. 25A, 547130, Sat Brâncoveneşti Com. Brâncoveneşti, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata ARMAN ADINA -EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ARMAN ADINA -EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Ce activitate are ARMAN ADINA -EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

ARMAN ADINA -EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4771 (Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.