Activ

WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L.

CUI: 48093276
CIF: 48093276
Reg. Com.: J15/542/2023
CAEN: 6311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 mai 2023 · 3 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:53

Despre WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L.

WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ungureni Com. Corbii Mari, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6311). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
1.803 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
8.044 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
7.200 RON
Casa & conturi bănci
844 RON
Capital propriu
3.217 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Ungureni Com. Corbii Mari, Str. Tudor nr. 57
Telefon0724492204

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Ungureni Com. Corbii Mari, Str. Tudor nr. 57
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Ungureni Com. Corbii Mari, Str. Tudor nr. 57
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.05.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-1.803 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 181.300 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 181.300 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.803 RON 174.903 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 6.397 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 4.820 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.803 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.803 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 8.044 RON 182.388 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 8.044 RON 182.388 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 7.200 RON 14.600 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 844 RON 167.788 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.827 RON 177.368 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.217 RON 5.020 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active8.044RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

60,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale8.044 RON
Datorii totale4.827 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,67 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
40,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.803 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.803 1.803
2023 181.300 181.300 174.903 6.397 4.820 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 8.044 8.044 0 7.200 844
2023 0 182.388 182.388 0 14.600 167.788

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.827 -97,3% față de anul precedent 3.217 Neraportat 0
2023 177.368 5.020 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

58din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.803 RON
Angajati
0
Datorii
4.827 RON -97.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 181.300 RON. Profit: 4.820 RON

Cifra de afaceri: 181.300 RON. Profit: 4.820 RON

Cifra de afaceri
181.300 RON
Profit net
4.820 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
177.368 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataWEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Sat Ungureni Com. Corbii Mari (DÂMBOVIŢA)

WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Sat Ungureni Com. Corbii Mari (DÂMBOVIŢA)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6311, Dâmboviţa

WEB REFERENCEMENT S.R.L.
CUI: 48699303CAEN: 6311
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ulmi Com. Ulmi2023-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GOLDEN DATA VAULT S.R.L.
CUI: 47345090CAEN: 6311
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Zăvoiu Com. Mogoşani2022-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
899.953 RON
Profit
818.642 RON
Angajati
1
REAL CONCOR EXPERT S.R.L.
CUI: 48944852CAEN: 6311
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Finta Mare Com. Finta2023-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.424 RON
Profit
3.824 RON
Angajati
1

Alte firme din Dâmboviţa

BUCŞANI LOGISTIC S.R.L.
CUI: 48093209CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bucşani Com. Bucşani2023-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.094 RON
Profit
12.070 RON
Angajati
1
REACH WAVE AGENCY S.R.L.
CUI: 48093403CAEN: 7311
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.076 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PERFECT IRENE STYLE S.R.L.
CUI: 48084677CAEN: 9602
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti2023-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.240 RON
Profit
2.329 RON
Angajati
0
ELMY SHOP S.R.L.
CUI: 48111470CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.951 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AMP CARS S.R.L.
CUI: 47897868CAEN: 4781
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Picior de Munte Com. Dragodana2023-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.555 RON
Profit
1.251 RON
Angajati
0
TERRA ONE MARKET S.R.L.
CUI: 48307213CAEN: 4711
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2023-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.483.102 RON
Profit
123.996 RON
Angajati
4
MAB TECH S.R.L.
CUI: 46339073CAEN: 6201
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2022-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.453 RON
Profit
155.217 RON
Angajati
1
CODRUŢ SOLID CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49685306CAEN: 4100
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Iazu Com. Cojasca2024-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
483.659 RON
Profit
323.801 RON
Angajati
1
LOIS CONSULT IT SRL
CUI: 17062415CAEN: 6290
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2004-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.360 RON
Profit
47.148 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L.?

CUI-ul WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L. este 48093276.

Unde este sediul WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L.?

WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Ungureni Com. Corbii Mari, Str. Tudor nr. 57, Sat Ungureni Com. Corbii Mari, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L.?

WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L. in 2024?

In 2024, WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L.?

WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L. are codul CAEN principal 6311.

Ce profit a inregistrat WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L. in 2024?

WEB DESIGN SOLUTION AHV S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 1.803 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.