Activ Plătitor TVA

ROOF & SEAL S.R.L.

CUI: 48149547
CIF: RO48149547
Reg. Com.: J2023003117238
CAEN: 4341
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 mai 2023 · 3 ani
Distribuie:

Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:23

Despre ROOF & SEAL S.R.L.

ROOF & SEAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii" (cod CAEN 4341), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ROOF & SEAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 975.431 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.5%). Profitul net inregistrat a fost de 425.877 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
975.431 RON
Venituri totale
975.431 RON
Cheltuieli totale
520.877 RON
Profit brut
454.554 RON
Profit net
425.877 RON
Marja profit net
43,66%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
543.686 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
529.949 RON
Casa & conturi bănci
13.737 RON
Capital propriu
426.117 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Mihai Bravu nr. 136, 21337
Telefon0751585511

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Mihai Bravu nr. 136, 21337
Cod poștal: 21337
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Mihai Bravu nr. 136, 21337
Cod postal
21337
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 26.01.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 iulie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
975.431 RON
Rezultat net
425.877 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 975.431 RON 907.137 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 975.431 RON 907.137 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 520.877 RON 714.560 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 454.554 RON 192.577 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 425.877 RON 185.451 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 543.686 RON 1.111.170 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 543.686 RON 1.111.170 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 529.949 RON 1.109.131 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 13.737 RON 2.039 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 117.749 RON 927.632 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 426.117 RON 185.651 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active543.686RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale543.686 RON
Datorii totale117.749 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
78,3 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,62 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 975.431 +7,5% față de anul precedent 975.431 520.877 454.554 +136,0% față de anul precedent 425.877 +129,6% față de anul precedent 0 0
2023 907.137 907.137 714.560 192.577 185.451 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 543.686 543.686 0 529.949 13.737
2023 0 1.111.170 1.111.170 0 1.109.131 2.039

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 117.749 -87,3% față de anul precedent 426.117 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 927.632 185.651 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GDGEORGIAN DANIEL ONIŞORfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3034/2026schimbare sediu social in alt judet, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, revocare, numire persoane împuternicite

schimbare sediu social in alt judet, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, revocare, numire persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 975.431 RON. Profit: 425.877 RON

Cifra de afaceri: 975.431 RON. Profit: 425.877 RON

Cifra de afaceri
975.431 RON +7.53% față de anul precedent
Profit net
425.877 RON +129.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
117.749 RON -87.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 907.137 RON. Profit: 185.451 RON

Cifra de afaceri: 907.137 RON. Profit: 185.451 RON

Cifra de afaceri
907.137 RON
Profit net
185.451 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
927.632 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROOF & SEAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4341 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ROOF & SEAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4341 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

29.012026Mentiune · Buletin 3034/2026schimbare sediu social in alt judet, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, revocare, numire persoane împuternicite

schimbare sediu social in alt judet; modificare date, retragere asociaţi persoane fizice; revocare, numire persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ROOF & SEAL S.R.L.
CUI
48149547
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
29.01.2026
Registrul Comerțului
J2023003117238
EUID
ROONRC.J2023003117238
Sediu
Jud. Ilfov, Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Strada Florilor, Nr. 10, HALA NR.2
Județ
Ilfov
Număr încheiere
63416
Data încheierii
27.01.2026
Număr dosar
337303
Data dosarului
26.01.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Cristina Marinela Stan

Subiecte

schimbare sediu social in alt judet, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, revocare, numire persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie nr. 1 din 17.01.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 337303 din 26.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 3034/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4341, Municipiul Bucureşti

ANDRII ROOF CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42139110CAEN: 4341
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
993.960 RON
Profit
41.824 RON
Angajati
2
DSM ROOF MONTAJ S.R.L.
CUI: 45252318CAEN: 4341
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
930.672 RON
Profit
66.224 RON
Angajati
3
TWINS PROFILE SRL
CUI: 27768508CAEN: 4341
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
995.539 RON
Profit
15.201 RON
Angajati
3
ROOFING EXPERT SOLUTION S.R.L.
CUI: 39088920CAEN: 4341
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
892.306 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
AC HIDROTERASE S.R.L.
CUI: 45372500CAEN: 4341
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.786.397 RON
Profit
106.574 RON
Angajati
14
BRT EXPERT CONSTRUCT SRL
CUI: 34200429CAEN: 4341
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
744.936 RON
Profit
67.746 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4341, Municipiul Bucureşti

SIA MONTAJ EXPERT S.R.L.
CUI: 46831962CAEN: 4341
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LELCON-FLOR S.R.L.
CUI: 46368613CAEN: 4341
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.588 RON
Profit
238.172 RON
Angajati
1
SADIK CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48405998CAEN: 4341
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
672.123 RON
Profit
550.460 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MPA LOGISTIC FRUCT S.R.L.
CUI: 48149440CAEN: 4721
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.500 RON
Profit
64.589 RON
Angajati
0
BLACKSHELL S.R.L.
CUI: 48149563CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
348.409 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VIOLLA COUTURE S.R.L.
CUI: 48149300CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.087 RON
Profit
5.803 RON
Angajati
1
SOCIAL CONCEPT CREW S.R.L.
CUI: 48132170CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.568 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CT-MED S.R.L.
CUI: 48166181CAEN: 8691
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
409.788 RON
Profit
244.804 RON
Angajati
1
LUCA PALETI SERVICE S.R.L.
CUI: 47970977CAEN: 4683
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.781.408 RON
Profit
452.701 RON
Angajati
3
MCGC BLUE SPACE S.R.L.
CUI: 48301423CAEN: 9313
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.207 RON
Profit
86.205 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROOF & SEAL S.R.L.?

CUI-ul ROOF & SEAL S.R.L. este 48149547.

Unde este sediul ROOF & SEAL S.R.L.?

ROOF & SEAL S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Mihai Bravu nr. 136, 21337, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ROOF & SEAL S.R.L.?

ROOF & SEAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ROOF & SEAL S.R.L. in 2024?

In 2024, ROOF & SEAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 975.431 RON.

Cati angajati are ROOF & SEAL S.R.L.?

ROOF & SEAL S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ROOF & SEAL S.R.L.?

ROOF & SEAL S.R.L. are codul CAEN principal 4341 (Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii).

Ce profit a inregistrat ROOF & SEAL S.R.L. in 2024?

ROOF & SEAL S.R.L. a inregistrat un profit net de 425.877 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.