Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 22:52
Despre LUCSER S.R.L.
LUCSER S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Suceava, judetul SUCEAVA, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre" (cod CAEN 5221), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, LUCSER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 91.799 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Datoriile raportate (432.259 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 91.799 RON
- Venituri totale
- 187.880 RON
- Cheltuieli totale
- 298.862 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 136.097 RON
- Active circulante
- 185.774 RON
- Stocuri
- 183.261 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 2.513 RON
- Capital propriu
- -110.388 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Luceafărului nr. 8
- Detalii
- camera 1
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 15.05.2023
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2023 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 91.799 RON
- Rezultat net
- -111.899 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 91.799 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 187.880 RON | 36.001 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 298.862 RON | 34.509 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 1.492 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 1.311 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 110.982 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 111.899 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 136.097 RON | 29.196 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 185.774 RON | 6.963 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 321.871 RON | 36.159 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 183.261 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 2.513 RON | 6.963 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 432.259 RON | 34.648 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -110.388 RON | 1.511 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,43 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -34,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 91.799 | 187.880 | 298.862 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 110.982 | 111.899 |
| 2023 | 0 | 36.001 | 34.509 | 1.492 | 1.311 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 136.097 | 185.774 | 321.871 | 183.261 | 0 | 2.513 |
| 2023 | 29.196 | 6.963 | 36.159 | 0 | 0 | 6.963 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 432.259 +1.147,6% față de anul precedent | -110.388 | Neraportat | 2 |
| 2023 | 34.648 | 1.511 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| MCmihaela catalina gaitan | administrator | Neraportată | Neraportată |
| MCMIHAELA CĂTĂLINA GĂITAN | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
5 repere. O singură cronologie.
Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35681/2026cod obiect de activitate
cod obiect de activitate
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31037/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 91.799 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 91.799 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 91.799 RON
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 111.899 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 432.259 RON +1147.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.311 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.311 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 1.311 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 34.648 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLUCSER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5221 in Mun. Suceava (SUCEAVA)
LUCSER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5221 in Mun. Suceava (SUCEAVA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
28.092026Mentiune · Buletin 35681/2026cod obiect de activitate
cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 21.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- LUCSER S.R.L.
- CUI
- 48165046
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 28.09.2026
- Registrul Comerțului
- J2023000906332
- EUID
- ROONRC.J2023000906332
- Sediu
- Municipiul Suceava, Jud. Suceava, Strada LUCEAFĂRULUI, Nr. 8, camera 1, Bl. E50,
- Județ
- Suceava
- Număr încheiere
- 760933
- Data încheierii
- 28.09.2026
- Număr dosar
- 3475367
- Data dosarului
- 01.09.2026
- Tribunal
- Suceava
- Registrator
- Alina-Elena Bujoreanu
Subiecte
cod obiect de activitate
Documente menționate
- Hotărâre asociat unic nr. 1 din 21.08.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 01.09.2026
19.082026Mentiune · Buletin 31037/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- LUCSER S.R.L.
- CUI
- 48165046
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 19.08.2026
- Registrul Comerțului
- J33/906/2023
- EUID
- ROONRC.J33/906/2023
- Sediu
- Municipiul Suceava, Jud. Suceava, Strada LUCEAFĂRULUI, Nr. 8, camera 1, Bl. E50,
- Județ
- Suceava
- Număr încheiere
- 652953
- Data încheierii
- 18.08.2026
- Număr dosar
- 3110303
- Data dosarului
- 06.08.2026
- Tribunal
- Suceava
- Registrator
- Maria Geamanu
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 3110303 din 06.08.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 5221, Suceava
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5221, Suceava
Alte firme din Suceava
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul LUCSER S.R.L.?
CUI-ul LUCSER S.R.L. este 48165046.
Unde este sediul LUCSER S.R.L.?
LUCSER S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Suceava, Str. Luceafărului nr. 8, Mun. Suceava, judetul SUCEAVA.
Cand a fost infiintata LUCSER S.R.L.?
LUCSER S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a LUCSER S.R.L. in 2024?
In 2024, LUCSER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 91.799 RON.
Cati angajati are LUCSER S.R.L.?
LUCSER S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are LUCSER S.R.L.?
LUCSER S.R.L. are codul CAEN principal 5221 (Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre).
Ce profit a inregistrat LUCSER S.R.L. in 2024?
LUCSER S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 111.899 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.