Activ Plătitor TVA

TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L.

CUI: 48206723
CIF: RO48206723
Reg. Com.: J2023000266195
CAEN: 4661
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 mai 2023 · 3 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:50

Despre TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L.

TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Valea Ugra Com. Lunca de Sus, judetul HARGHITA, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor" (cod CAEN 4661), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 32.965 RON, in crestere fata de anul precedent (+28.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
32.965 RON
Venituri totale
33.871 RON
Cheltuieli totale
38.029 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
18.709 RON
Stocuri
9.459 RON
Creanțe
1.877 RON
Casa & conturi bănci
7.373 RON
Capital propriu
-3.776 RON

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Sat Valea Ugra Com. Lunca de Sus, G VALEA UGRA nr. 684, 537161
Telefon0732196176

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Sat Valea Ugra Com. Lunca de Sus, G VALEA UGRA nr. 684, 537161
Cod poștal: 537161
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Sat Valea Ugra Com. Lunca de Sus, G VALEA UGRA nr. 684, 537161
Cod postal
537161
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.05.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
32.965 RON
Rezultat net
-4.625 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 32.965 RON 25.586 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 33.871 RON 27.897 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 38.029 RON 26.960 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 937 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 649 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 4.158 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 4.625 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 18.709 RON 14.659 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 18.709 RON 14.659 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.459 RON 2.248 RON
CreanțeSume de încasat 1.877 RON 8.767 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.373 RON 3.644 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 25.667 RON 13.810 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -3.776 RON 849 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active18.709RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

137,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale18.709 RON
Datorii totale25.667 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-20,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 32.965 +28,8% față de anul precedent 33.871 38.029 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.158 4.625
2023 25.586 27.897 26.960 937 649 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 18.709 18.709 9.459 1.877 7.373
2023 0 14.659 14.659 2.248 8.767 3.644

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 25.667 +85,9% față de anul precedent -3.776 Neraportat 0
2023 13.810 849 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 32.965 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 32.965 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
32.965 RON +28.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.625 RON
Angajati
0
Datorii
25.667 RON +85.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 25.586 RON. Profit: 649 RON

Cifra de afaceri: 25.586 RON. Profit: 649 RON

Cifra de afaceri
25.586 RON
Profit net
649 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.810 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTANKÓ AGRO-PIESE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4661 in Sat Valea Ugra Com. Lunca de Sus (HARGHITA)

TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4661 in Sat Valea Ugra Com. Lunca de Sus (HARGHITA)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4661, Harghita

AGRI COOL PAVEL S.R.L.
CUI: 43903630CAEN: 4661
Activ
HARGHITA, Sat Beteşti Orş. Cristuru Secuiesc2021-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.862 RON
Profit
13.853 RON
Angajati
1
NATURAL LAND WORKS SRL
CUI: 35756695CAEN: 4661
Activ
HARGHITA, Orş. Cristuru Secuiesc2016-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.608 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PROMPT SRL
CUI: 4612290CAEN: 4661
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc1993-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.771 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AGRO TIP-TOP SRL
CUI: 18067844CAEN: 4661
Activ
HARGHITA, Sat Satu Mare Com. Satu Mare2005-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.920 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TRALEHAR SRL
CUI: 14888197CAEN: 4661
Activ
HARGHITA, Sat Joseni Com. Joseni2002-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.597.743 RON
Profit
95.374 RON
Angajati
11

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4661, Harghita

TRANSAGRAR MACHINE S.R.L.
CUI: 38611842CAEN: 4661
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2017-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.479 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Harghita

ANLAFAM S.R.L.
CUI: 48180330CAEN: 9531
Activ
HARGHITA, Sat Praid Com. Praid2023-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.886 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GRENZENLOS S.R.L.
CUI: 48206758CAEN: 4312
Activ
HARGHITA, Sat Sândominic Com. Sândominic2023-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.490 RON
Profit
78.268 RON
Angajati
1
BS-METAL S.R.L.
CUI: 48239011CAEN: 4391
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni2023-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.227 RON
Profit
7.183 RON
Angajati
1
VERAL COSTINESTI S.R.L.
CUI: 47741612CAEN: 5510
Activ
HARGHITA, Sat Remetea Com. Remetea2023-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
R.I.P. SICRIE S.R.L.
CUI: 48678262CAEN: 3299
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2023-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.887 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
BETONMASTER S.R.L.
CUI: 52207026CAEN: 4399
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2025-07-23
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L.?

CUI-ul TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L. este 48206723.

Unde este sediul TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L.?

TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L. are sediul in Romania, HARGHITA, Sat Valea Ugra Com. Lunca de Sus, G VALEA UGRA nr. 684, 537161, Sat Valea Ugra Com. Lunca de Sus, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L.?

TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L. in 2024?

In 2024, TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 32.965 RON.

Ce activitate are TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L.?

TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L. are codul CAEN principal 4661 (Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor).

Ce profit a inregistrat TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L. in 2024?

TANKÓ AGRO-PIESE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 4.625 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.