Activ

C&M QA SOLUTIONS S.R.L.

CUI: 48216590
CIF: 48216590
Reg. Com.: J2023009637400
CAEN: 8210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 mai 2023 · 3 ani
Distribuie:

Activități de secretariat și servicii suport

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 08:04

Despre C&M QA SOLUTIONS S.R.L.

C&M QA SOLUTIONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de secretariat și servicii suport" (cod CAEN 8210), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, C&M QA SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 211.709 RON, in crestere fata de anul precedent (+29.4%). Profitul net inregistrat a fost de 60.349 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
211.709 RON
Venituri totale
211.709 RON
Cheltuieli totale
145.278 RON
Profit brut
66.431 RON
Profit net
60.349 RON
Marja profit net
28,51%
Active imobilizate
11.718 RON
Active circulante
48.885 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
45.568 RON
Casa & conturi bănci
3.317 RON
Capital propriu
60.589 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Ion Berindei nr. 3, 23552
Telefon0734705282

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Ion Berindei nr. 3, 23552
Cod poștal: 23552
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Ion Berindei nr. 3, 23552
Cod postal
23552
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.05.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
211.709 RON
Rezultat net
60.349 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 211.709 RON 163.633 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 211.709 RON 163.633 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 145.278 RON 47.927 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 66.431 RON 115.706 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 60.349 RON 114.103 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 11.718 RON 7.065 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 48.885 RON 187.441 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 60.603 RON 194.506 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 45.568 RON 128.784 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.317 RON 58.657 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 14 RON 80.203 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 60.589 RON 114.303 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active60.603RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale60.603 RON
Datorii totale14 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
99,6 %Profit net / active totale
ROE
99,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3.491,79 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 211.709 +29,4% față de anul precedent 211.709 145.278 66.431 -42,6% față de anul precedent 60.349 -47,1% față de anul precedent 0 0
2023 163.633 163.633 47.927 115.706 114.103 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 11.718 48.885 60.603 0 45.568 3.317
2023 7.065 187.441 194.506 0 128.784 58.657

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 14 -100,0% față de anul precedent 60.589 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 80.203 114.303 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LSLUCIA SIMONA MITRESCUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33706/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 211.709 RON. Profit: 60.349 RON

Cifra de afaceri: 211.709 RON. Profit: 60.349 RON

Cifra de afaceri
211.709 RON +29.38% față de anul precedent
Profit net
60.349 RON -47.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14 RON -99.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 163.633 RON. Profit: 114.103 RON

Cifra de afaceri: 163.633 RON. Profit: 114.103 RON

Cifra de afaceri
163.633 RON
Profit net
114.103 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
80.203 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataC&M QA SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8210 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

C&M QA SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8210 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

11.092026Mentiune · Buletin 33706/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
C&M QA SOLUTIONS S.R.L.
CUI
48216590
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.09.2026
Registrul Comerțului
J2023009637400
EUID
ROONRC.J2023009637400
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada ION BERINDEI, Nr. 3, Bl. OD21, Scara B, Etaj 7, Ap. 74
Județ
București
Număr încheiere
713523
Data încheierii
10.09.2026
Număr dosar
3282971
Data dosarului
19.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Geta Voinea

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3282971 din 19.08.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 09.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33706/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8210, Municipiul Bucureşti

ALIAS BUSINESS S.R.L.
CUI: 48167276CAEN: 8210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.234 RON
Profit
35.268 RON
Angajati
1
JILL ADMIN SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 42187959CAEN: 8210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.800 RON
Profit
158.200 RON
Angajati
1
MDA PRINT SERVICE SRL
CUI: 36720452CAEN: 8210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.363 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
MAGNUS CONSULTING EGS S.R.L.
CUI: 41873940CAEN: 8210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.747 RON
Profit
78.656 RON
Angajati
1
LEADERSHIP MANAGEMENT SRL
CUI: 34580409CAEN: 8210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.494 RON
Profit
123.412 RON
Angajati
1
DUMIS MANAGEMENT SRL
CUI: 28533453CAEN: 8210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.465 RON
Profit
5.885 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8210, Municipiul Bucureşti

SRB TEAM S.R.L.
CUI: 48210627CAEN: 8210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-05-23
fara e-Factura
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.133 RON
Profit
133.183 RON
Angajati
1
SOD KATAN SHELY S.R.L.
CUI: 48309842CAEN: 8210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.027 RON
Profit
215.633 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

EDORA HANDMADE S.R.L.
CUI: 48216565CAEN: 4777
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
257.224 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SUNNY DESIGN MEDIA S.R.L.
CUI: 48216603CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
972.430 RON
Profit
721.034 RON
Angajati
1
AP CON S.R.L.
CUI: 48213950CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-05-23
fara e-Factura
GYROS GREEK FOOD S.R.L.
CUI: 48216700CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
630.375 RON
Profit
51.394 RON
Angajati
1
MGI AUTO LEATHER S.R.L.
CUI: 48226542CAEN: 9524
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PLATINUM GSM S.R.L.
CUI: 48069600CAEN: 9512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.489 RON
Profit
61.846 RON
Angajati
1
GARGANTUA SWEETS S.R.L.
CUI: 48345179CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.000 RON
Profit
61 RON
Angajati
1
EVYPARA S.R.L.
CUI: 46829598CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.331 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PADEL ONE S.R.L.
CUI: 49386703CAEN: 9319
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.684 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul C&M QA SOLUTIONS S.R.L.?

CUI-ul C&M QA SOLUTIONS S.R.L. este 48216590.

Unde este sediul C&M QA SOLUTIONS S.R.L.?

C&M QA SOLUTIONS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Ion Berindei nr. 3, 23552, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata C&M QA SOLUTIONS S.R.L.?

C&M QA SOLUTIONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a C&M QA SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

In 2024, C&M QA SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 211.709 RON.

Cati angajati are C&M QA SOLUTIONS S.R.L.?

C&M QA SOLUTIONS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are C&M QA SOLUTIONS S.R.L.?

C&M QA SOLUTIONS S.R.L. are codul CAEN principal 8210 (Activități de secretariat și servicii suport).

Ce profit a inregistrat C&M QA SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

C&M QA SOLUTIONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 60.349 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.