Activ e‑Factură

SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L.

CUI: 48235362
CIF: 48235362
Reg. Com.: J35/2065/2023
CAEN: 4520
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 mai 2023 · 3 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:52

Despre SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L.

SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Deta, judetul TIMIŞ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4520). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 65 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Datoriile raportate (26.477 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
65 RON
Venituri totale
66 RON
Cheltuieli totale
12.916 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
128 RON
Active circulante
13.699 RON
Stocuri
5.275 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
8.424 RON
Capital propriu
-12.650 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Orş. Deta, Str. Gyula Reviczky nr. 8, 305200
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0766298155

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Orş. Deta, Str. Gyula Reviczky nr. 8, 305200
Cod poștal: 305200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Orş. Deta, Str. Gyula Reviczky nr. 8, 305200
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
305200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.05.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Deta
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
65 RON
Rezultat net
-12.850 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 65 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 66 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 12.916 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 12.850 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 12.850 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 128 RON 128 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 13.699 RON 200 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 13.827 RON 328 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.275 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.424 RON 200 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 26.477 RON 128 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -12.650 RON 200 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active13.827RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

191,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale13.827 RON
Datorii totale26.477 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,52 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-91,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 65 66 12.916 0 0 12.850 12.850
2023 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 128 13.699 13.827 5.275 0 8.424
2023 128 200 328 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 26.477 +20.585,2% față de anul precedent -12.650 Neraportat 0
2023 128 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 65 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 65 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
65 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.850 RON
Angajati
0
Datorii
26.477 RON +20585.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
128 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Orş. Deta (TIMIŞ)

SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4520 in Orş. Deta (TIMIŞ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4520, Timiş

KING OF TIRES FLAVY S.R.L.
CUI: 40511047CAEN: 4520
Activ
TIMIŞ, Sat Cărpiniş Com. Cărpiniş2019-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
510 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4520, Timiş

NEAMTU SERVICE COMP S.R.L.
CUI: 48225776CAEN: 4520
Activ
TIMIŞ, Sat Fârdea Com. Fârdea2023-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.180 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADO WEST GARAGE S.R.L.
CUI: 48275863CAEN: 4520
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2023-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.891 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RODENT DELLENTECHNIK S.R.L.
CUI: 48137356CAEN: 4520
Activ
TIMIŞ, Sat Peciu Nou Com. Peciu Nou2023-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.053.290 RON
Profit
421.345 RON
Angajati
1

Alte firme din Timiş

GRADINA MIRAL LUC S.R.L.
CUI: 48235338CAEN: 8130
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2023-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.550 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ETSPERFORMANCE S.R.L.
CUI: 48232595CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrava Com. Dumbrava2023-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
314.020 RON
Profit
23.590 RON
Angajati
1
ART & INVESTMENT CONCEPT S.R.L.
CUI: 48238571CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2023-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
341.043 RON
Profit
294.877 RON
Angajati
1
CONSTANTIN YCE S.R.L.
CUI: 48298395CAEN: 4799
Activ
TIMIŞ, Sat Herendeşti Com. Victor Vlad Delamarina2023-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
820 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VENUS SENIOR HOUSE S.R.L.
CUI: 47576337CAEN: 8730
Activ
TIMIŞ, Sat Becicherecu Mic Com. Becicherecu Mic2023-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
933.800 RON
Profit
362.583 RON
Angajati
4
INFONOVA TECH S.R.L.
CUI: 48826920CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2023-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.886.992 RON
Profit
2.151.849 RON
Angajati
1
TOP NOVAVULC S.R.L.
CUI: 42236750CAEN: 9531
Activ
TIMIŞ, Sat Birda Com. Birda2020-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
447.786 RON
Profit
71.685 RON
Angajati
2
ALIN & VASY S.R.L.
CUI: 53991095CAEN: 1071
Activ
TIMIŞ, Sat Jebel Com. Jebel2026-02-18
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L.?

CUI-ul SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L. este 48235362.

Unde este sediul SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L.?

SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Orş. Deta, Str. Gyula Reviczky nr. 8, 305200, Orş. Deta, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L.?

SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L. in 2024?

In 2024, SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 65 RON.

Ce activitate are SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L.?

SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L. are codul CAEN principal 4520.

Ce profit a inregistrat SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L. in 2024?

SERBAN GARAGE AND SERVICES S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 12.850 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.