Activ

FENE IOAN S.R.L.

CUI: 48289230
CIF: 48289230
Reg. Com.: J01/599/2023
CAEN: 4399
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 iunie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:45

Despre FENE IOAN S.R.L.

FENE IOAN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lunca Meteşului Com. Meteş, judetul ALBA, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte lucrări speciale de construcții n.c.a." (cod CAEN 4399), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FENE IOAN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
1.350 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
3.547 RON
Stocuri
277 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
3.270 RON
Capital propriu
3.077 RON

Contact

AdresaRomania, ALBA, Sat Lunca Meteşului Com. Meteş, 517449

Adresă sediu social

Romania, ALBA, Sat Lunca Meteşului Com. Meteş, 517449
Cod poștal: 517449
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ALBA, Sat Lunca Meteşului Com. Meteş, 517449
Cod postal
517449
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.06.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Zlatna
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-1.350 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 9.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 9.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.350 RON 3.947 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 5.053 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 4.227 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.350 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.350 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.547 RON 5.723 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.547 RON 5.723 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 277 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.270 RON 5.723 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 470 RON 1.296 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.077 RON 4.427 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.547RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

13,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.547 RON
Datorii totale470 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.350 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.350 1.350
2023 9.000 9.000 3.947 5.053 4.227 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 3.547 3.547 277 0 3.270
2023 0 5.723 5.723 0 0 5.723

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 470 -63,7% față de anul precedent 3.077 Neraportat 0
2023 1.296 4.427 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.350 RON
Angajati
0
Datorii
470 RON -63.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 9.000 RON. Profit: 4.227 RON

Cifra de afaceri: 9.000 RON. Profit: 4.227 RON

Cifra de afaceri
9.000 RON
Profit net
4.227 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.296 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFENE IOAN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4399 in Sat Lunca Meteşului Com. Meteş (ALBA)

FENE IOAN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4399 in Sat Lunca Meteşului Com. Meteş (ALBA)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4399, Alba

UTIL CONSTRUCT SEBEŞ S.R.L.
CUI: 47296868CAEN: 4399
Activ
ALBA, Mun. Sebeş2022-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.142 RON
Profit
26.585 RON
Angajati
2
FULL ALPIN S.R.L.
CUI: 47276925CAEN: 4399
Activ
ALBA, Sat Vama Seacă Com. Hopârta2022-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.660 RON
Profit
3.602 RON
Angajati
1
CELACARS S.R.L.
CUI: 49421878CAEN: 4399
Activ
ALBA, Sat Şard Com. Ighiu2024-01-17
fara e-Factura

Alte firme din Alba

AQUA TRANSALPINA S.R.L.
CUI: 48281695CAEN: 0899
Activ
ALBA, Sat Tău Bistra Com. Şugag2023-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.118 RON
Profit
3.415 RON
Angajati
1
CLEMATITE S.R.L.
CUI: 48289290CAEN: 4791
Activ
ALBA, Sat Daia Română Com. Daia Română2023-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
706.553 RON
Profit
305.256 RON
Angajati
2
CREMA INVEST S.R.L.
CUI: 48253466CAEN: 4100
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2023-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.291.145 RON
Profit
394.410 RON
Angajati
1
SEV TRANS S.R.L.
CUI: 48312791CAEN: 4941
Activ
ALBA, Loc. Tiur Mun. Blaj2023-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
359.127 RON
Profit
11.853 RON
Angajati
1
DASOLA ONLINE S.R.L.
CUI: 48518792CAEN: 4791
Activ
ALBA, Loc. Petreşti Mun. Sebeş2023-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.343 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ETALON PLUS S.R.L.
CUI: 46670360CAEN: 7112
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2022-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.646 RON
Profit
162.144 RON
Angajati
0
EKER SOLUTION S.R.L.
CUI: 50295366CAEN: 4120
Activ
ALBA, Mun. Aiud2024-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.224 RON
Profit
23.489 RON
Angajati
4
ATHOS CONSTRUCT SRL
CUI: 18665511CAEN: 4120
Activ
ALBA, Loc. Bărăbanţ Mun. Alba Iulia2006-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.864 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FENE IOAN S.R.L.?

CUI-ul FENE IOAN S.R.L. este 48289230.

Unde este sediul FENE IOAN S.R.L.?

FENE IOAN S.R.L. are sediul in Romania, ALBA, Sat Lunca Meteşului Com. Meteş, 517449, Sat Lunca Meteşului Com. Meteş, judetul ALBA.

Cand a fost infiintata FENE IOAN S.R.L.?

FENE IOAN S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FENE IOAN S.R.L. in 2024?

In 2024, FENE IOAN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are FENE IOAN S.R.L.?

FENE IOAN S.R.L. are codul CAEN principal 4399 (Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.).

Ce profit a inregistrat FENE IOAN S.R.L. in 2024?

FENE IOAN S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 1.350 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.