Activ

ADY TRANS FOREST S.R.L.

CUI: 48289354
CIF: 48289354
Reg. Com.: J2023000327317
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 iunie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:53

Despre ADY TRANS FOREST S.R.L.

ADY TRANS FOREST S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Buzaş Com. Rus, judetul SĂLAJ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ADY TRANS FOREST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 38.129 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+865.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (113.988 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
38.129 RON
Venituri totale
38.129 RON
Cheltuieli totale
66.581 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
31.143 RON
Active circulante
3.945 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
3.945 RON
Capital propriu
-78.900 RON

Contact

AdresaRomania, SĂLAJ, Sat Buzaş Com. Rus, BUZAŞ nr. 52, 457291

Adresă sediu social

Romania, SĂLAJ, Sat Buzaş Com. Rus, BUZAŞ nr. 52, 457291
Cod poștal: 457291
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SĂLAJ, Sat Buzaş Com. Rus, BUZAŞ nr. 52, 457291
Cod postal
457291
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.06.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Jibou
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
38.129 RON
Rezultat net
-28.834 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 38.129 RON 3.950 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 38.129 RON 3.950 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 66.581 RON 54.076 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 28.452 RON 50.126 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 28.834 RON 50.166 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 31.143 RON 40.027 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.945 RON 14.295 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 35.088 RON 54.322 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.945 RON 14.295 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 113.988 RON 104.388 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -78.900 RON -50.066 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active35.088RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

324,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale35.088 RON
Datorii totale113.988 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-224,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 38.129 +865,3% față de anul precedent 38.129 66.581 0 0 28.452 28.834
2023 3.950 3.950 54.076 0 0 50.126 50.166

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 31.143 3.945 35.088 0 0 3.945
2023 40.027 14.295 54.322 0 0 14.295

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 113.988 +9,2% față de anul precedent -78.900 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 104.388 -50.066 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VAVALER ADRIAN BALTANfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20108/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 38.129 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.129 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.129 RON +865.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.834 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
113.988 RON +9.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.950 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.166 RON
Angajati
1
Datorii
104.388 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataADY TRANS FOREST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Buzaş Com. Rus (SĂLAJ)

ADY TRANS FOREST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Buzaş Com. Rus (SĂLAJ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.052026Mentiune · Buletin 20108/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
ADY TRANS FOREST S.R.L.
CUI
48289354
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.05.2026
Registrul Comerțului
J31/327/2023
EUID
ROONRC.J31/327/2023
Sediu
Sat Buzaş, Comuna Rus, Jud. Sălaj, Nr. 52
Județ
Sălaj
Număr încheiere
426532
Data încheierii
26.05.2026
Număr dosar
2067949
Data dosarului
21.05.2026
Tribunal
Sălaj
Registrator
Anca Maria Candale

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2067949 din 21.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 20108/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Sălaj

TIMTRANS ATEGO S.R.L.
CUI: 37657809CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Sat Peceiu Com. Bănişor2017-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.870 RON
Profit
9.798 RON
Angajati
1
ROLAND AUTO S.R.L.
CUI: 50726280CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Sat Crasna Com. Crasna2024-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.495 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRANSPORTER ARD S.R.L.
CUI: 40359861CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Sat Marca Com. Marca2018-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.100 RON
Profit
5.774 RON
Angajati
0
SOE L&I TRANS S.R.L.
CUI: 47167243CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Sat Plopiş Com. Plopiş2022-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.004 RON
Profit
3.435 RON
Angajati
0
TRANSPORT TERHEŞ S.R.L.
CUI: 50275830CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2024-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.795 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
START IMPEX S.R.L.
CUI: 4886466CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău1993-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.236 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Sălaj

FUTO88 TRANS S.R.L.
CUI: 48401244CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Sat Guruslău Com. Hereclean2023-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.249.084 RON
Profit
542.623 RON
Angajati
3
FLV EXCLUSIV SPEED S.R.L.
CUI: 48133710CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Sat Meseşenii de Sus Com. Meseşenii de Jos2023-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.783 RON
Profit
23.217 RON
Angajati
0
BDKAI TRANS S.R.L.
CUI: 48401260CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Sat Recea Mică Com. Vârşolţ2023-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.864 RON
Profit
21.520 RON
Angajati
1

Alte firme din Sălaj

HOLO SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 48279601CAEN: 6201
Activ
SĂLAJ, Sat Gâlgău Almaşului Com. Bălan2023-06-07
fara e-Factura
VI 23 AUTOMOBILE S.R.L.
CUI: 48289362CAEN: 4614
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.029 RON
Profit
122.660 RON
Angajati
1
SORIN LUCA CONSTUCT S.R.L.
CUI: 48220221CAEN: 4120
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.053 RON
Profit
69.435 RON
Angajati
1
FBMARK EVENTS S.R.L.
CUI: 48337680CAEN: 7420
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.840 RON
Profit
11.652 RON
Angajati
0
ONE4CITY S.R.L.
CUI: 47791645CAEN: 4100
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.104.457 RON
Profit
953.824 RON
Angajati
1
RED MOD START S.R.L.
CUI: 48730921CAEN: 8299
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2023-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.887 RON
Profit
119.894 RON
Angajati
1
EZEKIAS INVEST S.R.L.
CUI: 45136771CAEN: 4779
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2021-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.051 RON
Profit
14.859 RON
Angajati
1
GUSTULSCAN S.R.L.
CUI: 51779968CAEN: 5611
Activ
SĂLAJ, Sat Dioşod Com. Hereclean2025-05-14
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ADY TRANS FOREST S.R.L.?

CUI-ul ADY TRANS FOREST S.R.L. este 48289354.

Unde este sediul ADY TRANS FOREST S.R.L.?

ADY TRANS FOREST S.R.L. are sediul in Romania, SĂLAJ, Sat Buzaş Com. Rus, BUZAŞ nr. 52, 457291, Sat Buzaş Com. Rus, judetul SĂLAJ.

Cand a fost infiintata ADY TRANS FOREST S.R.L.?

ADY TRANS FOREST S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ADY TRANS FOREST S.R.L. in 2024?

In 2024, ADY TRANS FOREST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 38.129 RON.

Cati angajati are ADY TRANS FOREST S.R.L.?

ADY TRANS FOREST S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ADY TRANS FOREST S.R.L.?

ADY TRANS FOREST S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat ADY TRANS FOREST S.R.L. in 2024?

ADY TRANS FOREST S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 28.834 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.