Radiat

TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L.

CUI: 48366414
CIF: 48366414
Reg. Com.: J2023011418400
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 iunie 2023 · 2 ani
Radiată din: 25 septembrie 2025
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 18:55

Despre TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L.

TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (2 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din septembrie 2025).

In 2024, TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 933.414 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-61.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
933.414 RON
Venituri totale
933.415 RON
Cheltuieli totale
1.007.459 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
282.946 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
263.363 RON
Casa & conturi bănci
19.583 RON
Capital propriu
282.946 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Floreasca nr. 175, 14459
Telefon0730506084

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Floreasca nr. 175, 14459
Cod poștal: 14459
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Floreasca nr. 175, 14459
Cod postal
14459
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
25 septembrie 2025

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 25.09.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
933.414 RON
Rezultat net
-74.044 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 933.414 RON 2.398.930 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 933.415 RON 2.398.930 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.007.459 RON 72.673 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 2.326.257 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 2.302.748 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 74.044 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 74.044 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 298.404 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 282.946 RON 2.422.979 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 282.946 RON 2.721.383 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 54.677 RON
CreanțeSume de încasat 263.363 RON 2.170.626 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 19.583 RON 197.676 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 512.875 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 282.946 RON 2.303.148 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active282.946RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale282.946 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 933.414 -61,1% față de anul precedent 933.415 1.007.459 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 74.044 74.044
2023 2.398.930 2.398.930 72.673 2.326.257 2.302.748 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 282.946 282.946 0 263.363 19.583
2023 298.404 2.422.979 2.721.383 54.677 2.170.626 197.676

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 -100,0% față de anul precedent 282.946 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 512.875 2.303.148 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ZRZAMFIR RĂZVAN STANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2025 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 2572/2025actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 933.414 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 933.414 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
933.414 RON -61.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
74.044 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.398.930 RON. Profit: 2.302.748 RON

Cifra de afaceri: 2.398.930 RON. Profit: 2.302.748 RON

Cifra de afaceri
2.398.930 RON
Profit net
2.302.748 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
512.875 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTECHNICAL BLUEPRINT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

28.012025Mentiune · Buletin 2572/2025actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L.
CUI
48366414
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
28.01.2025
Registrul Comerțului
J2023011418400
EUID
ROONRC.J2023011418400
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Calea FLOREASCA, Nr. 175, Etaj 12
Județ
București
Număr încheiere
55421
Data încheierii
27.01.2025
Număr dosar
205665
Data dosarului
21.01.2025
Tribunal
Bucureşti

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Vezi Buletinul ONRC nr. 2572/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7112, Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.094.292.953 RON
Profit
55.644.344 RON
Angajati
1575
ENEVO GROUP SRL
CUI: 33110123CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
416.261.591 RON
Profit
39.090.544 RON
Angajati
44
LEVIATAN DESIGN SRL
CUI: 30329499CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
395.075.600 RON
Profit
28.320.359 RON
Angajati
88
PROSPECTIUNI SA
CUI: 1552801CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.413.951 RON
Profit
3.114.340 RON
Angajati
442
ADREM INVEST S.A.
CUI: 3020924CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.522.531 RON
Profit
1.959.040 RON
Angajati
655
CONCRETE & DESIGN SOLUTIONS SRL
CUI: 31730943CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.848.821 RON
Profit
48.120.602 RON
Angajati
117
PROCESS ENGINEERING SRL
CUI: 16217333CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.245.871 RON
Profit
10.213.459 RON
Angajati
105
AKKODIS ROMANIA S.R.L.
CUI: 18888793CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.269.172 RON
Profit
4.790.143 RON
Angajati
530

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L.?

CUI-ul TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L. este 48366414.

Unde este sediul TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L.?

TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Floreasca nr. 175, 14459, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L.?

TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (2 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L. in 2024?

In 2024, TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 933.414 RON.

Cati angajati are TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L.?

TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L.?

TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L. are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L. in 2024?

TECHNICAL BLUEPRINT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 74.044 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.