Activ

NANCU VICTORIA-ANDREEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 48443746
CIF: 48443746
Reg. Com.: F21/204/2023
CAEN: 4621
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 5 iulie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat

Surse și actualizare

Despre NANCU VICTORIA-ANDREEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

NANCU VICTORIA-ANDREEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Ciocârlia Com. Ciocârlia, judetul IALOMIŢA, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat" (cod CAEN 4621), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 05.07.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4621, Ialomiţa

AGRO OIL SERVICE SRL
CUI: 15060531CAEN: 4621
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2002-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.880.298 RON
Profit
4.353.972 RON
Angajati
82
ANDISOL SRL
CUI: 22582546CAEN: 4621
Activ
IALOMIŢA, Sat Munteni-Buzău Com. Munteni-Buzău2007-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.241.044 RON
Profit
3.649.581 RON
Angajati
38
AGROTEHNICA SRL
CUI: 18751396CAEN: 4621
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2006-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.829.195 RON
Profit
475.454 RON
Angajati
22
AGROVET SLOBOZIA SRL
CUI: 9015153CAEN: 4621
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia1996-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.282.439 RON
Profit
115.452 RON
Angajati
11
CEREAL REB S.R.L.
CUI: 49369656CAEN: 4621
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2024-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.106.483 RON
Profit
98.503 RON
Angajati
1
DARI MAN SRL
CUI: 14269522CAEN: 4621
Activ
IALOMIŢA, Mun. Slobozia2001-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.857.785 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
FORESTŞTEF SRL
CUI: 34956458CAEN: 4621
Activ
IALOMIŢA, Sat Traian Com. Traian2015-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.544.649 RON
Profit
103.081 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NANCU VICTORIA-ANDREEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul NANCU VICTORIA-ANDREEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 48443746.

Cand a fost infiintata NANCU VICTORIA-ANDREEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

NANCU VICTORIA-ANDREEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Ce activitate are NANCU VICTORIA-ANDREEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

NANCU VICTORIA-ANDREEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4621 (Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
7 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
7 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.