Activ Plătitor TVA

LUIS VISION PFLEGE S.R.L.

CUI: 48451188
CIF: RO48451188
Reg. Com.: J2023012563402
CAEN: 8810
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 iulie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 05:52

Despre LUIS VISION PFLEGE S.R.L.

LUIS VISION PFLEGE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure" (cod CAEN 8810), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LUIS VISION PFLEGE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 6.170.543 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+426.0%). Profitul net inregistrat a fost de 131.803 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 12, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
6.170.543 RON
Venituri totale
6.175.619 RON
Cheltuieli totale
6.018.688 RON
Profit brut
156.931 RON
Profit net
131.803 RON
Marja profit net
2,14%
Active imobilizate
7.147 RON
Active circulante
469.470 RON
Stocuri
82.416 RON
Creanțe
236.533 RON
Casa & conturi bănci
150.521 RON
Capital propriu
131.803 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Şos. Viilor nr. 78-88
Telefon0722587580

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Şos. Viilor nr. 78-88
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Şos. Viilor nr. 78-88
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 24.04.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
6.170.543 RON
Rezultat net
131.803 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 6.170.543 RON 1.173.086 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 6.175.619 RON 1.173.086 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 6.018.688 RON 1.080.771 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 156.931 RON 92.315 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 131.803 RON 77.840 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.147 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 469.470 RON 142.911 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 476.617 RON 142.911 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 82.416 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 236.533 RON 90.023 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 150.521 RON 52.888 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 344.814 RON 143.181 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 131.803 RON 78.040 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 12 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active476.617RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

72,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale476.617 RON
Datorii totale344.814 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
27,7 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,36 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
27,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 6.170.543 +426,0% față de anul precedent 6.175.619 6.018.688 156.931 +70,0% față de anul precedent 131.803 +69,3% față de anul precedent 0 0
2023 1.173.086 1.173.086 1.080.771 92.315 77.840 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.147 469.470 476.617 82.416 236.533 150.521
2023 0 142.911 142.911 0 90.023 52.888

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 344.814 +140,8% față de anul precedent 131.803 Neraportat 12 +71,4% față de anul precedent
2023 143.181 78.040 Neraportat 7

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.170.543 RON. Profit: 131.803 RON

Cifra de afaceri: 6.170.543 RON. Profit: 131.803 RON

Cifra de afaceri
6.170.543 RON +426.01% față de anul precedent
Profit net
131.803 RON +69.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +71.43% față de anul precedent
Datorii
344.814 RON +140.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.173.086 RON. Profit: 77.840 RON

Cifra de afaceri: 1.173.086 RON. Profit: 77.840 RON

Cifra de afaceri
1.173.086 RON
Profit net
77.840 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7
Datorii
143.181 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLUIS VISION PFLEGE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8810 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

LUIS VISION PFLEGE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8810 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8810, Municipiul Bucureşti

VISION PRO PFLEGE S.R.L.
CUI: 48500272CAEN: 8810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.090.724 RON
Profit
522.848 RON
Angajati
11
SENIOR HOME HEALTHCARE S.R.L.
CUI: 42081256CAEN: 8810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.602.758 RON
Profit
2.208.930 RON
Angajati
38
SOCIAL SERV AC SRL
CUI: 34004120CAEN: 8810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.765 RON
Profit
1.936 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8810, Municipiul Bucureşti

AMBULANTA DACMED S.R.L.
CUI: 47838934CAEN: 8810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.031 RON
Profit
11.731 RON
Angajati
0
AKBARY LIFE CARE S.R.L.
CUI: 46723308CAEN: 8810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-08-26
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

NPRAN S.R.L.
CUI: 48451170CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.555 RON
Profit
1.399 RON
Angajati
0
ONLINECHESSCOURSES S.R.L.
CUI: 48451234CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
492.709 RON
Profit
376.173 RON
Angajati
1
VINTIAMO S.R.L.
CUI: 48450697CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.152 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NEXTLEVELTEC S.R.L.
CUI: 48452981CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.462.046 RON
Profit
1.182.759 RON
Angajati
1
BYM ADVICE S.R.L.
CUI: 48436889CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.313 RON
Profit
200.655 RON
Angajati
1
EPOAS ENGINEERING S.R.L.
CUI: 48464501CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.000 RON
Profit
46.832 RON
Angajati
0
MAGIC CONFORT S.R.L.
CUI: 48300924CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.644.488 RON
Profit
822.085 RON
Angajati
1
TOPOEXP S.R.L.
CUI: 48585341CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.355 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MEHMAD BUSINESS S.R.L.
CUI: 46881510CAEN: 9529
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.550 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TSD INSTAL SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 49738052CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2024-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.526 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LUIS VISION PFLEGE S.R.L.?

CUI-ul LUIS VISION PFLEGE S.R.L. este 48451188.

Unde este sediul LUIS VISION PFLEGE S.R.L.?

LUIS VISION PFLEGE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Şos. Viilor nr. 78-88, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata LUIS VISION PFLEGE S.R.L.?

LUIS VISION PFLEGE S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LUIS VISION PFLEGE S.R.L. in 2024?

In 2024, LUIS VISION PFLEGE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 6.170.543 RON.

Cati angajati are LUIS VISION PFLEGE S.R.L.?

LUIS VISION PFLEGE S.R.L. a raportat un numar mediu de 12 salariati in 2024.

Ce activitate are LUIS VISION PFLEGE S.R.L.?

LUIS VISION PFLEGE S.R.L. are codul CAEN principal 8810 (Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure).

Ce profit a inregistrat LUIS VISION PFLEGE S.R.L. in 2024?

LUIS VISION PFLEGE S.R.L. a inregistrat un profit net de 131.803 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.