Activ

RO CLUB RENTING S.R.L.

CUI: 48453529
CIF: 48453529
Reg. Com.: J2023002913129
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 iulie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:26

Despre RO CLUB RENTING S.R.L.

RO CLUB RENTING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RO CLUB RENTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 57.510 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+179.6%). Profitul net inregistrat a fost de 11.180 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
57.510 RON
Venituri totale
57.510 RON
Cheltuieli totale
45.840 RON
Profit brut
11.670 RON
Profit net
11.180 RON
Marja profit net
19,44%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
17.786 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
17.786 RON
Capital propriu
13.914 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Traian nr. 69-71

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Traian nr. 69-71
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Traian nr. 69-71
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.07.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
57.510 RON
Rezultat net
11.180 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 57.510 RON 20.570 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 57.510 RON 20.570 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 45.840 RON 17.834 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 11.670 RON 2.736 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 11.180 RON 2.534 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 17.786 RON 7.464 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 17.786 RON 7.464 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.786 RON 7.464 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.872 RON 4.730 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 13.914 RON 2.734 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active17.786RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale17.786 RON
Datorii totale3.872 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
62,9 %Profit net / active totale
ROE
80,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 57.510 +179,6% față de anul precedent 57.510 45.840 11.670 +326,5% față de anul precedent 11.180 +341,2% față de anul precedent 0 0
2023 20.570 20.570 17.834 2.736 2.534 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 17.786 17.786 0 0 17.786
2023 0 7.464 7.464 0 0 7.464

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.872 -18,1% față de anul precedent 13.914 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 4.730 2.734 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 57.510 RON. Profit: 11.180 RON

Cifra de afaceri: 57.510 RON. Profit: 11.180 RON

Cifra de afaceri
57.510 RON +179.58% față de anul precedent
Profit net
11.180 RON +341.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.872 RON -18.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 20.570 RON. Profit: 2.534 RON

Cifra de afaceri: 20.570 RON. Profit: 2.534 RON

Cifra de afaceri
20.570 RON
Profit net
2.534 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.730 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRO CLUB RENTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

RO CLUB RENTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Cluj

FA & OBADA SRL
CUI: 24744261CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.611 RON
Profit
12.120 RON
Angajati
0
LARENTING AGENCY S.R.L.
CUI: 46391950CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.342 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LENUPIT S.R.L.
CUI: 38584764CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.800 RON
Profit
46.665 RON
Angajati
1
VICTORIA LIANT DOM SRL
CUI: 22453509CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2007-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.295 RON
Profit
29.054 RON
Angajati
0
DALTON SERVICII SRL
CUI: 199214CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.668 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
REAL INVEST SRL
CUI: 15633175CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.228 RON
Profit
52.657 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Cluj

DOMINION INVEST S.A.
CUI: 48447268CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.625 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KITE COWORK S.R.L.
CUI: 48446459CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.343 RON
Profit
4.757 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

ESG INVEST S.R.L.
CUI: 48453510CAEN: 6310
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
343.461 RON
Profit
276.106 RON
Angajati
1
M.I.A. ABC S.R.L.
CUI: 48453421CAEN: 4399
Activ
CLUJ, Sat Apahida Com. Apahida2023-07-07
fara e-Factura
GUANTA S.R.L.
CUI: 48460690CAEN: 4799
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.224 RON
Profit
13.447 RON
Angajati
0
ARKIV WORKS S.R.L.
CUI: 48403377CAEN: 7111
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
189 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MOLNAR SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 48501715CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Turda2023-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.246 RON
Profit
23.306 RON
Angajati
0
AML SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 47923762CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
800.148 RON
Profit
649.856 RON
Angajati
0
LOTUS GATE S.R.L.
CUI: 48943881CAEN: 4619
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-10-13
fara e-Factura
DRIVE TRAFFIC VISION S.R.L.
CUI: 44047064CAEN: 5320
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.338 RON
Profit
52.074 RON
Angajati
0
NIORA S.R.L.
CUI: 52893420CAEN: 4712
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2025-11-12
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RO CLUB RENTING S.R.L.?

CUI-ul RO CLUB RENTING S.R.L. este 48453529.

Unde este sediul RO CLUB RENTING S.R.L.?

RO CLUB RENTING S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Traian nr. 69-71, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata RO CLUB RENTING S.R.L.?

RO CLUB RENTING S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RO CLUB RENTING S.R.L. in 2024?

In 2024, RO CLUB RENTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 57.510 RON.

Cati angajati are RO CLUB RENTING S.R.L.?

RO CLUB RENTING S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are RO CLUB RENTING S.R.L.?

RO CLUB RENTING S.R.L. are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat RO CLUB RENTING S.R.L. in 2024?

RO CLUB RENTING S.R.L. a inregistrat un profit net de 11.180 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.