Activ

CRISTULEAN EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 48455759
CIF: 48455759
Reg. Com.: F2023000703063
CAEN: 0145
Formă: Necunoscut
Înființată: 7 iulie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Creşterea ovinelor şi caprinelor

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 20:31

Despre CRISTULEAN EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CRISTULEAN EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Nepos Com. Feldru, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea ovinelor şi caprinelor" (cod CAEN 0145), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Nepos Com. Feldru, Str. Nouă nr. 8, 427081
Telefon0765411212

Adresă sediu social

Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Nepos Com. Feldru, Str. Nouă nr. 8, 427081
Cod poștal: 427081
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Nepos Com. Feldru, Str. Nouă nr. 8, 427081
Cod postal
427081
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 07.07.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Năsăud
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2023 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCRISTULEAN EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0145 in Sat Nepos Com. Feldru (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

CRISTULEAN EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0145 in Sat Nepos Com. Feldru (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0145, Bistriţa-Năsăud

HORATIU SRL
CUI: 568109CAEN: 0145
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Livezile Com. Livezile1993-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.884.029 RON
Profit
0 RON
Angajati
22

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CRISTULEAN EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul CRISTULEAN EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 48455759.

Unde este sediul CRISTULEAN EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CRISTULEAN EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Nepos Com. Feldru, Str. Nouă nr. 8, 427081, Sat Nepos Com. Feldru, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD.

Cand a fost infiintata CRISTULEAN EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CRISTULEAN EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Ce activitate are CRISTULEAN EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CRISTULEAN EMILIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0145 (Creşterea ovinelor şi caprinelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.