Activ

ZAS KINETO S.R.L.

CUI: 48496376
CIF: 48496376
Reg. Com.: J51/484/2023
CAEN: 8690
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 iulie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 23:57

Despre ZAS KINETO S.R.L.

ZAS KINETO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Călăraşi, judetul CĂLĂRAŞI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul invatamant (cod CAEN 8690). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ZAS KINETO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 68.050 RON. Profitul net inregistrat a fost de 17.506 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
68.050 RON
Venituri totale
72.256 RON
Cheltuieli totale
52.717 RON
Profit brut
19.539 RON
Profit net
17.506 RON
Marja profit net
25,73%
Active imobilizate
2.801 RON
Active circulante
40.663 RON
Stocuri
13.778 RON
Creanțe
900 RON
Casa & conturi bănci
25.985 RON
Capital propriu
6.857 RON

Contact

AdresaRomania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Bld. Cuza Vodă nr. 3, 910086
Telefon0731693064

Adresă sediu social

Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Bld. Cuza Vodă nr. 3, 910086
Cod poștal: 910086
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Bld. Cuza Vodă nr. 3, 910086
Cod postal
910086
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.07.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
68.050 RON
Rezultat net
17.506 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 68.050 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 72.256 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 52.717 RON 10.849 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 19.539 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 17.506 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 10.849 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 10.849 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.801 RON 3.341 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 40.663 RON 19.010 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 43.464 RON 22.351 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 13.778 RON 12.379 RON
CreanțeSume de încasat 900 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.985 RON 6.631 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 36.607 RON 33.000 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 6.857 RON -10.649 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active43.464RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

84,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale43.464 RON
Datorii totale36.607 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
40,3 %Profit net / active totale
ROE
255,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,11 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
15,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 68.050 72.256 52.717 19.539 17.506 0 0
2023 0 0 10.849 0 0 10.849 10.849

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.801 40.663 43.464 13.778 900 25.985
2023 3.341 19.010 22.351 12.379 0 6.631

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 36.607 +10,9% față de anul precedent 6.857 Neraportat 1
2023 33.000 -10.649 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

32din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 68.050 RON. Profit: 17.506 RON

Cifra de afaceri: 68.050 RON. Profit: 17.506 RON

Cifra de afaceri
68.050 RON
Profit net
17.506 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
36.607 RON +10.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.849 RON
Angajati
0
Datorii
33.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataZAS KINETO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8690 in Mun. Călăraşi (CĂLĂRAŞI)

ZAS KINETO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8690 in Mun. Călăraşi (CĂLĂRAŞI)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8690, Călăraşi

LASER ACU MED S.R.L.
CUI: 40311189CAEN: 8690
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Fundulea2018-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.000 RON
Profit
18.011 RON
Angajati
1
CLARLUX VISION S.R.L.-D.
CUI: 39154404CAEN: 8690
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2018-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.734 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
YVONNA BEAUTY HOUSE S.R.L.
CUI: 47536898CAEN: 8690
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2023-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.230 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8690, Călăraşi

MEDICAL ACASĂ S.R.L.
CUI: 47827536CAEN: 8690
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Pasărea Com. Frumuşani2023-03-16
fara e-Factura
SAFE LIFE MED S.R.L.
CUI: 47764047CAEN: 8690
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Dorobanţu Com. Plătăreşti2023-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
551.766 RON
Profit
62.571 RON
Angajati
3

Alte firme din Călăraşi

BLONDU TRANS TOP S.R.L.
CUI: 48481944CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Chiselet Com. Chiselet2023-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
344.063 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
C&C SMART METHOD S.R.L.
CUI: 48496384CAEN: 4725
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2023-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
258 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
THYME STUDIO S.R.L.
CUI: 48426664CAEN: 7111
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2023-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.147 RON
Profit
129.668 RON
Angajati
2
ALEMAR EXPERT PVC S.R.L.
CUI: 48537867CAEN: 4120
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Dor Mărunt Com. Dor Mărunt2023-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
787.913 RON
Profit
268.648 RON
Angajati
1
MINIMA S.R.L.
CUI: 48086481CAEN: 4799
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Pasărea Com. Frumuşani2023-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
550.717 RON
Profit
61.373 RON
Angajati
1
RALINEX DIVERS S.R.L.
CUI: 45052700CAEN: 4712
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2021-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.936 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ZAS KINETO S.R.L.?

CUI-ul ZAS KINETO S.R.L. este 48496376.

Unde este sediul ZAS KINETO S.R.L.?

ZAS KINETO S.R.L. are sediul in Romania, CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi, Bld. Cuza Vodă nr. 3, 910086, Mun. Călăraşi, judetul CĂLĂRAŞI.

Cand a fost infiintata ZAS KINETO S.R.L.?

ZAS KINETO S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ZAS KINETO S.R.L. in 2024?

In 2024, ZAS KINETO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 68.050 RON.

Cati angajati are ZAS KINETO S.R.L.?

ZAS KINETO S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ZAS KINETO S.R.L.?

ZAS KINETO S.R.L. are codul CAEN principal 8690.

Ce profit a inregistrat ZAS KINETO S.R.L. in 2024?

ZAS KINETO S.R.L. a inregistrat un profit net de 17.506 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.