Activ

MATESERV DMD S.R.L.

CUI: 48509549
CIF: 48509549
Reg. Com.: J37/550/2023
CAEN: 9602
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 iulie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 18:03

Despre MATESERV DMD S.R.L.

MATESERV DMD S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Zorleni Com. Zorleni, judetul VASLUI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9602). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MATESERV DMD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 36.635 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+193.1%). Profitul net inregistrat a fost de 1.226 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
36.635 RON
Venituri totale
49.884 RON
Cheltuieli totale
48.159 RON
Profit brut
1.725 RON
Profit net
1.226 RON
Marja profit net
3,35%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
14.543 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
14.543 RON
Capital propriu
-6.186 RON

Contact

AdresaRomania, VASLUI, Sat Zorleni Com. Zorleni, ZORLENI, 737635
Detalii adresastr.Parcului nr.14
Telefon0753805608

Adresă sediu social

Romania, VASLUI, Sat Zorleni Com. Zorleni, ZORLENI, 737635
Cod poștal: 737635
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VASLUI, Sat Zorleni Com. Zorleni, ZORLENI, 737635
Detalii
str.Parcului nr.14
Cod postal
737635
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.07.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
36.635 RON
Rezultat net
1.226 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 36.635 RON 12.500 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 49.884 RON 12.500 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 48.159 RON 19.987 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.725 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.226 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 7.487 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 7.612 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 14.543 RON 9.833 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 14.543 RON 9.833 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.543 RON 9.833 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 20.729 RON 17.245 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -6.186 RON -7.412 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active14.543RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

142,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale14.543 RON
Datorii totale20.729 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,4 %Profit net / active totale
ROE
-19,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,70 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-42,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 36.635 +193,1% față de anul precedent 49.884 48.159 1.725 1.226 0 0
2023 12.500 12.500 19.987 0 0 7.487 7.612

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 14.543 14.543 0 0 14.543
2023 0 9.833 9.833 0 0 9.833

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 20.729 +20,2% față de anul precedent -6.186 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 17.245 -7.412 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
FMFLORIN-IONUŢ MATEIfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 26542/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 36.635 RON. Profit: 1.226 RON

Cifra de afaceri: 36.635 RON. Profit: 1.226 RON

Cifra de afaceri
36.635 RON +193.08% față de anul precedent
Profit net
1.226 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
20.729 RON +20.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 12.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.500 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.612 RON
Angajati
1
Datorii
17.245 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMATESERV DMD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Sat Zorleni Com. Zorleni (VASLUI)

MATESERV DMD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Sat Zorleni Com. Zorleni (VASLUI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

14.072026Dizolvare · Buletin 26542/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
MATESERV DMD S.R.L.
CUI
48509549
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
14.07.2026
Registrul Comerțului
J37/550/2023
EUID
ROONRC.J37/550/2023
Sediu
Sat Zorleni, Comuna Zorleni, Jud. Vaslui, str.Parcului nr.14
Județ
Vaslui
Număr încheiere
557570
Data încheierii
13.07.2026
Număr dosar
2696666
Data dosarului
07.07.2026
Tribunal
Vaslui
Registrator
Iozefina-Georgiana Ochetan
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 26542/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9602, Vaslui

LUX LASH EXTENSIONS S.R.L.
CUI: 49241737CAEN: 9602
Activ
VASLUI, Sat Muntenii de Jos Com. Muntenii de Jos2023-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.365 RON
Profit
1.902 RON
Angajati
0
LADY MD SRL
CUI: 32536156CAEN: 9602
Activ
VASLUI, Sat Trestiana Com. Griviţa2013-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.880 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MIVICOS LINE S.R.L.
CUI: 35091435CAEN: 9602
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2015-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.953 RON
Profit
3.704 RON
Angajati
0
PMP LEILA S.R.L.
CUI: 38907059CAEN: 9602
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2018-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.289 RON
Profit
5.425 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9602, Vaslui

SALON R&A S.R.L.
CUI: 47965717CAEN: 9602
Activ
VASLUI, Sat Târzii Com. Olteneşti2023-04-07
fara e-Factura
NICE EVE S.R.L.
CUI: 48732442CAEN: 9602
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2023-09-05
fara e-Factura

Alte firme din Vaslui

SELLMAG S.R.L.
CUI: 48509557CAEN: 4712
Activ
VASLUI, Sat Protopopeşti Com. Tăcuta2023-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.091 RON
Profit
782 RON
Angajati
0
CIOBONIC S.R.L.
CUI: 48473151CAEN: 4712
Activ
VASLUI, Sat Râşeşti Com. Drânceni2023-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.275 RON
Profit
59.692 RON
Angajati
0
FUNTASY EVENTS S.R.L.
CUI: 48541930CAEN: 9329
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2023-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.705 RON
Profit
16.091 RON
Angajati
1
DARMIR SPEED S.R.L.
CUI: 48187575CAEN: 4933
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2023-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.079 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RBY&EVE TRANS S.R.L.
CUI: 51378311CAEN: 5221
Activ
VASLUI, Sat Sărăţeni Orş. Murgeni2025-03-03
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MATESERV DMD S.R.L.?

CUI-ul MATESERV DMD S.R.L. este 48509549.

Unde este sediul MATESERV DMD S.R.L.?

MATESERV DMD S.R.L. are sediul in Romania, VASLUI, Sat Zorleni Com. Zorleni, ZORLENI, 737635, Sat Zorleni Com. Zorleni, judetul VASLUI.

Cand a fost infiintata MATESERV DMD S.R.L.?

MATESERV DMD S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MATESERV DMD S.R.L. in 2024?

In 2024, MATESERV DMD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 36.635 RON.

Ce activitate are MATESERV DMD S.R.L.?

MATESERV DMD S.R.L. are codul CAEN principal 9602.

Ce profit a inregistrat MATESERV DMD S.R.L. in 2024?

MATESERV DMD S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.226 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.