Activ Plătitor TVAe‑Factură

IONIŢĂ C. IULIANA-ADINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 48543400
CIF: RO48543400
Reg. Com.: F29/770/2023
CAEN: 4782
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 26 iulie 2023 · 3 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule

Surse și actualizare

Despre IONIŢĂ C. IULIANA-ADINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

IONIŢĂ C. IULIANA-ADINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Pecica Orş. Pecica, judetul ARAD, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule" (cod CAEN 4782), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din noiembrie 2025.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 18.08.2025
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 noiembrie 2025)
TVA la incasare
1 septembrie 2023 - 1 iunie 2024

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4782, Arad

UTB SHOP S.R.L.
CUI: 28242535CAEN: 4782
Activ
ARAD, Mun. Arad2011-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.195.635 RON
Profit
3.236.231 RON
Angajati
47
AUTO PYRAMIS SRL
CUI: 11039430CAEN: 4782
Activ
ARAD, Mun. Arad1998-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.399.817 RON
Profit
2.493.005 RON
Angajati
7
VERBITA SRL
CUI: 6412388CAEN: 4782
Activ
ARAD, Mun. Arad1994-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.562.999 RON
Profit
120.386 RON
Angajati
187
TOP CAR TUNING SRL
CUI: 18828511CAEN: 4782
Activ
ARAD, Mun. Arad2006-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.889.331 RON
Profit
1.145.714 RON
Angajati
6
O.K. FRAŢII SRL
CUI: 1685026CAEN: 4782
Activ
ARAD, Loc. Radna Orş. Lipova1992-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.190.613 RON
Profit
504.896 RON
Angajati
21
SLM SERVICE INEU SRL
CUI: 28273841CAEN: 4782
Activ
ARAD, Orş. Ineu2011-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.940.008 RON
Profit
223.292 RON
Angajati
16
PASSEURO STORE S.R.L.
CUI: 42390170CAEN: 4782
Activ
ARAD, Mun. Arad2020-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.821.537 RON
Profit
437.515 RON
Angajati
2
AUTO & AGRO MAGMANN SRL
CUI: 33249866CAEN: 4782
Activ
ARAD, Mun. Arad2014-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.308.990 RON
Profit
239.500 RON
Angajati
9
FERICO SRL
CUI: 8380428CAEN: 4782
Activ
ARAD, Sat Pecica Orş. Pecica1996-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.953.318 RON
Profit
539.515 RON
Angajati
6
PALEX AUTOCOM SRL
CUI: 17177679CAEN: 4782
Activ
ARAD, Orş. Pâncota2005-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.965.241 RON
Profit
50.101 RON
Angajati
10

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IONIŢĂ C. IULIANA-ADINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul IONIŢĂ C. IULIANA-ADINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 48543400.

Cand a fost infiintata IONIŢĂ C. IULIANA-ADINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

IONIŢĂ C. IULIANA-ADINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Ce activitate are IONIŢĂ C. IULIANA-ADINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

IONIŢĂ C. IULIANA-ADINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4782 (Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
10 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.