Activ Plătitor TVA

STOIAN GH. CARMEN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 48570740
CIF: RO48570740
Reg. Com.: F2023000413386
CAEN: 7112
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 1 august 2023 · 3 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 06:38

Despre STOIAN GH. CARMEN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

STOIAN GH. CARMEN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 01.08.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 iulie 2026

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7112, Vâlcea

ELECTROVALCEA SRL
CUI: 5071860CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1994-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.829.076 RON
Profit
316.511 RON
Angajati
184
PROELECTRICA SRL
CUI: 14939983CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2002-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.462.124 RON
Profit
3.695.755 RON
Angajati
22
DARO PROIECT SRL
CUI: 15008061CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2002-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.885.978 RON
Profit
1.279.977 RON
Angajati
15
G-TRADE S.R.L.
CUI: 34297560CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Sat Racoviţa Com. Budeşti2015-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.459.104 RON
Profit
46.250 RON
Angajati
9
TRAWOTEX ONUM S.R.L.
CUI: 40204174CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2018-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.435.112 RON
Profit
617.188 RON
Angajati
26
OPUS INTERIM S.R.L.
CUI: 46891395CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Orş. Berbeşti2022-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.365.220 RON
Profit
454.001 RON
Angajati
1
HAM CONSULTING SRL
CUI: 10764340CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1998-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.091.548 RON
Profit
166.289 RON
Angajati
5
ELECTRALARM SECURITY S.R.L.
CUI: 37133650CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Sat Verdea Com. Suteşti2017-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.291.746 RON
Profit
669.047 RON
Angajati
8
CONSINSTAL ENERGY SRL
CUI: 19657649CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2006-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.847.540 RON
Profit
0 RON
Angajati
10

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STOIAN GH. CARMEN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul STOIAN GH. CARMEN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 48570740.

Cand a fost infiintata STOIAN GH. CARMEN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

STOIAN GH. CARMEN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Ce activitate are STOIAN GH. CARMEN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

STOIAN GH. CARMEN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.