Activ e‑Factură

SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L.

CUI: 48612764
CIF: 48612764
Reg. Com.: J40/14757/2023
CAEN: 6201
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 august 2023 · 3 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:01

Despre SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L.

SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2023 (3 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6201). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 75.900 RON, in scadere fata de anul precedent (-11.4%). Profitul net inregistrat a fost de 13.731 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
75.900 RON
Venituri totale
75.900 RON
Cheltuieli totale
59.474 RON
Profit brut
16.426 RON
Profit net
13.731 RON
Marja profit net
18,09%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
14.541 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
8.930 RON
Casa & conturi bănci
5.611 RON
Capital propriu
13.971 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Dorohoi nr. 8, 41685
Detalii adresaCAMERA 3, BIROUL 1
Telefon0729401879

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Dorohoi nr. 8, 41685
Cod poștal: 41685
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Dorohoi nr. 8, 41685
Detalii
CAMERA 3, BIROUL 1
Cod postal
41685
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.08.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2023 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
75.900 RON
Rezultat net
13.731 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 75.900 RON 85.680 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 75.900 RON 85.744 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 59.474 RON 11.505 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 16.426 RON 74.239 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 13.731 RON 62.361 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 367 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 14.541 RON 75.174 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 14.541 RON 75.541 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 8.930 RON 10.358 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.611 RON 64.816 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.000 RON 13.625 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 13.971 RON 62.561 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active14.541RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale14.541 RON
Datorii totale1.000 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
94,4 %Profit net / active totale
ROE
98,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
14,54 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 75.900 -11,4% față de anul precedent 75.900 59.474 16.426 -77,9% față de anul precedent 13.731 -78,0% față de anul precedent 0 0
2023 85.680 85.744 11.505 74.239 62.361 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 14.541 14.541 0 8.930 5.611
2023 367 75.174 75.541 0 10.358 64.816

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

2 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.000 -92,7% față de anul precedent 13.971 Neraportat 0
2023 13.625 62.561 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2023 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2023 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 75.900 RON. Profit: 13.731 RON

Cifra de afaceri: 75.900 RON. Profit: 13.731 RON

Cifra de afaceri
75.900 RON -11.41% față de anul precedent
Profit net
13.731 RON -77.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.000 RON -92.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 85.680 RON. Profit: 62.361 RON

Cifra de afaceri: 85.680 RON. Profit: 62.361 RON

Cifra de afaceri
85.680 RON
Profit net
62.361 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.625 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6201 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6201, Municipiul Bucureşti

CHARGINGPIXELS S.R.L.
CUI: 50280233CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.535 RON
Profit
29.844 RON
Angajati
0
WDTBD ABS S.R.L.
CUI: 50331647CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.848 RON
Profit
52.298 RON
Angajati
1
ARC MEDIASOFT SRL
CUI: 32431001CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.548 RON
Profit
17.559 RON
Angajati
1
OPTIMAL SOFTWARE LABS S.R.L.
CUI: 50675632CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.766 RON
Profit
63.754 RON
Angajati
1
FLEX SOLUTIONS SRL
CUI: 17351022CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2005-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.848 RON
Profit
1.751 RON
Angajati
1
CARAMEL WEB CREATIONS SRL
CUI: 37927350CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.569 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6201, Municipiul Bucureşti

PUKU GLOBAL S.R.L.
CUI: 48609858CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FRONTIERBREAKER SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 48606460CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ASDB SERVICES S.R.L.
CUI: 48615027CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.107.213 RON
Profit
1.015.403 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

PANAUTOMATION S.R.L.
CUI: 48612756CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.870 RON
Profit
114.986 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
517.504 RON
Profit
364.111 RON
Angajati
0
GT INTERMEDIERE S.R.L.
CUI: 48609874CAEN: 4643
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.487.329 RON
Profit
388.941 RON
Angajati
0
B SMART LINGUASPOT S.R.L.
CUI: 48612950CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.198 RON
Profit
3.439 RON
Angajati
1
ATHENEUM ADVISORS S.R.L.
CUI: 48622806CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.986 RON
Profit
151.378 RON
Angajati
1
OXIGEN PRO S.R.L.
CUI: 48498814CAEN: 3821
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NEW MARKET IDEEA S.R.L.
CUI: 48721460CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
889.333 RON
Profit
86.688 RON
Angajati
7
YSTMEDIA DIGITAL S.R.L.
CUI: 47240646CAEN: 7312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2022-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
858.926 RON
Profit
42.702 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L.?

CUI-ul SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L. este 48612764.

Unde este sediul SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L.?

SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Dorohoi nr. 8, 41685, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L.?

SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L. a fost infiintata in anul 2023 (3 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L. in 2024?

In 2024, SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 75.900 RON.

Ce activitate are SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L.?

SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L. are codul CAEN principal 6201.

Ce profit a inregistrat SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L. in 2024?

SDA TECHNOLOGY GROUP S.R.L. a inregistrat un profit net de 13.731 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.